Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
21. aug 2010

@traktor 😠 😠 😠 😠 ...to je ťava!!!! Inak mne dokina hovorila, že ak je nejaká choroba - tak ako prvé reagujú uzliny - a ak má soplík a zmenený hlások - možno to bude nejaká angína alebo niečo také ... sleduj mu teplotu a v pondelok šup dokine 😉 Zuzanka mala takéto uzliny po celej hlavičke keď mala tie kiahne (bola vyhádzaná aj na hlavičke) a že tam, kde je najväčšia infekcia a tie uzliny najviac reagujú .... alebo ho možno bolí uško - nem?
V každom prípade sa držkajte 😉
a ďakujeme - krááásne mi to povedal 😉

zmurkaz
21. aug 2010

@lucia32 😀 😀 ...ozaj holá pravda 😀 😀

zmurkaz
21. aug 2010

ahoj kočandy ... tak konečne pár fotos z dneška 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zmurkaz/albu...

zmurkaz
21. aug 2010

...no a aj Zuzi som doložila 😉 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zmurkaz/albu...

zmurkaz
21. aug 2010

...no som sa opäť raz poňúrala v bazáre .... a môžem ísť spať ... donrú nocku 😉

zmurkaz
22. aug 2010

Dobré ránečko - zlatíčka ... tak tu udržiavam oheň ... 😅 aby nám to tu cez víkend nevyhaslo 😀 😀 😀 ...Zuzi dnes vstala o 6:00 🙄 ...idem zbaliť nejaké veci a ideme svokrovcom 😉 ...ale ešte nakuknem 😉

ani3012
22. aug 2010

@zrnik1 Ja ti to říkala 😀 Ako sa inak máte ? Maťko a Riško poslúchajú ? Ako dopadli kontrolné vyšetrenia ?A ako ste doma oslávili prvý rôčik ?

@traktor tiež som mala raz česť stretnúť staršiu lekárku,najmúdrejšiu z najmúdrejších 😝 V pondelok zbehni k vašej lekárke,pokiaľ by sa stav zhoršoval,tak zase na pohotovosť- už by tam nemala byť. 😉 Dúfam,že to nebude nič vážnejšie 😒


@monr Monika,tebe všetko najlepšie k neskajším narodeninkám,hodne hodne zdravíčka a šťastíčka! CMUK ! 😵

@zmurkaz aj nášmu kolegovi Jurkovi všecíčko naj prajem . 😵 Si zober,že Jurko je vlastne len o 4 m. starší od Patrika...a ja stále že rok 😅 No sú to už veľký chlapi a budeme dúfať,že v škole obaja Paťkovia a Jurko budú tí najlepší 😵 😵 😵 😵 😵
A šťastný pobyt u svokrovcov 😉

@battole citrón decká žvachtlajú už dlho,teda pokiaľ viem tak Peťtko od rei, Karamelka od brusinky,Maťtkovia od Lucim a traktor. Určite je ich viacej 😉 No aj naša Evuška. A do varenia citrón by nemal vôbec vadiť,veď ho tam nevytlačíš celý,len trocha pokvapkáš,nie ?Ale si mi spravila chuť na rybku 😝

@lucia32 to až tak mala Bianka s uškom problémy ? To bol ten pneumokok,alebo čo ? No mm vravel,že bolesť uší je horšia ako bolesť zubov. Brrrr. 😢

ani3012
22. aug 2010

a inak sesternica bola v Rakúsku včera a nakúpila tam pre Patrika trička celkom v hodnote 7 eur a to 7 kusov . Tak som rada,že na mňa myslela,lebo to sa málokedy stáva,že by mi niekto zavolal a povedal,že tam a tam majú niečo lacné,alebo mi to kúpil 😒
A tak som už ani neprihadzovala na jednu aukciu,čo som chcela akurát vyhrať malému tričká 🙂

no a Evička mi už aj z postieľky zdrhá.Som bola v kuchyni a počujem búchanie a plač do dverí a to potvorka moja malá si dala dole vyberateľnú tyčku 😀 no sranda je,že si dala dole len jednu a preliezla cez ten úzky otvor 😎 Ona bude fakt z gumy,ako písala lucimka 😀

inneska
22. aug 2010

ahojte, tak my sme z blavy prišli až včera naobed...ale od piatku sme teplotovali 39...mám pocit, že sa začíname pomaly ale isto odstavovať od kojo a trápia nás tie zubadlá, tak včera sme celé poobedie preplakali...

dnes som len hodila fotos na fb zo stretka a idem nás nachystať, ideme k mojej babke na hody...tak snád večer sa dostanem sem a popíšem viacej...

zatial papa...

zmurkaz
22. aug 2010

@ani3012 ..no tak to dúfam, že im to obom pôjde na 1***** 😉

A ahojky - sme doma ... 😉

zmurkaz
22. aug 2010

@inneska ☹ ...nech ste šup šup zdravučkí 😉

lucia32
22. aug 2010

Brý večer...netradične 😀

@zmurkaz krásne fotečky, Zuzu je už malá slečna a Juráš hotový gentlman 😉

@traktor...no čo som hovorila...naše zdravotníctvo 😝 , len ťa odpinkajú, to aby človek ani nikam nešiel a liečil sa doma sám...hlavne, že plať zdr. poistku 🙄

@ani3012 no Evička bude asi gumi macik 😀

@inneska ....fúúúj teploty, nech čo najskôr prejdu...aj nas teraz trapia zubadla, ide nám stolička a spodna dvoječka, furt je zaslintaná jak buldog 😅

lucia32
22. aug 2010

@zmurkaz ahoooj 🙂 a kde ste boli???

lucia32
22. aug 2010

Idem off...dnes rande s Bridget Jones....papááá 🙂

zmurkaz
22. aug 2010

@lucia32 😅 ...bola som ukladať detúchy ... - u svokrovcov ....

ani3012
22. aug 2010

@zmurkaz ahooooj !
A v pohode zaspali ?Teda to už aj Jurko spí ?

ani3012
22. aug 2010

@zmurkaz a oby trom na 1 s ************** máme tu ešte prváka Paťka od Traky 😉

zmurkaz
22. aug 2010

@ani3012 ...Zuzi už spí a Jurko už skoro tiež - mu to chcem posúvať - bo potom to bude preňho šok 😅 😀 😀

ani3012
22. aug 2010

@lucia32 že netradične 😀 v poslednom čase sa ti notebook ujde tuším aj večer 😉

zmurkaz
22. aug 2010

@ani3012 jééé oziky - aj Trakina bude mať prváka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - ona je tu tak tichúúúčko 😅

ani3012
22. aug 2010

@zmurkaz tak ja idem vyhnať Patrika. 🙄

ani3012
22. aug 2010

@zmurkaz v poslednom čase nemá Ivanka @traktor 😠 na nás čas... a keď mám pravdu povedať,tak ani ja 😀
Sem tam odskočím do inej témy,niečo napíšem ....

zmurkaz
22. aug 2010

@ani3012 😀 😀 😀 - že vyhnať 🙂 ... aj u nás to tak prebieha - ako zaháňanie oviec 🙄 ....

traktor
22. aug 2010

😀 😀 😀 ...no zanedbavam kona...vela deti...ale uz idu buduci tyzden domov a budem mat len svoje ..a potom skolaaaaaaaaaa 😀 😀 ...baby ja sa tak tesiiiiiiiiiiim...akoze lubim svoje deti , ale byt na ne od rana do vecera sama...no nic moc...hlavne ked su vsetky v puberte 😀

samayka
22. aug 2010

ahojte dievčence

hlásim sa z krásneho predĺženého víkendu na Órave dobre. na Órave zdravóó 🙂

som unavko, nebudem sa rozpisovať... fotky povedia za mňa...

zmurkaz
22. aug 2010

@traktor ...ťa začínam veeeľmo chápať - ja hovorím že Juri má prvácku pubertu ... taký predzápal 😀 😀 😀

zmurkaz
22. aug 2010

@samayka jéééé Samy - no nááádheráááááá 😵 😵 😵 😵 😵

adka12
autor
22. aug 2010

Caute baby, len pridávam info, Lenička má FIlipka 3340gr. a 53 cm 😵
zajtra by ich mali pustiť domov 😵

adka12
autor
22. aug 2010

A dnes sme boli so Saškou na pohotovosti vyberať kliešťa, bol hned von ale má to červené a teraz večer ešte viac. Môžem jej na to niečo dať alebo mám ísť zajtra k doktorke?
Ďakujem za rady 😝

ani3012
22. aug 2010

@adka12 dík za informácie,super,že už to má za sebou 😵 😵 😵 Filipkovi hodne zdravíčka a všetko najlepšie k zajtrajším meninkám....to má po kope 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre