Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
27. aug 2010

@gabrielkabj dakujem gabrielka 😉 no ale vie byt aj pekna nervacka 😉 😠

raona
27. aug 2010

no asi sme tu len my dve 😉 ja uz dneska nejdem nic robit, len si upravim obocko.. a inak oddychujem, dieta mi tak skoro uz davno nezaspalo ako dneska 😉 😉

raona
27. aug 2010

vy kde ste vsetky??? no asi si musim zvyknut, ze ked mam ja cas, tak nikto iny nema... 😒 😒

nevadi, tak bru noc..

ani3012
28. aug 2010

@raona nejako skoro išli všetky spať ,nie ? Ja som mala mm doma,takže na PC som neišla.Dnes je v práci,ale zase varujem synovca,tak neviem neviem......

ani3012
28. aug 2010

a tabuľka je krásna ! Super takto vidieť,že ešte kojíte! a tým,ktorým to nevyšlo až do teraz,tak aspoň máte pokoj 😉

@raona a to čo má Sárinka za postoj ? Suprová je ! Ste ju učili ? 😀

zmurkaz
28. aug 2010

ahojky .... tak my furt teplotujeme ... že 38 ☹ ... a tabulečka je úžasná .... a maminky čo dokojili majú už vystarané - nás to ešte len čaká 😖

ani3012
28. aug 2010

@traktor to je ale krava tá z toho bazáru.Ale nech len vypisuje,vôbec si neuvedomuje,že veľa ľudí ma jej adresu a že ju niekto môže tak jedného pekného dňa chytiť pod pijak !!! Ja byť k nej bližšie,tak by som ju nakopala do riti!

@lucim to snáď nie ? vAšA CICUšKA ZMIZLA ? sTRAšNé,JA VIEM,žE JE TO LEN ZVIERA (A ja ich ani nejako nemusím,bo som alergická) ale je to ako člen rodiny....tiež dúfam,že sa nájde,daj potom vedieť. Matulko ju nehľadá ?

@majkas aj ja sa teším takýmto maličkostiam 😀 A gratulujem 🙂

@zmurkaz mi nehovor za očkovanie.Máme ísť v septembri na MMR (mums,osýpky,rubeola) a strašne sa toho bojíííím ! Neviem prečo,ale zas tá moja intuicia. Aká bola noc ?

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz akurát som sa ťa pýtala,aká bola noc...no tak nič moc.....to mala ešte tú základnú ?

ani3012
28. aug 2010

@nina41 Riška má kto zaúčať 😀 Toľko chlapov na jednom mieste 😀

@brusinka.pusinka ale nám to krásne rastie 😵 😵 😵 Keď píšeš ,že máte 78 cm a kupuješ 80 čísla,tak ja mám Evičky ešte na zimu kupovať len 74 ? Teraz má 75 cm a 8400 gramov

@katica5 ale to je asi to obdobie-teplo a zúbky sa štverhajú von....aspoň ja si myslím.Ale veď má aj Max krásnu váhu,nie ?

@zuzkalenka neboj sa ,nebude to zlé byť samé doma ! Treba si to užiť a večer ,keď mala zaspí,tak na koníka 😉

ani3012
28. aug 2010

@pirinka to je ale silný príbeh !!!!

ani3012
28. aug 2010

@vendulacky není náhodou toto tvoja Emka ? 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=sDocL7AfIRo
traktor
28. aug 2010

ahojte 😉
@ani3012 supeeeer video...no ta mala je uzasna 😀 😀 😀 😀 ...a ta z bazaru...no aj krajsie mi napisala ani by som si nedovolila to zverejnit...ak neprestane budem to riesit inak, vsak to co uz za drzost... 😠 ...a 74 ti na zimu bude mala...matko ma bezne 86 a na zimu som kupovala 92 , zimne veci treba väcsie...lebo su akesi kratsie 😅 ..teda ak rozumies tomu co pisem...a to matko nie je velke dieta...

brinzulka
28. aug 2010

ahojte aj my sa kojo..
i ked sa snazim ho nastavit na ranne a vecerne-lebo ked pojdem do skoly...sa s nim tatino zjanci doma....V noci bol asi 5krat hore, buchal ma hlavou do hrudnika....ako mala kozicka-ze chce papat...
snazila som sa prispiet aj do diskusie maminiek studucujich...ako to riesia...aj lakt.poradk.- ak by mal niekto napad...atd...piste...Aby bol aj on v pohode, aby bolo aj mlieko...A tak...

traktor
28. aug 2010

@brinzulka brin neboj zvladnete to 😉 ono je ine , ked ta drobec vidi a ine , ked ta nevidi...ked bude s tatinom sam, bude papat ine..mliecko mu nebude chybat..bude mat tooolko dolezitych veci, ze si nespomenie a ked prides, tak sa na teba len vrhne, ze aha mliecko doslo 😀 😉 a mlecko sa ti bude tvorit, pokial ho budes prikladat...podla potreby....aspon podla mojej skusenosti...kedze matko noc prespal a bol kojeny len rano a vecer...tak mliecka v tom case bolo vzdy dost.. 😉

lucia32
28. aug 2010

Ahojko....
@raona malá je perfektná...ruky prekladám aj ja 😀 A pozerám, že vlásky jej už pekne podrástli 😉 A mali ste peknú narodeninovú oslavu....dúfam, že vám mesiac bez tatiny zbehne " rýchlo" a Sarinka bude poslušnáááá 🙂
@zmurkaz to z toho očkovania? No dúfam, že to čo najskôr odoznie 😝
@ani3012 no to očkovanie nie je žiadna sranda...ak máš blbý ciťák, požiadaj o odklad...Evička bola predsa nedonosenec...
@brinzulka neboooj ked sa bude musieť systém si nájdete a ked nie, fľaša to istí 😉
@traktor čo to? Nejak som mimo obraz 😕 kto ťa serie na bazári???
@lucim...užite si dovolenku a dúfam, že sa Merci dovtedy vráti, živá a zdravá 😵

traktor
28. aug 2010

@lucia32 ahoooj , kukaj https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/cierna-listina-len-nicky-ktore-su-nespolahlive-vsetko-ostatne-bude-vymazane/ jedna zlodejka co okrada maminy a potom im nadava do ip, alebo sa prihlasi na inzerat a tam 😠 .....a inak nemam zas skype 😀 ...fungujem na nudzovy rezim...budeme mat novu verziu v pc, tak sa ani neprihlasujem vsade,vsak to by som pol dna tym travila a potom zas nanovo...ale uz mi chyba to nase denne pisanie 😉

traktor
28. aug 2010

@raona hotova velka zena 😀 😀 😀 @zmurkaz juj moja , tak nech teplotky rychlo prejdu 🙂 @majkas gratulujem, take urcite potesi 😉

lucia32
28. aug 2010

@traktor aha...to som čítala...to ma ešte odvahu písať ludom IP ? To je fakt charakter 😝

traktor
28. aug 2010

@lucia32 mne sa prihlasila na inzerat...najprv mi len do kôz nadavala, ze meeeeee 😀 ...a potom aj tvrdsie...tak to bude asi daka trafena, co jej doma daco chyba...ale aj tak ju nechapem...tak sa chovat a vyjadrovat a pritom mala vycapene fotky svojho dietatka....to co za matka 😕

raona
28. aug 2010

@ani3012 Ani, Sarinku sme ten postoj neucili, to ona okukala odomna :o) ja si zvyknem ruky prekladat, alebo ked lezim na posteli a nechcem jej uz dat prso, tak si ich akoze schovavam s prelozenymi rukami, ze nedam 😉 a ona to tiez tak zacala robit, sadne hocikde, alebo aj v stoji,a zalozi ruky 😀 😀 😀 😀 a ked chcem tak aj na "povel" to tak urobi.. staci ze poviem, ako maminka zalozi ruky? a ona zalozi 😀 😀 😀 😀

raona
28. aug 2010

@lucia32 ano vlasky dorastli, ale uz jej ich asi necham narast, nech mozme aj my sponecky nosit a fontanku robit, bo takto obcas vyzera ako chlapcek 😉

raona
28. aug 2010

@traktor hej traky velka zena.. a este aj rozkrikovat sa vie, esteze jej zatial nie je rozumiet 😀 😀 😀 ale uz sa bojim, ze co to bude, ked jej vsetci budu rozumiet 😀 😀 😀 , uz teraz si neda, a vie si presadit svoje 😉 😉

raona
28. aug 2010

zas ste tu neni.. och jo.. tak ja idem robit tortu pre ocina, snad sa podari..

ani3012
28. aug 2010

@raona no zlatá je 😵 fakt !ste mali skôr naučiť,aby sa predviedla na stretku 😎

@simonito tak ja teda neviem,ale ani mne Evička momentálne nepriberá a u doktorky to vyzerá v pohode.A keď píšeš,že dva mesiace nepribrala,tak my sme išli na váhe ešte dole o 150 gramov 😝 Ale inak je tiež živá,veselá,len ten nočný spánok je taký všelijaký. Ale to kvôli zúbkom.Sa nám konečne tlačí jednotka horná,budeme trojzubec 😀
A som strašne rada za Šimonka ,aj keď sa mi to zdá byť divné,pri jeho problémoch,že je všetko OK.Keby mu našli nejaký minerál,že mu chýba,tak by to bolo fajn,ale keď povedia- Nevieme,všetko je v poriadku a v poriadku to není, tak to nie je bohviečo.
Pzerala som to,čo si dávala tip na ČSKS (Čeko Slovenské Koníkovské Stretko) ,ale ubytovanie tam vyjde dosť draho na osobu.A Ak to chceme aj s rodinami,tak by to bolo naozaj veľa. Ale ak máš konkrétny tip na ubytovanie,tak daj vedieť. 😉
No a svokor nech sa dá čo najskôr do poriadku 😉

ani3012
28. aug 2010

@raona ja som tu,len som chcela Magduške napísať.Inak varím-dnes máme nedeľu,lebo mm je v práci a tak robím obed. No a už mi aj vedú toto synovca-akurát cinkli

lucia32
28. aug 2010

@raona ja som tuuuu, len som davala inzeráty na aukcie 😉 Ale už o chvilu pôjdem.....aj ja už malej nechám narasť, už pekne vidno ako jej rašia vlásky, ved už tomu sú 2 tt 😉

ani3012
28. aug 2010

@lucia32 veď ja by som to aj tak chcela uhrať,že je nedonosenec,že posunúť o dva mesiace očkovanie a potom by som spravila niečo....aj bublinkovú vodu jej dala.Ale je zvláštne,že ani pri jednom očkovaní som neváhala ,dokonca aj synagis som jej nechávala pichnúť.Ale toto ?
Ja som malú ešte nestrihala,aj keď má len také páperičko.Ona má také isté vlásky ako som mala ja a aj tak mi nezhustli strihaním,ale až keď som si vybojovala (v 7. triede) že chcem mať dlhé ,tak akoby mi zhustli.

ani3012
28. aug 2010

@lucia32
@raona idem ja dovariť a chalani sa chystajú na PC,že idú hrať hry,tak sa tu zas neukážem.Ale večer ich odtiaľto vyženiem. a už sa hlási Evulka! Nespí 😝
Tak zatial pá slnečnice !

lucia32
28. aug 2010

@ani3012 ja som mala tiež do 3 rokov len také paperie, potom som šla dohola...a potom už narastli husté, aj ked strihaním vraj nezhustnú, len rastú rovnomerne a vyzerajú hustejšie a určo je to aj vekom...moje všetky 3 mali paperičko a obaja majú huste vlasy a to som ich ako malých nestrihala, len Natálku a to kvôli tomu, že sa potila a maly vždy mokrý zátylok, to paperičko, tak som ju ocvakala, ale do zimy jej určite dorastú 😉
Maj sa pekne a večer sa ukáž...neviem či aj ja 😀

ani3012
28. aug 2010

@lucia32 ja by som ju aj ostrihala,ale keď sa jej vzadu nerobili "cucky" tak som to nechala tak.Uvidíme do budúceho leta,čo a ako.Možno tiež pôjde na krátko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre