Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. aug 2010

@zmurkaz ja ked som kojila patka tak som nenormalne chudla...az sa ma ludia pytali , ci som chora...som tajne dufala, ze aj pri matkovi to tak bude...ale nem..pri matkovi naberam...ale aj jem ako tehulka 😀 😀 😀 ...ale babo net...to len sadlo 😀 😝 ...jaj ten moj syn...ma to normalne stve, ze uz aj decko to vidi...

lucia32
28. aug 2010

@zmurkaz ten je peknýýýý...len mne by bol asi krátky, ja aspon 110 a vnutro 80...dake dlhé nohy mám 😀

traktor
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..ze vypadali chlpy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
28. aug 2010

Inak u nás v rámci hesla "švec chodí bosý" ...bo všetkých mám oblečených len mne odišli úplne všetky topánky, rifle nemám ani jedny - som ich dodrala....svetre už sú kapuuuuto... 🙄 🙄

lucia32
28. aug 2010

@zmurkaz že 5-6....mne najmenej 10 😝 ...ale ja som skromná, mne by stačilo aj 5 😀 Akurát škoda tých vecí 😝 ...mne ide všetko do brucha....ked si predstavím, že som mala pás 65...teraz aj cez 80 😀 A pukel mám ako v 5 mesiaci 😝

ani3012
28. aug 2010

vás iba čítam,nechce sa mi ani písať.....som nejaká unavená. Pôjdem asi spať a ak sa tu ukáže @raona , tak ju pozdravte.Ona väčšinou príde ,kde iní odchádzajú 😀

zmurkaz
28. aug 2010

@traktor ...no aspoň si ťa všíma ... mne včera Jurko - sme boli v obchode u "číňana" - ešte jedny rifliaky kúpiť a tenisky na zničenie... a pri platení mali pri kase také čačky - že náušnice .... a Jurko že nech mu niečo vyberiem - náramok, náušnice .... taaaaaak som sa zľakla že na čo????!?!? a on že "pre teba mami" 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
28. aug 2010

@lucia32 a ja som stále na tom istom s váhou ako som boa,možno o 1 kg mám viac 😵 lebo neoblečiem dvoje riflové kraťase s pred dvoch rokov .A najlepšie je,ak mi niekto povie,že som strašne schudla a podľa vecí som o trošku pevnejšia.

traktor
28. aug 2010

@zmurkaz topanky aj ja nemam..mam len sandalky 😅 ...a teraz zima prisla..tak neviem...hlavne, ze detom furt daco kupujem...sveter mam jeden aj jednu tensiu bundu, jednu hrubu a aj vestu mam... 😀 ..ciiiii ja sa maaaaaaam 😀 😀 😀

lucia32
28. aug 2010

Ja aj tak najradšej chodím v rifliach...jedny mám z tučneho obdobia...a ešte jedny staršie, také kapsače, tak fajn a chodidla mi nenarastli, tak to fááájn...prinajhoršom miesto koníkovania si budem po večeroch pliesť svetríky 😝

ani3012
28. aug 2010

@traktor 😀 😀 😀

traktor
28. aug 2010

@zmurkaz kuk na ip 😉

ani3012
28. aug 2010

aj ja chcem ip ☹

traktor
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😀 pukel mam aj ja tak..ale nosim sexi gatky - bombardaky stahovacie....co ked muz kukne tak ho hned chut prejde 😀

lucia32
28. aug 2010

@ani3012 po pôrode je postava inšia...tak to preto....ja mám na váhe dosť vela, ale v tvári to tak nevidno, ako ked som bola vypasená 😀

zmurkaz
28. aug 2010

@traktor ...šak ty toho mááááš -tak sa mááááš 😀 😀 😀 😀
@lucia32 - že z tučného obdobia 😀 😀 😀

babule som takááá hladná - som naposledy jedla o 17:00 ...idem si pre niečo 😉

lucia32
28. aug 2010

@traktor aj ja som mala...komu som ich dala? mame??? Môjho nezastaví ani pás cudnosti 😀

traktor
28. aug 2010

@lucia32 ty mas suche aj nohy...ako lanka 😉

traktor
28. aug 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 daj si aj za mna...bo ja som toho dnes zas pojedla...aj slivkovy kolac...hmmm a ze dieta....

lucia32
28. aug 2010

@zmurkaz tak volám obdobie, ked som sa pri mm vypasla o 10 kilo za rok...robil poobednajšie, tak som večerala 2x v rámci solidarity 😀 😀 Ja som schnapla pred 1 a pol hodkou( to už tak dlho som tu???) morčacie na šťavičke s ryžou, ale dnes by som len sladke baštila...dnes to ku mne došlo 😝 Už som aj krovky požrala, aj žele cukriky...jablka sú na strome, myslím, že je ešte jeden jogurt a šumienkové cukríky 😀

ani3012
28. aug 2010

no naozaj idem OFF,aj PC vypínam,bo sa mi o koníku aj snívalo!!!
že ma niekto kritizoval za chybu v slovíčke by (ja som napísala bi)- to bol len sen 😉

traktor
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😀
@ani3012 😀 ...mne sa minulu noc snivalo s mojim doktorom...teda s tym , co som pri nom rodila 3 deti...a ze mi vycital, ze com som nerodila aj matka pri nom...a potom ma kukol a ze tehu....no taky zivy sen....srdco mi tak bilo...ale tehu nie soooooooooooooom 😀 😀

lucia32
28. aug 2010

@traktor slivkový kolač nemám, ale ešte som našla 2 slivky, par ceralnych tyčiniek (slivkové a jablkové) a nanasový jogurt...ked ho zožeriem, Naty nebude mať...dostane kašu ... ja som dnes ani v obchode nebola...som lenivec 😝

ani3012
28. aug 2010

@traktor ale to asi preto,že ti to tak Paťko povedal 😉 ti to v hlave ešte doznievalo

ani3012
28. aug 2010

baby idem na CZ stránku,skúste mi poslať niečo cez odpovedz,dobre ?

lucia32
28. aug 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a prečoooooo????

zmurkaz
28. aug 2010

@traktor ..už sidávame krupičnú kašičku pekne poctivo aj s masielkom 😵
@lucia32 ...šak jak poriadna manželka 😉
@ani3012 ...tak dobrú nocku 😉

lucia32
28. aug 2010

@ani3012 už si tam???

ani3012
28. aug 2010

tak už je to prepojené,tie Zmínky o mne a Kto ma spomína 🙂
to je fajn,lebo inak sa to neukazovalo-nebolo to prepojené.Teraz to funguje ako IP

lucia32
28. aug 2010

@zmurkaz kašu mám, maslo nie...asi má ráno obchod neminie 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre