Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. aug 2010

@lucia32 mame 3 slivky / strom/..joj fajne su...a matkovi tiez velmi chutia...uz zoberie celu slivku do pusky a len kôstku pluva..sa velmi tesim, ze zatial mu vsetko ovocie aj zeleninka velmi chutia...
@ani3012 moze byt...a este som bola aj u susedy a robila si srandu, bo ze bocian leti...a to daky iny vtak 😀 😀 ..tak neviem, ci sa kazdemu zda , ze tych deti malo mam ci co...

ani3012
28. aug 2010

@lucia32 @traktor @zmurkaz Dobrú noc z CZ verzie 😵 😵 😵 😵

traktor
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 ....u nas nakupuje miska 😀 😀 ...simonka upratuje a patko papuluje....dobra delba nie?

traktor
28. aug 2010

@zmurkaz jej ..to sme davno nepapali....a preco?...no musime to napravit..ale az zajtra.. 😉

zmurkaz
28. aug 2010

@ani3012 ...som myslela že ideš hajíííí ... bo ja som len kalórie išla doplniť 😀 😀

@traktor - no my si už dávame 😉

A nestíham aj písať, aj jesť ..... 😠 😠

traktor
28. aug 2010

@ani3012 ani..a si si ista, ze uz tu nie si? 😀

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz ale idem,len ja sa lúčim aj 10 krát .-D pri mne najlepšie odísť potichúčky a bez slov.Ale idem,lebo Patrika tu strašia chipmankovia z tej paródie. Normálne pozeral cez prsty,aby na to nevidel - velebnosti,ja se na to nemohu dívat 😀 😀 😀

ani3012
28. aug 2010

@traktor som 😀

ani3012
28. aug 2010

@traktor ešte som bola na CZ verzii pokukať nejaké veci

traktor
28. aug 2010

@ani3012 som citila v kostiach 😀 😀 😀 ...s konom sa tazko luci....mam ti prist vypnut prud?.. 😀

ani3012
28. aug 2010

@traktor treba si rozdeliť úlohu v rodine! veď je vás dosť,tak na každého niečo,nie ?

zmurkaz
28. aug 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 ...no môj maharadža zaspal o 21:20 😠 ...to je daň za prádzniny u babiny - si chodili spať kedy chceli 🙄

alexarisko
28. aug 2010

Zeny caute,neni tu nahodou nas sef Lulu?

ani3012
28. aug 2010

@traktor ale už idem,neboj 🙂
tak sa lúčim,neviem kedy prídem.Ale najneskôr v utorok 😉 ale ja určite nakuknem,ale písať asi nebudem stíhať,lebo zajtra ideme gratulovať a v pondelok so sestrenkou do BA

traktor
28. aug 2010

@alexarisko nie je...je na dovciiiiiiiii 😉

ani3012
28. aug 2010

@zmurkaz no a čo ? patrik je ešte hore 😀 sa budeme k sebe túliť zase než zaspinká 😵 😵 😵 je už síce veľký,ale aj tak je to môj cecoň

@alexarisko tu som dnes nevidela

traktor
28. aug 2010

@ani3012 tak si to pekne uzi, a v utorok na koni paaaaaaaaaa..dobru noc 😉

zmurkaz
28. aug 2010

@ani3012 ...aj my tak 😅 😵 😵 😵 😵 - tie naše lásonky velikéééé 😵 😵 😵 😵 ...my keď nechodíme poriadne spať - tak je potom celý nevládny 🙄 ...a do týždňa má prvé sople,.... atď 🙄 🙄 🙄

lucia32
28. aug 2010

Prišla Bianka...mami, decko ti padá z postele...no dnes budem mať asi cestovateľku 😝

alexarisko
28. aug 2010

Cicusky moje,chora som a davala som si panadol,ale nejak nepomaha,nemam sice paralen normalny ale mam cipky pre malu,myslite ze si to mozem dat?posledny panadol ultra som si dala asi pred hodkou a pol

zmurkaz
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 😀 😀 ...utekaj ju zachraňovať 😉

traktor
28. aug 2010

@lucia32 😀 😀 to su hlasky 😀 😉
@alexarisko podla mna mozes..lfurt lepsie ako nic...ine nic doma nemas...?

lucia32
28. aug 2010

@alexarisko viem, že lucim radila aj 2x po 500 mg Paralenu...takže? Ja si myslím, že ti to neublíži....a čípky aj 2 ks, však sú pre kojencov 😉

alexarisko
28. aug 2010

nemam traky moja,nejako sme vybieleni liekmi

alexarisko
28. aug 2010

heh,oki kocky,dam,snad nezhebnem

lucia32
28. aug 2010

Už je zachránená...asi pôjdem k nej....však už by sa aj patrilo 😝

traktor
28. aug 2010

@alexarisko daj si sprchu, ..potom cipky, cajicek a podme haji...zajtra budes svieza a plna energie 😉

alexarisko
28. aug 2010

traky dufam ze mas pravdu,idem na to

traktor
28. aug 2010

..inak teraz je to vsade...sama choroba..ked sme boli z matkom, tak sama angina, sople...to tie zmeny pocasia...naraz horuco na to zmrzka , bublinky a hotvo...u nas zatial klop, klop vsetko ok..tak nech to tak aj ostane...o 2 tt nas caka ockovanie...bars sa tesim 😖

lucia32
28. aug 2010

Idem aj ja...bez sprchy, bez čípka, bez čajíčka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre