Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
12. sep 2010

boli sme vonku 😉

hathor1231
12. sep 2010

@traktor co to mate za psika? to je vas? 😕 mate noveho,co?

hathor1231
12. sep 2010

@asparaguska tak to mas moj obdiv 🙂 ja by som sa do takeho niecoho nezapojila,som na zdravie posero 😲 ale ucastnici musia byt v perfekt zdravotnom stave,co?
mne sa najviac pacilo ked som si citala pribalovy ku jednemu lieku- silne hnacky,... smrt 😕 aj som sa to bala brat 😅

traktor
12. sep 2010

@hathor1231 je to civava a mame ju uz druhy rok 😉

zmurkaz
12. sep 2010

@lucim ...Jarmok už niekoľký rok bojkotujeme - otočíme len kolotoče - kvôli Jurkovi a kúpime originál jarmočné - perníky a niečo drevené alebo "hand made" - samozrejme pre deti - ale také, čo by nás nezruinovalo .... lebo potom človek kúpi aj to, čo nepotrebuje - a keď niečo potrebujem - kupujem kde viem a keď to potrebujem ...
Takže dnes: Jurko helikoptéra z dreva , Zuzanka - ťahacia kačička, krsniatko - handrový kôň (taký penký šitý 🙂 ).... a perníčky .... pre babinky a dedenkov perníčky s ich menom, aj pre pani učiteľky 😅 😝 😉 , pre muža také sladké - neviem ako sa to volá ale taká želatina - sa to kupuje tam,kde aj turecký med, a krsniatku perníkového koňa a Jurkovi perníkový vlak 😉

hathor1231
12. sep 2010

@traktor ja len ze som ju nikdy nevidela na foto ani si nespominala 😕 ale zlatko 😉 uz sa tesim ked poslem malu vyvencit ginny 😀

zmurkaz
12. sep 2010

@traktor ...jéééé to čo máte za psa 😀 😀 ...my máte presný opak - sa Žužu naňho pozerá zdola 😅 ...úžasný - taký kabelkový 😉

Idem off - asi sa nám komplet pokazil kotol 😠 😠 😠 - tak idem pohľadať servisáka 😖 🙄

traktor
12. sep 2010

@hathor1231 kuk http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/album.... spominala som HO 😀 ..len si asi nezachytila , je to *chybny* psik od chovatelky tychto psikov , ta predava psikov , ale z papiermi...nas mal svoj osud specateny..tak sme sa ho ujali 😉 ...ma predkus...tak preto je *nevhodny* ale pre nas, teda hlavne pre simonku, ta ho dostala na narodky, je to uzasny spolocnik 🙂
@zmurkaz taky jarmok by som aj ja prijala...a deticky urcite mali radost 🙂

ani3012
12. sep 2010

@zmurkaz aj my sme sa dnes kolotočovali 😵 Boli sme na hodoch u mojej tety,bola tam rodina aj z Moravy,tak som bola rada.Ale tie ceny kolotočov !!! 😝 😝 😝
Ale bolo super aj j počasie vyšlo,naši ostali ešte tam,len my školopovinní sme už doma ☹

@traktor ani ja si nepamätám psíčka,len nedávno som zaregistrovala,že si sa s nykytou bavila,že aj vy máte 😎

traktor
12. sep 2010

@zmurkaz no takeho , ze ledva 1 kg....treba davat pozor , aby sme ho nazastupili...ale pre matka je uzasny...dnes sme presli celu dedinu kol dokola, matko peso a takto na obojku si viedol psika...a zaspal o 5tej...a furt spi...urcite uz do rana 🙂

ani3012
12. sep 2010

@traktor šak ten pes je lepšie oblečený ako ja ?! 😎 😀

ani3012
12. sep 2010

@traktor hehe len aby 😀

traktor
12. sep 2010

@ani3012 😀 😀 😀 musi byt obleceny...po 1.aby ho aspon nieco tahalo k zemi a neodfuklo ho 2. lebo sa tak trasie, ked fukne, ze vyzera ako epileptik chudak 😅

ani3012
12. sep 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 si ma pobavila :-d ale možno len tancuje ,to je teraz tak v móde 😀

traktor
12. sep 2010

@ani3012 vidis..to ma nenapadlo 😀 😀 😀 ..len preco mu pri tom ocka tak trcia do vonku 😅 😀 😀

ani3012
12. sep 2010

kaká

traktor
12. sep 2010

😀 😀 😀 😀 😀

asparaguska
12. sep 2010

@hathor1231 ty si to asi mýliš s testovaním liekov, ale táto štúdia bola na to, aby sa tento liek začal používať na SK.to tiež nemohol hocikto, musel byť chorý... 😉

ani3012
12. sep 2010

@asparaguska tak ja som potom tiež ako dieťa bola testovaná novým liekom.Si pamätám,že som dostala len dve dávky (kvôli pečienke) a sčervenala som ako rak. 😀

asparaguska
12. sep 2010

@ani3012 som nakukla včera aj na tu diskusiu anj - náboženstvo.Pozrela som sa na to s tým, že je mi to fuk, ale tá jazmina, či kto to asi fakt nemyslela ako to napísala, asi sa len zle vyjadrila, lebo bola nahnevaná. a písala rýchlejšie ako si to premyslela. 😉

asparaguska
12. sep 2010

@traktor no keď to funguje na zaspatie, nabudúce neprefrčíme autom, ale s Denkou vystúpime, prejdeme pešo... 😀 možno ste v nejakej dobrej spacej zóne.... 😉

traktor
12. sep 2010

@asparaguska ahooj 🙂 ..a ta jazmina to myslela vazne...tak mi to aj napisala..ze je to jej nazor...co uz , aj taky ludia musia byt...aby sme my predavacky, kucharky...a ine sorticky, vedeli, ze sme skvele aj bez titulu 😀 😉 ..ja kukam jojku..joj to aky ludia tam chodia 😀 😀 ...jedna skupina sa volala epileptik 😀

traktor
12. sep 2010

@asparaguska aspi spime..tak ti poziciam nasho hava...zajtra sa stav a mozte si prejst dedinu peso 😀 😀 😉

asparaguska
12. sep 2010

@traktor som sa normálne pozrela, že čo mám zapnuté... 🙂 prašť jak uhoď... ja Markízu...a ide nejaký exot...

tak jej treba..., potom ak je taká skvelá, tak nech si dietko učí doma sama... 😝 (blééé)

a ako Paťkoškoláčik?

traktor
12. sep 2010

@asparaguska ja si markizu pozriem v reprize 😉 ....patko dobre...raz sa mu chce a raz nie...ale maminu treba pocuvat..tak sa mu musi chciet 😀 😀 😀 ...jemu sa v skole paci, len ho trosku stve, ze ked pride domov , tak ma malo casu na hranie...lebo v druzine je do tretej,,,potom este ulohy.....tak to robime tak, ze ked dojde ide vonku, nech sa vybeha, potom sa uci, tak najest, umyt, spat..a je to ok...trebalo len system 🙂

ani3012
12. sep 2010

@traktor Paťko si spieva tú ich pesničku 😀 boli narodeniny,sú meniny sviatky a nedeľa či ako to bolo ? 😀

ani3012
12. sep 2010

@asparaguska ja mám radšej túto trojicu ako tam ich....niekedy moc urážajú a to sa mi nepáči.Tu je to na Jojke inteligentnejšie..teda aspoň mne sa zdá

traktor
12. sep 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 ....ja som z toho ich managera? 😀 ....mala pocit, ze fakt dostane dalsi zachvat...jaj a teraz sipozerala..?ten chalan tak otrasne spieval...a teraz to zachranil..

lucim
12. sep 2010

pusinky kukate kukate? aj my .... len sme sa neskor ukladali. 🙂

traktor
12. sep 2010

@ani3012 mne sa veeelmi paci lucka bila...ale velmi..ja ju mam asik...ja ju mam asik rada 😀 .....nie vazne sa mi paci, ako pôsobí na obrazovke , ako sa vyjadruje...a aj ako spieva..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre