Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
15. sep 2010

@ani3012 supr my spíme jen jednou odpoledne a pak celou noc 😀 a učitelka je asi supr když to tak dělá 😉

raona
15. sep 2010

ahojte, ako sa tu mavate co noveho??
my sme boli za mm v kupeloch v Bojniciach od piatka,tak som dlhsie nebola na nete, ani nestihnem docitavat, maam uz nakopene pradlo, tak dneska praci den 😉 popritom musim ist k nasim mame vinsovat k meninam, bo vsak bolo Marie... taakze nestiham dneska nic, ale ked stihnem hodim aspon dake foto...

ani3012
15. sep 2010

už som upgradovaná 🙂

@raona ahojček ! Jáj,tak ty si si dovolovala ? ! No fajn,keď ste si takto krásne oddýchli. 😵 V Bojniciach je krásne.
Ale už sa to tvojmu kráti 🙂

raona
15. sep 2010

@ani3012 jop, troska sme si oddychli.. teda ja moc nie, ale co uz, vsak mm oddychuje aj za mna 😀 😀 😀
hej veru krati tusim uz len 9 dni.. a je zas doma..

jaj prva pracka sa perie, medzitym umyvam hracky, co dostala po detoch od sesternice... a herecka uz je hore.. prisiel jeden ujo - susedov brat, povedat ze nam zomrel sused a kedy bude pohreb, no herecka uz pocula, ze tu dakto je a hned bola hore, takze moc som si neoddychla zase...

lucim
15. sep 2010

aj u nas uz umyvacka nalozena, kuchyna upratana, maso sa rozmrazuje, ranajky spapane, matko konecne zacal zase papat pribinacky a termixy a dali sme si aj melonik. 🙂 ideme aj my prat .
brusi, ani dakujeme. chodime do senice do centra. 😵

lucim
15. sep 2010

@raona tak to si si snad aj ty trosku urobila relax, ked ste boli v tych bojniciach, aj strasidla a zvieratka ste boli pozriet? aj mojho braska a oca? 😉 🙂

raona
15. sep 2010

@lucim ale ano, mm vybavil perlickovu kupel, bazen, aj masaz chcel ale tam bolo furt obsadene, boli sme v zoo kuk zvieratka, len Sarinka zaspala pri slonoch a tak potom nevidela minizoo 😉 😀

zmurkaz
15. sep 2010

Halo Halo ... tak ja hlásim že žijeme ... akurát, že dnes sme teplotkovali ... asi žub ... bo predvčerom som jej vypátrala jeden nový ... tak asi niečo sa deje. A aj trochen soplíkuje ... a možno sme trochen prechladli 😠
.....

zmurkaz
15. sep 2010

...nikto? 😕

lucim
15. sep 2010

halllloooooooooo hallllooooooooo 🙂
ja som doteraz od pol 8 uspavala, zase matulik nevie zaspavat ... aj chce, ale nejde mu to ... zase sa tuli, pretaca, prikryva, odkopava, uspavanky a rozpravky si sepkame, pevne sa objimame, v deke bol zavinuty .... hodinu 10 to trvalo, mam dost.
kde ste slnecnice a hviezdy? 😵

zmurkaz
15. sep 2010

@lucim ...tak toto mám už za sebou .... Juráš tiež vedel ako na to 🙄 ....malinký .... Ale hlavný je výsledok - že maminka? 😉

lucim
15. sep 2010

uz somm ho bola zase tisit .... som ho bola vymotat z te deky . 😉
a este k tomu mi pada net ....
ako sme sa dnes mali?

lucim
15. sep 2010

ahoj innnnnn 🙂

raona
15. sep 2010

ahojky, no napr. my dost perne.. u maminy vinsovat, potom prisiel svagor, strazil Sarinku, ja som pokosila vsetku moznu a nemoznu travu, vecer prisla sestra s detmi, tak sme sa nenudili... som vyflusnuta, ale este oplachnem riad.. a pozeram modre z neba, Sárinka uz spinka cca od pol deviatej...

lucim
15. sep 2010

@raona tak to si sikulka 🙂 aj u nas úpokosit treba, len nejak nevychadza cas ...
teraz sa robilo drevo, draheho klasicky seklo, takze je to rozrobene, nedokoncene, ale ja som sa dnes cinila - zrusili sme postielku z obyvky, prestavala som nabytok, preukladala , niekolko pracok pradla k tomu .... a zrazu je noc. 😉

raona
15. sep 2010

no jo, to som zabudla my sme stihli jednu pracku, zajtra ma cakaju dve 😒
tak aj ty si teda dost makala Luci.. hmm?

inneska
15. sep 2010

ahoooooooooooooj te 😀

lucim
15. sep 2010

@raona no proste sme sikulky 🙂

@inneska huhuuuuu 🙂 vitaj 🙂

raona
15. sep 2010

@lucim no to si pis, ze sme sikkulky 😉

ahoj inn

inneska
15. sep 2010

my sme boli cez víkend u svokrovcov a švagrovcov, oslavovali sme miškine 2 narodeninky 🙂 a erik si opálil prst na sviečke, čo chcel svetielko chytiť 😅 😅 a má krabanec na brade, na uchu modrinu..vôbec neviem čo robil..a ja monokel 😀 a to presne viem, ako sa mi stalo 😀 😀 drahý erik mi hodil pohárik sklenený s obedom(tá velká 250g mäs.zeleninová)ked som ešte ráno ležala v posteli, si vyťahoval veci z tašky a bola tam aj táto výživka..a bum ju mame do oka 😝

a mám novú zábavku 😝 😝 idem hodiť foto...

zmurkaz
15. sep 2010

...tu to ožíva a ja idem OF ☹ ...idem zastúhať všetky farbičky a pobaliť veci a nachystať garderóbu .... ale nechám PC zapnuté ... potom prídem povedať dobrú 😉

inneska
15. sep 2010

háčkujem o dušu 😀 zatial len jedna čiapočka od pondelka...zajtra idem na dalšiu vlnu(inú farbu) a budem hačky hačky 😀 😀

lucim
15. sep 2010

@inneska vravis ze modrinky su in? 🙂 neboj, u nas matko podobne, minuly tyzden mal modriny na oboch licach, proste sa blaznil ... a ja skoro monokel, sa divim, ze nic nemam, radostne sa na mna otocil v posteli 🙂

raona
15. sep 2010

inn, krasne, to kde si sa naucila?

boze aky mily pribeh v modrom z neba, vsak normalne tu revem

lucim
15. sep 2010

inn, to je celkom pekneeeee 😵 😵 😵 , ja som si doteraz myslela, ze tie rozkosne hackovane ciapocky sa hodia len dievcatam 🙂 kedysi som aj ja vedela hackovat. 🙂
@zmurkaz tak pekne struhaj a este dojdi na par slovicok pred spanim 🙂

inneska
15. sep 2010

@raona dakujem, podla tohoto som šla 🙂 http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=2938
@lucim tak ja si svoj prvý monokel práve užívam, bolí celé oko 😝

ja radšej modré ani nepozerám..tv mám vypnuté...

inneska
15. sep 2010

a práve sa snažím uhačkovať snehovú vločku, ide zima, tak treba natrénovať 😀

inneska
15. sep 2010

u nás posledné 3 noci katastrofa spanie 😖 zaspí v pohodke, pospí hodku dačo a zobudí sa s plačom, utíšiť sa nedá, alebo len pomrnkáva, tak ho preberem úplne a potom už spať nechce a buntoší 2 hodky...tak ideme potom spať okolo polnoci a ked aj spíme, tak v noci dlho dudle, resp. dlho mu trvá kým zaspí..uvidím dnes ako bude..ale asi zuby to budú, teda stolička, 15 zub v poradí sa v sobotu prerezal, tak sa derie von..tak asi to, ale včera sa tak divno krutil, chytal bruško, tak asi ho to bolelo..lebo potom sa aj vykakal...ale mrnčal dalej...

som bola ešte vypustiť vaňu, čo sa kúpal..a otvorila som si termix..orieškový, iný grc 😖

inneska
15. sep 2010

a som slamená vdova od včera..mm spal u ordičov, dnes robil v za auto a nestihli, tak ono ostalo tam, a jeho kamoš doviezol..tak ostal tam, to má aj bližie do roboty..tak asi do konca týždňa budeme sami..

acerka
15. sep 2010

par foto s matkom od lucimky

lucim
15. sep 2010

inn fiiiha, vlastne to nie je tazke, ale kym by som ja dopocitala stlpiky a ocka, kym by som to dostala do ruk, tak by ma a porazilo. ale si sikulka 🙂
a to mi je luto , ze aj vy blbo spinkate .... zuby? u nas stale 6.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre