Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

laurajana
29. sep 2010

@ani3012 a ja čakám na opravára, takže práčka začne mixovať až po 14:00 dnes... 😒

laurajana
29. sep 2010

aj my sa pripájame všetkým Michalom a Michaelám len to najlepšie 😉

zaba2707
29. sep 2010

jeeeeeeeeeeeej ani caves no dobre naloz ty a potom sa snad donutim ju ist aj ja naplnit a zapnut 😀

matty kraaaaaasne narodeninky nech mas stale dovod usmievat sa nech si zdravucky silnucky a robiaci radost celej vasej rodinke a tiez cmuk od fifa

zaba2707
29. sep 2010

idem prezliect maleho 🙂 z pyzamka nech sa trosku skulturnime

laurajana
29. sep 2010

@zaba2707 ďakujeme krásne 😉

ani3012
29. sep 2010

a sme na 2000 strane ! všetko najlepšie Júlovky a Červencovky 😵 😵 😵

ani3012
29. sep 2010

@laurajana Mattimu všetko naj naj naj ! Cmuk ! Krásny vek 😵 😵 😵 ešte stále je to také nevinnučké 😀 😀 😀

@zaba2707 naložim,len keby mi malá nerobila robotu...pred chvíľkou rozbila pohár...ona má viac rozbitých vecí na účte ako my traja dokopy 😅

zaba2707
29. sep 2010

@ani3012 tak niekto to musi za vas potiahnut 😀 😀 😀 😀 idem to pradlo vytrepat na balkon ked zatial svieti slnko nenavidim na tomto nasom malom byte zimu kvoli suseniu pradla .... 😠

traktor
29. sep 2010

ahojte, vsetkym oslavencom gratulujem 🙂
@laurajana mattiaskovi vsetko naj...k narodeninkam a vsetkym miskam a hlavne tej nasej 😀 😉 tiez vsetko najlepsie 😵 😵 😵 ...fiiiii a 2000 strana , tak nech nam tie stranky krasne pribudaju a v nich vela radosti a stastia nech sa pise 😉

laurajana
29. sep 2010

@ani3012 ďakujeme 😉 áno krásny vek v porovnaní s rodičmi 😀

laurajana
29. sep 2010

@traktor ďakujeme a Tvojej Miške prajeme všetko najlepšie k meninkám 😉

ani3012
29. sep 2010

@laurajana a vy ste už blahoželali Mattimu ?

ani3012
29. sep 2010

@traktor ozaj ! Aj Miška má meniny ! ja len na FB som popísala Michalom a Michaelám.....

Tak aby som nikho nevynechala tak všetci,čo majú dnes meninky :
všetko najlepšie !!!! 😵

ani3012
29. sep 2010
traktor
29. sep 2010

dakujeme 😵 a vsetko najlepsie aj miske od
@monr a miskom od
@lusia_99 a @samayka

lucia32
29. sep 2010

Dobré ránko....
@laurajana ... Mattimu všetko najlepšie k 4. narodeninkám 🙂
Miškám od @traktor @monr a Miškom od @lusia_99 @samayka všetko naj k meninám 😉

laurajana
29. sep 2010

@ani3012 áno oslava bola cez víkend u našich, aby sme boli s prastarkou a tak... 😉

laurajana
29. sep 2010

@ani3012 ďalšia bude keď prídu na Slovensko naše krstniatka Šimi a Nikolka...Šimi mal 3-rôčky a NIky bude mať 6 v novembri...takže spravíme tu riadny "mejdan" 😉 sme sa so švagrinou smiali, že cez sviatky šla opozeraná Perinbabka - tak sa detičky "robili" 😉

laurajana
29. sep 2010

@lucia32 kujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😉

lucim
29. sep 2010

dobry den a tiez zelam miskam, miskom misulinkom misickam misinam misacikom vsetko naaaaaaaaj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a mattimu tieeez 🙂

lucia32
29. sep 2010

@lucim si predstav, že tu nemajú väčšie háčiky 😝 ...no je toto možné??? 😀 Boli tu 3 galantérky a už ostala len 1 😅
Asi mi ostane len objednať cez net 😉

lucim
29. sep 2010

@lucia32 nooooo, to je blbe, 😒 a chapem, lebo ja som v senici tiez nekupila, mali max. tu O-ku, co bolo rovnake ako moj stary 2,5 .. a na myjave mali ten jeden kus 4-ku.
a prave sa zamyslam, kde by som mala vystartovat, aby som si kupila nejaku lampu do obyvky, ja neviem, mozno stipcovu, mozno stojanovu, aby som na tie hacky- hacky videla a nenicila si oci, ked mne sa dobre hackuje, ked matulo zaspi.

lucia32
29. sep 2010

@lucim ja hačkujem aj potme pri telke, ked už M na mňa vrčí, že zhasni 😝 ...bo v robote vždy kooopec inej roboty si nájdem a hačkujem minimálne 😀
A to by som veru nemala :(

lucim
29. sep 2010

@lucia32 ja teraz robim na striedacku s inou - bekovku, tam su reliefne stlpiky, na to treba vidiet 😀
idem nas tusim poobliekat a smer posta, lampy ...

lucia32
29. sep 2010

@lucim ja dokončím túto bielu...včera som párala, bo som asi dosť zaťahovala (háčik 2 😝 ) a idem kuk nejakú hrubšiu vlnu , mám starý háčik 4-8 tak možno bude dobrý a skúsim tú tvoju čapicu 😉
Tak len pekne chodťe...a nech máš šťastie 😉

ani3012
29. sep 2010

@lucim luci,vždy zabudnem tej krpane odmerať hlavičku.Keď si sem sadnem,tak väčšinou spí 😅

lucim
29. sep 2010

@lucia32 hehehe no smecto mi ale fakt sikovne ruky kruzok 😀 😀 😀 ja uz mam na najblizsie obdobie plany - 2 dospele (1 uz je, este vymysliet aplikaciu a podsivku), 1 cierny klobucik pre mladu damu, bekovku pre matula, ciapocky pre ani a samy, potom snad druhu zimnu pre matula .... a dalej zatial nic nemam. 😀

@ani3012 a ty chces jesennu, ci zimnu usatu? 😉 by som ti to urobila bez merania, ale urcite ma evicka mensiu hlavku ako moj model tuto. 😉

lucim
29. sep 2010

crrrrn crrrrrn, uz sme naspat z mesta, aj s lampou a nakupom, a vy ste kde?

zaba2707
29. sep 2010

ja som tuuuu a prave som dokoncila tieto 4 kusky

zaba2707
29. sep 2010

🙂

lucia32
29. sep 2010

Crnnnn, crnnn ja som tu 🙂 Čiapka dokončená, idem na tú kvietku 😀

@lucim ja mám zakázku od traky a od lusie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre