Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
2. feb 2011

@majkas a samozrejme niečo navyše 😀 aj na horšie časy 😉

kristina1984
2. feb 2011

@lucia32 aj my sme tymi papierami na hypo prešli

nina41
2. feb 2011

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fww... predava vecičky na mimibazare
😵

nina41
2. feb 2011

kamaratka predava veci ,a niesu drahe,len ako tu dať ten odkaz?

traktor
2. feb 2011

@nina41 co si dala?..skus este raz

nina41
2. feb 2011

@traktor na mimibazare Miriam M.(mantik) ID1509

nina41
2. feb 2011

@traktor Ivka pozri na facebooku moju nastenku ,tam je aj odkaz,kym sa ja naučim ako to mam skopirovať 😝 .,,rano mi pridu vodari meniť rurky,potom idem na rehabilitacie,dnes ma primarka napravala a potom na pohreb ☹

nina41
2. feb 2011

@traktor ano,ako si to??

traktor
2. feb 2011

ked kliknes na ten odkaz co som teraz dala, tak ti ukaze jej stranku a hore na liste je link..tak ten cely skopiruj...a mas to...vyskusaj 🙂

nina41
2. feb 2011

dakujem ,konečne viem,

kristina1984
3. feb 2011

Dobré ránko

laurajana
3. feb 2011

ahojte...tak ja mám od pondelka doma aj Mattiaska, kašľú o prietrh a keďže mám vyskúšané - cibuľový sirup zaberá najlepšie, tak každý deň nanovo krájam cibuľu, zasýpam cukrom a dávam im denne aj 3-4 krát po lyžičke a zlepšilo sa to oveľa skôr ako po ktorýchkoľvek sirupoch, proste im to dám a neprotestujú 😉 tak im to chutí...kašlú hlavne v noci, ale už je to taký kašel, že vykašlievajú a na striedačku teplotujú, taz jeden-raz druhý tak do 38...bojujeme...ak to neprejde nejak tak zajtra pôjdem s nimi k dr. preventívne

lucia32
3. feb 2011

Ránko...
@laurajana cibuľový sirup aj u nás frčal, hlavne ak nezaberali iné prostriedky.... aj u nás sa marodí, Miňo ma chripkové prázdniny, ale on je zdravý 😀 , s Biankou šiel mm práve k lekárke, včera mala zvýšenú teplotu a kašle ako slon a Naty stále pokašluje, aj ked včera sa to zdalo lepšie a máme sople ale husté, takže odsávačka funguje 😝

laurajana
3. feb 2011

@lucia32 a čo Vám povedali, je to chrípka, či ako ten kašeľ a predpísali Vám čo?

majkas
3. feb 2011

ahojte,

@lucia32 luci jasne ked sa da splacat za nizsi urok tak to treba vyuzit, aspon teda predpokladam ze mate nizsi ako pri tych malych pozickach, kde sa tie uroky vedia vysplhat riadne vysoko 😠

a vsetkym chorym zelame skore uzdravenie, my tiez soplime uz viac ako tyzden, aj kasel bol ale skor taky suchy tak sme davali robitusin.

majkas
3. feb 2011

a mame posledny ocny zubok vonku, teda zatial len spicka ale konecne sa prerezal. tak uz mame tych zubkov 16, uz len 4 na chybaju do kompletnej zbierky 🙂

lucia32
3. feb 2011

@majkas presne tak...je rozdiel 13,70% a 4,59 😝 a debetne aj 24% no deeeees ...fúúúj nech už je to za nami...zas ma vytočili...no comment 😠

lucia32
3. feb 2011

@laurajana neviem, ja som nebola...ale na kašeľ jej dala Codein a nejake ATB asi, alebo čo??? a na vyplach nosa Muconasal sprej...ten som kupenko sama a mame brať na alergiu poctivo... teraz sme nebrali bo sme boli na testy a asi jedno s druhým 😝 robili jej na ovocie a žiadna slava...môže len banan a citron z 10 testovanych 😝

majkas
3. feb 2011

tak to je teda poriadny rozdiel, este ze pri tych hypotekach konecne zrusili ten ucel ze nemusis dokladovat bloky staci len nehnutelnost zalozit, a teraz sa "oplati" zobrat hypoteku lebo su uroky velmi nizko, v podstate uz druhy rok

a v ktorej banke ste brali uver ak sa mozme spytat?

majkas
3. feb 2011

@lucia32 tak to potesi s tym ovocim, ale hadam z toho vyrastie. a ked si jej davala napr. jablko tak mala nejaku reakciu?

majkas
3. feb 2011

hej a neboli ste niektora na dovolenke so saturom? lebo teta mi napisala toto:

V sucastnej dobe uz nie je problem v hoteloch zariadit bezlepkovu stravu. Len je to potrebne aby to bolo uvedene u nas v zmluve a hotel uz sa prisposobi.

a to som oslovila viacero cestoviek a nie vsade som dostala takuto pre mna pozitivnu odpoved

lucia32
3. feb 2011

@majkas so Saturom sme boli na svojej 1.dovolenke... celkom v pohode, ale my sme boli len v malom penzioniku...
Reakcie na jablko nema žiadne, a to jej vyšla druhá najsilnejšia pozitivita, prvá pomaranč...tie neje, tam jej puchnu pery a ani pomaranč džusiky. To je na tom to blbé, že hoc reakcia navonok nie je, na bunkovej faze reakcie prebiehajú a jedného dňa sa to naakumuluje a môže niečo spustiť reakciu a astmatický záchvat ako vyšitý alebo niečo podobné 😖 😝
A vy s kým bankujete? Tak už vieš s kým ja 😝 Horor....zas to dnes nepôjde, paninka na daňovom mi zle vypísala tlačivo a už tam o 13. nebola...hlavne, že do banky som to doniesla o 9 a oni mi volali o 13 že to je zle.... nema niekto slučku????

majkas
3. feb 2011

@lucia32 my lojalne s tou co ma vsetko flexi 😉 a slucku dufam myslis pre tu na danovom 😀

a s tou alergiou jasne zenie je sranda, ved ja som taky skoro bezpriznakovy celiatik a crevo znicene na 3ku na stupnici od 1po 4 😒

lucia32
3. feb 2011

@majkas tak vieš o čom hovorím....lebo vela ľudí mávne rukou, však ja to jem a mne nič nie je...však teraz nie ale o 20 rokov môže byť 😒
Tak takému 60 tnikovi to môže byť už jedno, ale 10 ročnej už nie, teda jej hej, ale mamke nie.... reakcia: To je život, už ani jablka nemôžem jesť 😒 😝

majkas
3. feb 2011

@lucia32 no veru, mamkam je asi najtazsie ☹ 😉 ale dufam ze sa jej to upravi, mozno v puberte co uz je tu co by dup 😉

ani3012
4. feb 2011

skoro 4 roky staré fotky na kočík.....
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/oswi/spo...
nejako sa mi nepáči 🙄 síce,môže mať zase zle nastavený foťak,že ? Ale podľa šľapiek vonku by som aj odhadovala,že to v tom apríli nafotené bolo

inneska
4. feb 2011

ahojte...pre zmenu hapruje fb 🙄

chcela som sa spýtať, či si myslíte, že pri 3ťom tehu v 19tt ešte vôbec necítim pohyby?? 😒 pri 2hom som už v 17tt cítila..ale teraz mám vraj nízko placentu, tak či by to nemohlo súvisieť s tým..zatial nepanikárim, ale už by som rada vedieť, teda hlavne cítiť, že tam niekto je 😵

ani3012
4. feb 2011

@inneska ja som pri Paťkovi cítila v 18 . mesiaci a pri malej až okolo 20m. Tiež som mala nízko placentu,tak pravdepodobne preto.
Počkaj,príde čas a budeš tu vzdychať,že ani nemôžeš spinkať 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre