Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. sep 2009

a ked sa bude blizit 3 mesiac uvidis ze sa vsetko uravy...pozri aj rein petko sa uspokojil...hold 3 mesacna kolika...

ani3012
20. sep 2009

ja mám zase taký problém,že mi Evka nechce papať.Keď je hladná,tak vypije 120ml. ale..
Napríklad včera večer sa napapala,myslím že okolo ôsmej hod.to bolo. a ráno o štvrtej bola hore,tak som jej zarobila ďalšiu flašu.Keď som sa jej snažila ju dať,tak plakala,dala cumel a zaspala a spinkala do deviatej.Potom vypila zase 130ml. a ešte stále spí.

zaba2707
20. sep 2009

ved to je fajn ani ci ani nie?

traktor
20. sep 2009

ani skus dat cumel chvilku nechaj tak a potom daj mliecko, vyskusaj viackrat....niektore babetka si potiahnuaj v spanku

ani3012
20. sep 2009

no faj by to bolo,ale bojím sa,že prestane papať úplne.Veď jej to bude chýbať.keby som kojila a je spokojná,tak by mi to bolo jedno.Ale ona by mala ešte papať 7 dávok denne a ona papa štyri.Nieje to malo? Inak je spokojná.

lucia32
20. sep 2009

lucim...už len týždeň, ale chcela som kojiť aj tak, mám to len 5 minút pešo a autom som tam za 2 😉 Ja viem, že z UM by to bolo jednoduchšie a pohodlnejšie, ale chcela som ju kojiť, pokiaľ sa bude dať...vlastne ju ešte kojím 😝 , práve didká 😀
No uvidíme zajtra u mudry...ale mm bol z nej nervný, vraj to nie je normálne, tak som sa nechala zlomiť...to nie je ospravedlnenie 😀

traktor
20. sep 2009

ani pokial pribera neries to asi jej to staci...ak je spokojna, a pribera

ani3012
20. sep 2009

traki aj som skúšala,ale vypluje to alebo sa začne s tým mliekom drhnúť.

zaba2707
20. sep 2009

podla mna pokial je spokojna nemas co riesit a zbytocne sa stresovat .. keby bola nespokojna tak to ano ale ved ona je taky chrustik maly ...krasny neboj podla mna to je ok

traktor
20. sep 2009

luci mm posli poprechadzat sa nech sa vyvetra a ty koj 😀 😀

ani3012
20. sep 2009

priberá,ale neviem či ide podľa normy,či priberá tak ako má.Zajtra idem dať predpísať mlieko,tak sa jej spýtam,či je to Ok,lebo sa bojím,že bude papať menej a menej amy sa dostaneme zase na Kramáre

lucia32
20. sep 2009

trak máš 1o ooo príspevok 😀 ...a nemôžem ho poslať vetrať, bo je teraz za gazdinku, ja pri malej fakt nič neurobím...spí po 1O minút a ostatný čas reve na rukách...sem tam sa pohrajká 😝

traktor
20. sep 2009

ani ja kojim a matko je cez tych 24 hodin veeelmi malo 4-5 krat najviac tak 7 minut 😅 , preto sme chodily aj kazdy tyzden vazit, ale krasne pribera, je spokojny tak to neriesim.../ brali mu aj krv a vsetko ma ok len trosku menej zeleza tak berie maltofer, dokyna hovorila ze to by ho malo nastartovat, tak cakam, bo furt nic 😀

ani3012
20. sep 2009

no dobre,idem obedovať 😝
sa teším,máme kurohus 🙂

traktor
20. sep 2009

u mala by som aj daco dostat ...nie? .... 😀 😀 😀 😀 som vcera pisala ze mozno dnes dostanem s dacim po hlave, bo som mala super den...zeby to uz bolo tu? 😀 😀

lucia32
20. sep 2009

ešte ma napadlo, že to možno mohlo byť soorom, sme ho mali askoro mesia..ešte trochu máme...vytierali sme boraxom a velmi sa to nelepšilo...od štvrtka candibene sprej a ako aj lucim poradila mastičku na bradavky...som potom čítala, že môže byť tým soorom napadnutý aj tráviaci trakt, tak fakt neviem...jazýček už máme čistejší...

traktor
20. sep 2009

ani kurohus? od polky kura a potom je to hus? 😀

traktor
20. sep 2009

lu tak nepotrebujes doktora prave si na to prisla 😉

zaba2707
20. sep 2009

tak uz tam fotecky suuuuuuuuuuu kludne mozte okukavat 🙂

zaba2707
20. sep 2009

lu32 co je soorom take to biele na jazycku ... to ma aj nas Filipko a nam dala dokina tabletky Nizoral rozpustit vo flasticke polovicku a 2x do dna po papani vytierat a ustupuje to 🙂

ani3012
20. sep 2009

nóóó !
Dala som piecť do jánskeho skla kurča osolené a okmínované na 45 minút a potom som zaliala čierným pivom a piekla tuším aj hodinu (bude určite prepečené) Podávam ho k červenej a k bielej kapuste a knedľa.Je to mňam mňam. A kurohus to pomenoval Novotný,lebo vraj to nechutí ako kurča a ma to nádych husaciny .Neviem porovnať,lebo hus som ešte nejdela,iba kačku

traktor
20. sep 2009

skoda slov....len jedno....naaaaaaaaaaaaaaaadherny 😵 😵 😵 ...zaba vidno ze ste sa snazili 😀

zaba2707
20. sep 2009

dakujeme traky 🙂

traktor
20. sep 2009

ani super recept vyskusam...kolko toho piva davas?

lucia32
20. sep 2009

zaba ano, ja som mala kúpený borax a dokina vravela vytierať dalej a ja dora som nepovedala, že to máme už dlhšie...priznám nevytierali sme poctivo,lebo som ju lutovala, že tolko plačká od koliky a nechcela som jej spôsobovať další plač...

ani3012
20. sep 2009

4 dc,ale nič sa nestane ak zbytok dopiješ 😀
žaba malý je krásny,škoda že ti tak dlho včera spinkal

zaba2707
20. sep 2009

ale to vytieranie je len chvilu a na to drobci rychlo zabudnu neboj len poctivo vytieraj ono jej to prejde

ani3012
20. sep 2009

luci a s tým candibene len vytieraš tu pusinku,nie?Ja som Evke aj cumle postriekala

zaba2707
20. sep 2009

ani ja som rada ze buval teraz si tu pri nas tiez driemka vo vajicku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre