Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
27. sep 2009

traky - tak aj s linkom - toto http://www.google.sk/search?rlz=1C1GGLS_skSK346...
😉

lucim
27. sep 2009

ani teba nemam na facebooku , sup IP 🙂 ani traky nemam, neulozila som si to tvoje heslo. 😝 😀

ani3012
27. sep 2009

traky ja teda chodím len do Lamačka,keď ideme väčšinou z Kramárov 😀 Takže nemám ako porovnať. Ale pozriem sa ,idem zase začiatkom októbra do Blavy,tak sa tam zastavím,možno im to dovezú neskôr

traktor
27. sep 2009

ja som dnes bola v nasom starom tescu a maju naaaadherne veci prehereckyako stale viac, ale da sa kupit ajpre fesakou- tak som vzala aspon tie lacne body a topanocky, ostatne uz mame zima moze prist 😉

ani3012
27. sep 2009

no my máme doma dva overalky,čo nám poskytli známi ale chcela by som jej kúpiť niečo také zlaté,milené niečo aby mala od nás.A to čo si kúpila ty,je veľmo pekné 🙂

lucim
27. sep 2009

ok, zvladli sme to. 🙂

ani3012
27. sep 2009

už ?

ani3012
27. sep 2009

óóóóó
Ďalšia farm villáčka! Sa nedivím,že koník stojí 😀

lucim
27. sep 2009

hihiihi ale sa mi dobre pestuje, ked mam za susedky konikovky. 🙂

katica5
27. sep 2009

ahojte,
uz som tu dlho nebola. Maly sa mi v piatok uz otocil z bruska na chrbatik uz sa ho bojim len tak dakde aj polozit.. 🙂

ani3012
27. sep 2009

Ahoj Katica! tak to je fajn,len tak ďalej a o mesiac už bude ako Matej od Traky 😉
my sme ešte stále po zadu 😒

ani3012
27. sep 2009

Luci,keď ja som na začiatku ani nevedela,že čo kde ako s kým a nakoniec mi skapala vraj aj ta sliepka.Neviem prečo.... 😅

lucim
27. sep 2009

ani sliepka asi bola preplnena vajcami 😀 😀 😀

cau kati 🙂

samayka
27. sep 2009

ahojteee

vy ste teda iné zavisláčky...

len vás zdravím a zasa ťaháme het... ideme sa venovať kráske... už bude pýtať papať 🙂)

a blíži sa nám večer.. a potom noc... môj drahý dnes zanôtil, že už sme ako niekde v rumunsku... bojíme sa noci...

katica5
27. sep 2009

ani neboj aj vy sa otocite, u nas to bola asi len nahoda neradi pasieme koniky...

lucim
27. sep 2009

samy vy sa uz tocite? my este nee.
noc bude dobra, neboj. 🙂

samayka
27. sep 2009

ááále kde by sme sa my točili... my len teraz prichádzame na pasenie koníkov... ale len vo vaničke, maminke na hrudi ale na povel, keď by si to maminka želala...

ale skúšali sme sa dnes vážiť a vyšlo nám skoro cez 6 kilo...

a bol u nás dnes môj tatá... a hodinu sa s ňou jašil, smiala sa o dušu... cez deň je to úúúžasné dieťatko a v noci akoby nám ho niekto vymenil 😒

samayka
27. sep 2009

a musím vám napísať čo vypotil náš 3 a pol ročný synovček Matýsek...

v škôlke riešili šarkanov a on zahlásil že šarkan je dievčatko, lebo má pipinku ako maminka... zuzana sa hanbila až za hrob keď jej to učitelka rozprávala 😀 😀

lucim
27. sep 2009

samy a co zase vystraja v noci? dam jej matka k telefonu, nech jej povie, ze frajerka moja, co vystrajas? 😝

traktor
27. sep 2009

ani nas matej nemal radpasenie konikou a aha ho 😀 , ato nas dokyna chcela poslat cvicit vojtovku, ze je lenivy ani hlavu nedvihol...tak sa asi zlakol...zeby musel robit nieco naviac... 😀 😀

katica5
27. sep 2009

prihodila som zopar obrazkov ( kym mi dorasta soja 🙂 )
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

traktor
27. sep 2009

lucim som daco postlacala a vyskocila mi farma, co je to? 😅

ani3012
27. sep 2009

samy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
sa mi mala porád zobudila

asparaguska
27. sep 2009

Ahojte...

Pozrite,čo tí ľudia nevymyslia:

http://www.reborn-baby.com/

lucim
27. sep 2009

samy 😀 😀 😀 😀

ani3012
27. sep 2009

môžeš sa hrať na sedlaňu 😀

traktor
27. sep 2009

krasny cokoladovy chlapcek 😉 na spapanie, tiez ste sa pekne snazili, vidno to 😀

ani3012
27. sep 2009

aspi a to je ako čo? Ja anglicky moc nééé

traktor
27. sep 2009

ani ani a nie, neviem o com to je

ani3012
27. sep 2009

idem,malinka je hladná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre