Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
20. aug 2009

josifek tak sa rýchlo uzdravte a držím palce,aby to Simonka nedostala.Patrik sa zatiaľ drží,ale počítam,že ako nastúpi do škôlky,tak aj nás to čaká.

inneska
20. aug 2009

no idem škrabať zemiaky a erika beriem so sebou do kuchyne, bo sa mi tu stále ohlasuje 🙂

pekný dník vám želám.... 😉

ani3012
20. aug 2009

hej!Aj mne poďte niekto navariť! 😀

josifek
20. aug 2009

Ani ...dík ale já je vybavila rouškami tak vypadají jako lékaři v nemocnici.Když budou blízko malé musí to mít na puse 😀 😀 😀 😀 . a malá to snad nedostane když je dál od nich a kojíme 😉
Jo školky to je vždy uděl, to známe my dali zdravé dítko a jiné mamky dají usoplené a ukuckané a odpoledne jsme si ho vyzvedli nachlazeného 😒 Vůbec se na to netěším 😨

josifek
20. aug 2009

Ineska jste šikovníci 😉

malka18
20. aug 2009

ahojte tak sme akurát prišli z poradne..malá už ma 53OOg..všetko oki tak juchuchuuuu 🙂 😀

riusik
20. aug 2009

dobre ranko 😵
my tak neskoro vstavame - vy uz navare a my len po ranajkach 😕 😎

josi: tak chlapov mas chorych 😠 skore uzdravenie prajem a hlavne, aby ste neochoreli vy dve... a ku skolke - tomasko nikdy nebol chory ani sopliky nikdy nemal, nastupil do skolky a po troch dnoch mu tiekli sople 😠 asi trikrat sa to zopakovalo... ale inak ok...

inn: sikulka 😉 a super, ze uz rurkujete menej 😵

riusik
20. aug 2009

malka: tesime sa s tebou, ze je vsetko ok 🙂 malicka pekne rastie 😉

josifek
20. aug 2009

Malka blahopřeji 😉
riuko no mám ale nebude to až tak vážné když mají hlad 😀 😀 😀 pár dní v posteli a bude fajn nejhorší je že mají teplotu a v tom horku je to hnus 😒

riusik
20. aug 2009

josi: teplota nic moc 😖 ale pri tvojej skvele starostlivosti to zvladnu rychlo a lahko...a pri tvojom super vareni.... 😵

lucim
20. aug 2009

ahojteeee, tak najneskor sme dnes vstavali asi my 😉 o tristvrte na 10. ... to viete, ked niekto caka po polnoci na kojenie a potom este tutu-mutu.... 😉
josi tak tam mas lazaret? 😒
ideme s krpcom na velky nakup , rozmyslam, ze zoberiem satku, len ci to potom dokazem z kosika s nim aj vybrat ..???
nocna smena- dobre ste potiahli 🙂

wydata
20. aug 2009

🙂 ahojte, my sme hore od 6:20 al 😀 e sme sa prave vratili z vyletu, z tomasova - staviame tam domcek a boli sme tam kuk ako sa to tam ma a ako to tam vyzera a uz sa nemozeme dockat az bude mat natalka svoju izbicku
😀 inak tiez trosku soplikujeme a obcas aj pokejchavame, ale vysavac mame v izbe v pohotovosti takze snad to rychlo prejde...
😉 a tiez premyslame nad tou satkou ci ist do toho, zda sa mi to ako dost dobry napad...

brinzulka
20. aug 2009

sevaste..dnes som pohladila hada bosou nohou....nakolko chodi David s babkou von, ze 10-13hod...a ma dnes spuchnute oci..jedno uplne, ze hruza...
babka zvoni...jeden vresti, druhy vresti....nesla som nikam ...jedneho na prso a druhy stal pri mne...dnes sa vylet nekona..babka obvolala mm, ze kde som ....ten nerv, ze az...
Ale zvladli sme to..po pol hodke uz bolo tichucko...tak som jej zavolala, ze zijem...a do toho rev zasa oboch 😀 😀 😀

sme sa v noci inak nadajali a hodinu a pol 😉 to mu bolo asi luto za tatom...ze siel byvat k davidovi do izby 😉

josi...nemocnica v domacnosti..nech sa z toho dostanu...ak maju triasku...ja myslim, ze to teplo len ocenia...Ked ma mm viezol z nemocky...mala som zimnicu...v aute 35stupnov...a mne furt zima...ale bola som vdacna za tu palavu 😀

Lucim-sme obe dory popletene 😀

wydata
20. aug 2009

brin, super ste to zvladli ja mam sice este len jedno babatenko ale neviem si predstavit takuto trmu-vrmu... no co mozno casom sa rozhodneme aj pre viac deticiek...a potom som zvedava ze ako to budem zvladat...
😝

wydata
20. aug 2009

lucim: mas krasnu britku aj mi mame jednu 🙂 neposlusnik je to, vola sa Elis 🙂 byva zatial u rodicov kym dostavame domcek bo svokra ma astmu tak nemoze byt tu s nami... 😒

reilyy
20. aug 2009

neviem sa rozhodnut jku farbu satky si vybrat 😒

wydata
20. aug 2009

tiez si ich dokola obzeram :D

olianko
20. aug 2009

Ahojky
My sme sa vratili z ihriska, napapali sa , Saska sa hra a Maxim spinka v lehatku ale jednou nohou musim hupat 😅 😵
My mame ten baby vak ale MAxim tam nechce byt ani za svet 😠 tak musim pouvazovat nad tou satkou ci ju kupit a ci nie.
Brin ja nieco podobne zazivam s detmi tiez.Ked davam Maximovi jest alebo ho prebalujem tak vtedy aj Saska nieco stale chce a len vykrikuje na mna a slovicku POCKAJ daako nechce rozumiet 😠
....no a uz mame oci velke ako sova...a smejeme sa na mamu 😀

reilyy
20. aug 2009

a ake sa ti pozdavaju? kukas na dydimos.cz?

olianko
20. aug 2009
reilyy
20. aug 2009

tiez dobre vyzera, ale to je skoro jak kloky, ja radsej satku

wydata
20. aug 2009

ja asi tiez skorej tu satku...ale bojim sa ci to zvladnem dobre uviazat... ☹ nech sa nist nestane... ☹ 😖
a de si ju ty pozerala?

lucia32
20. aug 2009

Ahojte babulky...mám chvíľku čas, tak som Vás došla pokukať...

reilyy
20. aug 2009

kuki kuk 🙂
ja som kukala na www.dydimos.cz, urcite ju zvladnes uviazat dobre

reilyy
20. aug 2009
reilyy
20. aug 2009

alebo ta klasicka mandarinkova aku ma fibi sa mi tiez paci

wydata
20. aug 2009
wydata
20. aug 2009

😖 😅 a aku velkost??? ☹

wydata
20. aug 2009

juuuuuj ta moja pipinecka klacna mi zahajkala na balkone v lehatku, je taka cacana, zboznujeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀
idem rychlo zehlit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre