Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
30. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ...no brachovia moji chodia do 4tej a 6triedy ZŠ a poviem moja mam ma čo robiť...bytčica to isti...

zmurkaz
30. sep 2009

a ešte som našla:http://deti.bazos.sk/inzerat/2241636/Predaj-choditko-a-sedatko.php

A s tou pubertou - moja segra hovorí to isté - má druháčku 😀 😀 😀

A my máme veeeliký byt 😉

voskovka
30. sep 2009

ani-hlavičku drži bez pomoci-muju nemusim držaťvobec,prevalovať sa začal pred 2tyždnami....ked jev hojdačke,tak sa dviha do sedu...skoro ma porazilo ked som to videla...to stale robi...

voskovka
30. sep 2009

ked sme boli minule na poradni,nam dokina povedala že ma nabeh na indigove dieta... 😕 čo nie som nadšena...

traktor
30. sep 2009

ahojte, krasne deti a super choditko...aj ja uz nieco pozeram na vianoce, ved su uz pred dverami 😀 😀 😀 , vsetko ide akosi velmi rychlo....

traktor
30. sep 2009

co je to indigove dieta

lucia32
30. sep 2009

Ja mám ôsmaka a štvrtáčku, mi hovorte niečo o puberte 😝 😀

lucia32
30. sep 2009

Som sa schuti zasmiala na Filipkovi a tekvici od žabky...rozkošnéééé 😀

zmurkaz
30. sep 2009

to je aké??? 😕 😕 😕 A naša sa len dvíha do sedu, hlavu drží, a pri pasení da dáva na ruky nie na laktíky ... ale nepretáča sa ... len véééélmi opatrne šermuje s nohami a riťušou - myslím, že tak do 2-3 týždn. by to mohla zvládnuť...

traktor
30. sep 2009

puberta..... 😀 😀 😀 , tsco deti....tumam aj ja obcas....niekedy...staleeeeeeeee 😀 😀 😀 😝

ani3012
30. sep 2009

uci aj ja sa chcem pobaviť 😕

ani3012
30. sep 2009

na budúci týždeň idem k neurologičke.Aj sa bojím,aby nám neodporučila vojtovku.Evka sa pretočí,ale len keď je na brušku a raz,keď sa jedovala,tak už už skoro sa jej podarilo aj z chrbátika. Ale odvtedy už nic ☹ A to je od vašich o dva mesiace staršia 😖

lucia32
30. sep 2009

tsco deti???? to čo? 😀

ani3012
30. sep 2009

ty brďo ! Však to ma ako postielku.Iba vydlabať 😀 😀
Ideme papať 😲 (posiela pusu,lebo sa lúči)

zmurkaz
30. sep 2009

jéééé - takú tekvicu máme aj my doma - musím pri nej sfotiť detúrence 😀 😀 😀

no a z bruška sa pretočí aj naša 😅

indigové deti - nadané a tvrdohlavé a citlivé a ... som hladala na nete bo som bola zvedavko 😀 😀 😀 😀

voskovka
30. sep 2009

su to velmi žive a šikovne deti,potrebuju špecialnu straostlivost lebo su vo vyvoji napredovane ako ine deti-ich rovesnici-väčšina z nich navštevuje špecialne školy,lebo zvladaju veci o niečo lepšie a viac ako ine deti..preto potrebuju staly dozor,proste venovanie viac ako normalne...
nieže by som nebola rada keby to tak bolo,ale všetkeho dosť... 😀 😝 😉

zmurkaz
30. sep 2009

no máš sa na čo tešiť 😉

voskovka
30. sep 2009

jo jasne...dakujem ale tolko rozkoše od života neprosim....stačia problemy čo su a budu... 😒

traktor
30. sep 2009

ani neboj ono to pride... 😉 aj nam hrozila dokyna ze budeme cvicit vojtovku , boli sme aj objednany/ matko nechcel past koniky a drzat hlavicku.../ a z nicoho nic sa u dokyny na stole pretocil, ta kukala jak puk/ sa smiala ze sa asi zlakol, tak rychlo ukazal co vie/, a odvtedy stvara rozne kusky, hlavu dzi ako vojak na strati...hracky v rucke silno az ma prsty biele....takze tak

zmurkaz
30. sep 2009

no ale aká budeš pyšná, keď bude nejakým uznávaným doktorom 😵 😵 😵 😵 .... a my sa budeme k nemu pyšne hlásiť 😀 😀 😀

zmurkaz
30. sep 2009

babulečky - musím sa ísť venovať malinkej ... tak zas niekedy 😉

traktor
30. sep 2009

farmarky pomoc, hra sa mi nacita , nedojde to do konca a vypisuje mi - your game state is out of with the server please refresh the page to continue. Code g 4....co to je?

lucia32
30. sep 2009

naša pastierka nebude, ked ju dám na brucho, tak začne buliť, že ona pásť koníky nechce 😀 , no bude intelektuááálka 😀 Natááálka 😀

voskovka
30. sep 2009
lucia32
30. sep 2009

voski...tá menchestrova je pekná...

traktor
30. sep 2009

je to krasne,....a neboli ste nahodou v tescu? ja som bola vcera akurat zas dokladali tovar a precenovali, detske oblecko islo dole na 50percent, a dostali aj body s dlhym rukavom balene po 3, 6, a 9 kusou, a rozne overaly....krasa...

lucia32
30. sep 2009

trak...nedráždi...bo tam nabehnem a potom cvo???Nem mám teľo peňeží 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre