Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
7. okt 2009

josi ahoj! Tak mňa to ešte len čaká.Zajtra ideme k lekárom s malou,tak musím chystať papaníčko aj na cestu.
Evke dnes podstrihovali jazyk. Iba troška zapišťala a inak OK.Doktorka jej dala aj trochu anestetika,tak možno preto.Zajtra sa tu chystám na celý večer.Muž ide na nočnú a po zajtra na 24 tak môžem farmovať a koníkovať

josifek
7. okt 2009

Ahojky Ani to je malá šikulka a copak měla malou hrazdičku pod jazýčkem 😉 No to se snad na chvilku uvidíme noční sice nedělám ale občas tu chvilku se zdržím 😉

lucia32
7. okt 2009

ahojky, aj my sme vyčupkané, napapané a chystáme sa spinkať...zatial vegetíme na rukách...

ani3012
7. okt 2009

už idem malej dať papať,medzi tým som ju okúkala.
Aj vám tak deti strašne slintajú?

ani3012
7. okt 2009

Ahoj Lucka .Všetko najlepšie Natálke k včerajším meninám.Som sa nemohla dostať celý deň na koňa

josifek
7. okt 2009

Ani jojo naše slintá a prý je to normální říkal dokyn 😉

ani3012
7. okt 2009

Ja teraz inak nemám ani moc času.Začala som čítať knihy. 🙂

lucia32
7. okt 2009

ani...dakujeme...aj naša už začala slintať 😀

lucia32
7. okt 2009

ani, ja mám už asi rok pár kníh z antiqu a odkedy je koň, nie a nie sa k nim dostať 😝

ani3012
7. okt 2009

Tak mala je tiež už napapkaná a v postieľke.Patrik chce dopozerať rozprávku,tak dúfam,že to malej nebude vadiť.
ja už beham do knižnice,lebo doma mam toho kopec a v podstate nečítam knihu dva krát.Ale k jednej sa vrátim. Čítala si Neprebudene dieťa? Napísal to Robert Mawson.
A dnes je streda,čo? Na jednotke mi ide Dr. Hause.
Tak asi vypnem aj počítač,aby ma nelákal.
Dobrú noc,maminky,farmárky 😀

josifek
7. okt 2009

Dobrou nocinku Ani a pá zítra 😉 a ať se vám vede v poradni 😉

lucia32
7. okt 2009

ani...nie nečítala, aj ja idem na housa...som kukala farmville, ale s malou sa nedá, musím oprášiť engliš 😝
tak pá...

josifek
7. okt 2009

papa a dobrou nocinku 😉 Luci

josifek
7. okt 2009

joj dneska tu nikdo no tak jdu koukat na přešlapy 😀 snad zítra jsem někdo kukne a nebudu si pisat sama se sebou 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
7. okt 2009

miaaaa chudatko nase, musis tu trpiet samomluvou.
sorry za to poobedie, hned ako som sa ohlasila, drahy potreboval pracovne notebook.

tak kocky, co ste dnes robili, ked bolo tak nadherne slnieckovo? my sme boli na prechadzke, na poste - prisli pyzamka a bodynko, u susedy a na dvore a jasne, na farme. 🙂

josifek
7. okt 2009

jěště jsem tu Lu.....kukam na aukci 😀 dneska jsem nebyla venku sotva jsme chtěli jít přišlia kamoška a hned na to kolegové z práce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak si to užijeme zítra

lucim
7. okt 2009

jaaaaj, pamatam si fotku, ty sefova a vela chlapov 🙂 dobry den si mala 😉

josifek
7. okt 2009

JJ mám příští pondělí tam jedu, a jinak makám s nimi ale z domu 😀 😀 😀 😀

lucim
7. okt 2009

dufam zeaj za to platia 🙂

josifek
7. okt 2009

Jj Lučím je to fajn dělat z domu a neztratit kontakt a jednou za 3 týdny se tam pujdem osobně kuknout 😉 Vždyť každá kačka se hodí 😀 😀 😀 😀

lucim
7. okt 2009

mia to as vyborne vymyslene. 🙂 prasulky na minvecicky sa zidu a este mas aj pocit, ze sa bez teba nezaobidu, co je aj pravda. 😵 😵 😵

inneska
7. okt 2009

krásny dobrý večer 🙂

ja som sa ráno pusitla do varenia, aby sme mohli ísť von...a šli sme na trh kúpiť ovocíčko(zajtra sa idem pokúsiť tiež spraviť nejakú tú presnidávku) 🙂 , a tvaroh na závin a zastavili sme sa u babky a šli na prechádzku, prešli sme pol dubnice, zastavili sa na zmrzku...prišla som domov o pol 7 🙂 ale už spinkáme, mama navečeraná a môže koníkovať 🙂

lucim
7. okt 2009

inn nemate na zahradke stromy?
robis mi chute ... zavin mozem spravit aj ja - pol tveroh, pol jablcka 😝 (ja tvaroh nejem)

josifek
7. okt 2009

Lu jojo náhrada zklamala a minibazarek je supr 😉
Závin jablíčkový jsme měli, zítra udělám palačinkový dortík se švestkovou marmoškou 😉 a pudinkovou krustou 😉
Ahóóóój Inesko 😀

lucim
7. okt 2009

kocky ako robite ten zavin?m ja na lenivo z listkoveho cesta.

inneska
7. okt 2009

luci...u nás je len jablonka jedna...kedysi boli broskyne, slivka, marhula...všetko pošlo...a neni toho kto by kúpil, posadil a staral sa...a mohla som mať ovocie od babky, aj svokry, len už je neskoro...všetko je spracované...sa tu neskoro o tom debatilo...inak by ma to vôbec nenapadlo 😅 u svokry boli aj broskyne, hrušky, u babky slivky...ale neva, jablčka mám, tak som kúpila nektarinky a banány 🙂

josifek
7. okt 2009

Lucím......Já z kynutého těsta poctivý i s oříšky 😉 a rozinkami 😀

inneska
7. okt 2009

ahoj josi 😉

luci...ja som tiež teraz lenivko, tak robím z lístkového cesta, ale inak mám super recept na cesto, len sa mi ho teraz nechce robievať, hotové cesto je pohodlnejšie 😝

lucim
7. okt 2009

prepacte mi vsetci, ze sme tie jablcka nespracovavali skor 😝 ale tiez nas to napadlo len par dni pred minulym vikendom. 😉
inn na zajtra ti drzim palce, nech ti to ide od ruky, my sme na to boli dvaja.

traktor
7. okt 2009

ahoje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre