Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

riusik
21. aug 2009

zasa sa nechytam temy - este som neodsavala a nedavala ani gastro...
zato odchytavam moc 😠 bola tu uz taka tema? 😎

ani3012
21. aug 2009

čo sa deje so Saškou? 😕

reilyy
21. aug 2009

rius do pytlika? 🙂
na vysavac je bomba vec, vysaje to aj mozog
no, asi preto sa ti zgrckala ze si jej nutila mlieko 🙂 nech zje len tolko kolko ona sama chce, kasli na davku, ak ju budes nutit tak sa zblije a nebude mat v sebe ani tolko co predtym...

riusik
21. aug 2009

dilatacia oblicky... ale ze to mohlo byt iba fyziologicke... zatial ju sleduju, to znamena odchytavat moc... jasne, ze tam ma akusi bakteriu, ale dr vravela, ze to takmer vsetci novorodenci, len sa o tom nevie, kedze sa preventivne moc neberie vsetkym babatkam... asi tak...

ani3012
21. aug 2009

mala plačka odchádzam... 😒

riusik
21. aug 2009

rei: nie, priamo do skumavky...

riusik
21. aug 2009

ani: papa

ani3012
21. aug 2009

rius nech to dobre dopadne 🙂

riusik
21. aug 2009

dik... zatial sa nestresujem, ze do 3 mesiaca sa to moze upravit same...

reilyy
21. aug 2009

a to ako vies ze ide cikat? 😕

wydata
21. aug 2009

cafte maminy,tak sme boli na prechadzke aj ked len hodku aj pol bo brusinko ju stale tlaci,kvetinecku moju nadhernucku ale taka som bola vytocena ked som dosla domof, bo v ramci prechadzky sme sa totiz zastavili aj v lekvarni aby som jej na ten bolavy plny brustek nevykakany neco kupila a ta lekarnicka osprostena mi natlacila kvapky co su az od dvoch rokov, pritom som sa jej pytala ze kolko dat babatenku a este ma aj oklamala ze 3 ci kolko kvapiek,juuuuuuuuuuuuuuuuj keby som si neprecitala letak neviem ako by to dopadlo...
aj som planovala ist jej vynadat ale blok som vyhodila a malinka mi zasa zahajala na balkone v lehatku tak ju necem prenasat a budit chudatko moje plnobruskate ☹ 😔

reilyy
21. aug 2009

jak sa volaju tie kvapky?

wydata
21. aug 2009

Hylak forte...
rei takze zlata nakoniec?🙂

riusik
21. aug 2009

rei: a ty to nevies??? 😀 😀 😀 ale nie, umyjes, nakojis, vyzlecies a cakas.... obrovska zabava, fakt 😒

reilyy
21. aug 2009

moja dr.davala pytliky, speci, sa nalepia a mimi do nich cika, preto som sa pytala 🙂

reilyy
21. aug 2009

hylak je super vec, chuti neskutocne hnusne ale je to zlaticko na hnacky..a kojenci mozu tiez

riusik
21. aug 2009

som kdesi citala, ze to vie podrazdit pokozku... a dr vravela takto, ale takto sa lahko stane, ze moc je nesterilny...

reilyy
21. aug 2009

ved to ze bakterie mozu byt aj inak nachytane...

reilyy
21. aug 2009

wyd, skus okostovat hylak 😉

reilyy
21. aug 2009

som prave dorobila coko puding s piskotami a jahodovym dzemom 🙂

reilyy
21. aug 2009

maly jak sa usmieva ked si prdne 😀 cukrovinka moja 😅

reilyy
21. aug 2009

som vas odplasila? 🙂

jajona
21. aug 2009

Ahojte, my mame asi 13 h sabes. Kazdu pol hodinu, mozno aj menej na ciciku. Mna uz tak neskutocne boli chrbat. Unavena som ani nevidim. Clovek by aj oddychol, ale nema sancu.

reilyy
21. aug 2009

jaji, dudlik ste skusili??nam neskutocne zabral

jajona
21. aug 2009

Ale vypluva ho. Ja neviem, ze by bol taky hladny, ci smadny. Dudlik pomohol vcera, dnes ma dovolenku

reilyy
21. aug 2009

ja ked uz neviem co s nim tak s nim furt nieco robim, dam ho na brucho nech sa snazi past konicky, necham ho aj pol hodinu ziapat, potom pohojdam, natlacim nasilu dudlik, pomackam brusko....prebalim a podobne, nech ma akciu....a chodenie som uz vynechala, sadnem do kresla a hojdam tak ze trasiem nohou ...nechaj ho aj pokricat trochu, a ty niekam chod na chvilu nech nezcvoknes

reilyy
21. aug 2009

alebo mu prevar dojcensku vodu, alebo cajik do flase, uvidis ci bude tahat alebo nie

jajona
21. aug 2009

Ja cajik nedavam. A pocujem ako mu v brusku travi

reilyy
21. aug 2009

ked pocujes jak mu travi tak to ho boli brusko... ked nechces dat caj tak daj aspon vodu, inac, koliky dojcenie zhorsuje...mas aj kvapky? sab simplex alebo tak? a cvicis s nozkami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre