Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
24. nov 2009

Rozprávajú sa dve cigánky.
-Predstav si Eržika náš Deži má iba pol roka a už sedí .
-Nehovor a za čo?

nina41
24. nov 2009

Ahoj ani konečne som doma,chalani su v škole,maťko pozera rozpravky,riško spi ,rozmyšlam čo variť,,

lucia32
24. nov 2009

Bré ráničko, Lilinke všetko najlepšie a maminke Alex pevné nervy, veeeeľa trpezlivosti a vesmír lásky 😀

lucia32
24. nov 2009

Nina ahoj...
My dnes cestoviny so šunkovo syrovou omáčkou a pre bylinožrútov obaľovaný karfiolik 😉

nina41
24. nov 2009

Ahoj Luci,ako robiš tu omačku??

lucia32
24. nov 2009

Na panvici osmažím na jemno nakrájanú cibulku, len speniť, pridám na pásiky, či kocky nakrájanú šunku, trošku osmažím, zalejem sladkou smotanou alebo mliekom, do toho vytlačím 1 bambino a 1 nivu v črievku...nechám rozpustiť, konzistencia ako na omáčku, ak chcem urobiť z mála viac, prilejem viac mlieka a zahustím zátrepkou z vody a hladkej múky...

zmurkaz
24. nov 2009

ahojky - tak som sa sem včera už nedostala .... ale už nedávajme deň lenivosti - bo som bola úúúúplne že lenivááááá a nemohla som nič robiť 😀 😀 😀 😀 😀

... oslávencom gratulko 😵 😵 😵 😵

... včera som mala ďalšie prekvapko - malá bola hore 3 a 1/2 hodky - to ešte nikdy nebola .... a nie a nie zaspať - tak som už bola zúfalá - obliekla som jej overal šupsla do kočíka do chladnejšej verandy a ona skoro sama zalomila ... Chápete?!? Ale aj noc mala nekľudnú a dnes som jej yacítila niečo v pusinke - že by prvá zúbok?

Lucia - koho máš bylinožrúta?

nina41
24. nov 2009

Luci vyskušam, 😵

lucia32
24. nov 2009

Zmurki ahoj...no koho asi? Seba 😀
Aj mne dnes ráno malá sama zaspala na posteli, som sa obliekala, ona sa tam krútila hore dole a odrazu počujem, že si spieva, tak šups plenu na oči, zhasla som svetlo a ona zaspala 😲 😲 😲 😀 ale som rada, lebo v poslednej dobe to bolo len o rukách a kočiari 😝 😉

samayka
24. nov 2009

bre ranko

tak my sa hlásime - stále nepokojné noci a žuby žádné... čo bude až naozaj polezú??

inak pretáča sa o 106. ale ju nebaví pretočiť sa na bruško a tak čučať.. ona urobí jeden a pol a niekedy aj dve otočky a prelabzuje mi tak celý gauč. minule drahý kukol jedným očkom niekam vedla a už ju chytal na kraji gauča. odtlačila kojo vankúš a tlačila sa dolu. hrazda nás už nebaví, najviac ju baví skopávať ju dolu... urobili sme jej aj letisko na zemi, ale odtial sa mi odkotúla do 5 sekúnd...

joooj babulky, ja sa tak teším na stretko..

riusik
24. nov 2009

dobre ranko
lu: ty si bylinozrutik? 😉

my sme dnes spali ako slonikovia, tomasko ma zobudil o stvrt na devat, ked prisiel ku mne, a to som ho chcela dat dnes do skolky 😅 nestihla som ho ani odhlasit... nevadi. a alexandra sa prebudila prave teraz, si cosi rozprava v posteli...

riusik
24. nov 2009

samy: to je uzasne s tym kotulanim sa, vsak? moja alexandra sa este nevie pretocit z bruska na chrbatik, ale tiez vymysla, co to da 🙂 veeelmi rada ju pozorujem...
na stretko sa tesim tesim aj ja 😵

lucia32
24. nov 2009

samy, rius ahojte...
Riuska ano som bylinožrútik, ale aj mäsožrútik 😝 😀
Samy...tak to máte už nebezpečné obdobie...náš lenivec nechce byť ani na brušku...

riusik
24. nov 2009

lu: aaaach ty opica! 😉 uz som ta chcela lutovat, ze to mas tazke s varenim... lebo ja niekedy som zufala z toho mojho velkeho bylinozruta... a tomas uz zacina opakovat a casto povie, ze on tiez nechce masko ako tatinko...

lucia32
24. nov 2009

Rius...ja som si už odžila dvojité varenie, ked som chudla, varila som na dvojako, bola to pre mna zábavka, teraz mám Naty 😀
Aj mne mm občas niečo ofrflal a deti automaticky tiež 😝

zaba2707
24. nov 2009

dobre ranko vsetkym 🙂 teraz som vyliezla z postele ale uz sme rano boli hore ... potom vsak na hodku este zdriemol tak davaj ho s nim ...a le som daka rozbita

aleeeeeex vela vela trpezlivosti a Lillinke vela vela zdravicka 🙂

samayka
24. nov 2009

ozaj - alex a lilinke šeeecko naj 🙂

no my nevyspávame.. ráno je už od 6 hore.. potom schrupla od pol 9 do 9 a teraz už mrnčí... aaach jo...

jajona
24. nov 2009

Ahojte,

Lili prajeme všetúčko len to naj...

ďakujeme všetkým, čo nám včera gratulko 😵

včera sme boli na kontrolu na kĺbiky. Všetko OK a už na ďalšiu kontrolu
ani nemusíme ísť 🙂

Matúška som ešte o 8:30 h uložila a ešte spinká. Ja som tiež chcela trošku dlhšie
v posteli ostať, ale zobudil ma telefón.

Lucia32: Natálka je na tej sedačka straaašne zlatunká

lucim
24. nov 2009

dobre ranko,
lili vsetko naaaaaaj, vela kludneo spanku a pravidelny rezim zelame, to hlavne tvojej mmaminke, 🙂

a vsetky vas ocmukavame.

my sme mali caste budenie a docucavanie, teraz to matko dospava s plienkou na hlave, ja som to doapavala do 10tej.

lucia32
24. nov 2009

Jajo..dakujeme...mám aj nejaké nové fotos, tak hodím 🙂
Lucim ahojky...tak čo? účet vybielený? auto kúpené? 😀

lucim
24. nov 2009

cauky luuuuuuuu,
jo, peniazky u mna penazeke, drahy mi mota plany, raz ze dnes nemoz plavat, ze mam prelozit na stvrtok, teraz zase opacne, ja uz neviem ...
to jeho auto by malo byt prepisane do konca tyzdna, tak uz snad nebude chaos.

josifek
24. nov 2009

krásný a pohodový dník přeji 😉
A malé Lili přejeme vše nej a nej a nej 😵 😵 😵 😵
Lucia kuk už máme foto s ohrádkou 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

lucim
24. nov 2009

mia jeee, to nie je ohradka, to je hrackarstvo. 🙂

lucia32
24. nov 2009

Mia paráda, Karamelka je ako bábika uprostred 😀
Sťahujem a upravujem foto 😉

jajona
24. nov 2009

josi: riadne ste ju obložili 😀

jajona
24. nov 2009

my prebaľujeme

samayka
24. nov 2009

josi tá ohrádka je super. odkial ju máte?? také by sa nám zišlo 🙂

luciiiim vy máte nové fáro? juuu tak to gratulujeme 🙂

samayka
24. nov 2009

my máme velkúúú dilemu... máme našetrené nejaké euráče.. tak že či ich dáme na zníženie úveru... či necháme na horšie časy - bo keď skončí materská a prídu tie almužny.. tak to bude o hubu...

ozaj, niekde som počula že ak chceme zvýšený ten rodičovský príspevok treba o to požiadať?? a je to vôbec už schválené?? ja mám v hlave len pampersky a mlieko, som riadne mimo... správy nesledujem - vtedy uspávame 🙂))

josifek
24. nov 2009

Děkujeme děvčátka
Luci malá je kouzelná a my máme také myškovské oblečko 😉
Samy Pošlu link ju
http://www.terulka.cz/terulka/eshop/17-1-OHRADK...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre