Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
3. dec 2009

lusia ty si cislo 😀 😀 a neviem ale nebudem to riskovat....alebo zeby predsa.? mam sa supnut matkovi do postielky?......no mozno pod postielku....teda ked sa zmestim....ked dlho nebudem chodit tak volajte pomoc som sa zasekla.... 😀 😀 😀

inneska
3. dec 2009

tlačím rožky, maslo, šunka, mozzarela....no a že prečo tie kilá nejdú dole 😀

lusia_99
3. dec 2009

traki 😀 dobruuuuuuuuuuu 😵 😲 cmukaci

traktor
3. dec 2009

lusia dobru 😵 😲 , in ja ta plne chapem...u mna je to same....ale hlavne ze sme stastne 😉 😵 😵

inneska
3. dec 2009

je tu niekto?? je laringitída prenosná?? teda ked pôjdeme k svokrovcom, môže to erik chytiť od neterky? či radšej tam neliezť? 😕

inneska
3. dec 2009

lusik dobrú nocku 😉

zaba2707
3. dec 2009

dobry vecer prajem 🙂 trosku som vas docitavala ale fakt iba kusok ... vsetkym oslavencekom prajeme vsetko naj 🙂

ja mam segru a je to ... ach skoda slov ... proste je starsia o 5,5 roka a nikdy sme si ani trosku nerozumeli ale kaslat nato ...

jeeeeeeeej innka aj my chceme na vianoce via pohariky ... tak sme o tom povedali ked sa nas v rodine pytali co malemu na vianoce 🙂

traktor
3. dec 2009

in nie je , je to stekavy kasel nas patko to mal do 3 rokou teda kazdy rok 1 x , a preslo to.....ale nikto sa od neho nenakazil

traktor
3. dec 2009

ahoj zabka, filipko ako? spinka ci s tebou konikuje? 😵

traktor
3. dec 2009

tak babulky idem spat, rano do pisania , dobru noc 😵

inneska
3. dec 2009

žabka....snád nám poslúžia tie poháriky 🙂 sa na ne teším, ked budem do n ich variť a dávať do mrazničky 😵

traky...mm našiel, že je to vírusové ochorenie 😒 ale rozhodli sme , že teda ja s erikom radšej ostanem doma...pôjde tam len mm..a my budeme môcť koníkovať a FBovať 😎

inneska
3. dec 2009

dobrú nocku ivka 😉

ani3012
4. dec 2009

Dobré ránko prajem!
Piatok - 04 December 2009

haasa.............4.7.........Nelly Anna ...má dnes 5 mesiačikov
laurajana ........4.8........ Laura ...........má dnes 4 mesiačiky

Lauruška je naše najmladšie júlovčátko!

Meniny oslavuje: Barbora
Meniny oslavuje v ČR: Barbora

Tak všetko najsamkrajšie a najsamlepšie ! 😉 🙂

Kalendárium:
Medzinárodný deň frankofónie 😕

Sviatok sv. Barbory
patrónky baníkov a delostrelcov

vtip: 😀 😀
Sklerotický manžel sa pýta svoje manželky :
- “Prosím ťa, ako sa vola tá kvetina, čo nám rastie pod oknom?”
- “Ruža.”
- “Aháá. Ružena nevieš, kde mám ponožky?”

lucia32
4. dec 2009

Manžel sa vracia podgurážený neskoro večer domov a nesie žene kvety 🙂
Žena je na neho naštvaná a preto vyštekne:
"Myslíš si, že ked si doniesol kvety, tak hneď roztiahnem nohy? " 😠
A muž nato: " Prečo? Nemáme vázu? " 😀 😀 😀

Dobré ránko...

voskovka
4. dec 2009

bre ranko...zdravime gratulujeme a ideme dnes dokupiť darčeky,zajtra do polska na stromček-že 2,2m tam stoji 700sk....

lucia32
4. dec 2009

Voski ahoj...my máme každý rok živý 😉
Len som zabudla pogratulko dnešným oslávencom...tak všetko NAJ...idem kúpiť študentskú pečať na nerf a robiť papiere...koniec roka sa blíži 😝

zmurkaz
4. dec 2009

Ahojte - som na PC na chvíľu u tatina ... tak len...
.... gratulko obom detičkám 😵 😵 😵 ... všetko naj naj naj
... že patrónka delostrelcov -😀 😀 😀 😀 - šak to je potom patrónka všetkým našim deťom 😀 😀 😀 - sa vždy modlíme aby dali bombu do plienky nech ich brušká nebolia 😀 😀 😀 - tak už aspoň vieme ku komu 😉

... no a náš PC s nami nekomunikuje, tak išiel na liečenie ku kamošovi - tak možno v sobotu ☹

zmurkaz
4. dec 2009

Aj mz mávame - živú jedličku 😵 😵

ani3012
4. dec 2009

jej luci,ty máš novú fotku v pase 😉 Jaka je Natalinka zlatá 😀

zaba2707
4. dec 2009

dobre ranko vsetkym, vcera som odisla bez rozlucenia ... maly uz buval ... ale noc bola horsia bolelo ho brusko. V poslednej dobe ho ten Nutrilon strasne zapeka vobec sam nekaka ... tak kazdy druhy treti den rektalkujeme a to co z neho vyleze je neuveritelneeee ... neviete poradit ci sa to da nejako upravit ... ak ano tak ako??? pila som uz aj stavy z coho mna v celku fajne prehnalo a jeho stale nic ☹

cakam majstrov maju nam prist urobit dvere do kupelne a aj pracovny kut urobit taaaaaaaaaaaak sa teskam, to sme si s drahym zazelali na narodky obaja sme novembrovi, a aj na vianoce 🙂 tak dnes by to malo byt hotovo juuuuj

a oslavencekom gratulko cmukaci

lucia32
4. dec 2009

Ani...diki, no zlatá je, tak ako každé bábätko...ale aj vy ste kočky, na fortke v pase vyzeráš velmi mladunko 😉

Zmurki ahoj...čo sa stalo vášmu PC...dostal PC chrípku? 😀

zmurkaz
4. dec 2009

Lucia ... 😀 😀 no asi - ide len net a ostatné súbory nemôžem otvoriť 😠 ☹ 😢 - tam mám všetky fotky 😨

lucia32
4. dec 2009

Zabka ahoj...môjho prvorodeného tak zapekalo od Sunaru, tak sme zmenili značku...potom už krásne kakal sám...a ty ešte aj dávaš MM...ak nie skús slivkovú šťavičku...kupovanú, sú od 4. mesiaca..a daj Fifovi vypiť...ak nepomôže do 3 dní, ja by som zmenila mliečko 😉

zmurkaz
4. dec 2009

yabka - nemám prehlad či dokrmuješ alebo fičíte na umelom... ale neskúsila si mu dať feniklového čajíku? Malej pomohol aj keď to bolo len pár ly 😉 žičiek

lucia32
4. dec 2009

No idem na tú čokošku a vytiahnúť pomaly papiere...ale pomaly, hohoho...aby som sa zas neprepracovala 😀

zmurkaz
4. dec 2009

píšem jak pako! 😠 ... ale chápete ma že? 😀 😀

zmurkaz
4. dec 2009

Lucka 😀

lucia32
4. dec 2009

zmur...jj, chápeme 😀 ...ešte som telefonírovala 😝

lucia32
4. dec 2009

tak sladko sa rozplýva na jazyku...nebíčko v papulke 😵
No ale dosť bolo rozkoše...hajde robiť 😝

zmurkaz
4. dec 2009

No Lucka - daj si aj za mňa 😉... a moc nepracuj 😉

... idem off -idem o poschodie vyššie - do svojho 😀 😀 😀 - tak pá babenky všetky pozdravujem a možno zajtra už zo svojho PC 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre