Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
8. dec 2009

aj ja všetkým oslávencom všetko naj!!!!

beruš....ja dávam tiež od 4tého mesiaca príkrmy....obedíky stále....bud kašu od nestlé alebo HAMI, HIPP, HAMáNEK, SUNáREK....zeleninkovo-mäskové alebo ovocné.....už máme 5mes.a týždeň a už idem dávať aj kašičku na večeru...pred kupkaním a po kupkaní mliečko....
Dianke veľmi chutí papať....a ja som spokojná!!! zatiaľ jej nevarím, ale aj k tomu sa dopracujeme

jennna
8. dec 2009

a čo sa týka športového kočíka...ja čakám len na to, kedy začne malá sama sedkať....hned ho potom prehodím

brinzulka
8. dec 2009

berus...aj my mame X-lander...cez vikend prehadzujeme na sportak...nech sa pozera...a bude to mat lezmo mierne..

Davidko je augustovy...tiez sme museli dat na januar na sportiak a v pohode...sme ho tam zakutrali a bolo.

asparaguska
8. dec 2009

Ahojte. Ďakujeme. a aj my prajeme Zuzanke a Ninke všetko naj... 🙂

asparaguska
8. dec 2009

Jennnka, som čítala, že chceš kúpiť vedierko na kúpanie. My ho máme a ešte sa v ňom kúpeme. Nám pomohlo, keď bola Denka mikro bábo, lepšie sa tam cítila a držala ako vo veľkej vaničke. Myslím si, že na kúpu vedierka je už neskoro (je to dosť drahá sranda na 1-2 mesiace), ale myslím Nenelka (pamätáš si ju?) kúpala svoje detičko v nejakom plastovom boxe na hračky a malému sa to veľmi páčilo. Skús pozrieť jej album.

asparaguska
8. dec 2009

Ešte som sa chcela opýtať. Vo štvrtok máme vítanie občiankov. Nemali ste to niekto? To ako sa máme vystrojiť a koľko to asi trvá?

jennna
8. dec 2009

aspi vdaka.....aj my máme to uvítanie...zajtra...tiež neviem čo a ako...tak hádam babeny popíšu...

samayka
8. dec 2009

zuzinke-zmurinke a ostatným oslávencom všetko naj naj naj a hlavne veeeeela spánku 🙂

my sme uvítanie odmietli... ak by to bolo hromadné, tak aj áno.. ale že u nás je to individuálne a pre každú rodinu samostatne.. a to nepotrebujeme. sme okrstili aby sme nemali pohana keď už je nemanželská 🙂))) a je dobre...

baby to je dnes pekelné počko.. monr sa určite vytešuje. 🙂

ozi
8. dec 2009

Čaute

ide ma poraziť 😠 , pod nami vŕtajú už asi tretí deň/ zatepľujú stropy v pivniciach/, dnes ráno som Samka dala k svokre, aby tam spal a oni mohli robiť, išli sme pešo, lialo ako z krhly, potom som sa ešte so Saškou prechádzala, kým sa zobudí, a keď som prišla domov, tak tu absolútny kľud, prišli až o 13:45, a vrtajú len na druhej strane´, takže to vôbec nie je počuť. Samko mohol byť doma a ja som nemusela byť celá mokrááááá 😠 😠 😠 . Ešte som im dala vedieť, nech robia u nás a čím prv to dokončia, no na porazenie.

Som si musela vyliať srdiečko...

ozi
8. dec 2009
ozi
8. dec 2009

hmmmm, tak zase nič 😒

čaute 😉

nina41
8. dec 2009

Ahojte 😵
Oslavencom všetko najlepšie 😵 😵 😵

lucim
8. dec 2009

oslavencom vsetko naj, deniske a zuzinke cmuky. 😵

samyyyyyyyyyyy ta nasa frajerka je taka uzasna. taka cool, take mojkatko, taky smejko, tesime sa na vaaaaaaaaaaaaas moc. a ten tvoj kratsi uces je sexi. 😵 😵

ozi aj alexandra je zlaticko a sikovna, lietadielko je dokonale prevedene. 🙂

kde mame traky? cica, matko, kde ste? ste v poriadku???? 😕

beruska113
8. dec 2009

Samy,
malinká je krásna v tých šatočkách. Normálne som na chvíločku ľutovala, že nemám babu.

Lucim,
Ty už určite máš zmenený kočík na šporťák. Ty máš takého papkáča, že?

lucim
8. dec 2009

berus ja mam uz 2 kociky a sportaky su uz obidva. teda - ten prvy sme prerobili na sportak uz davno, da sa mi dat uplne do lahu a s fusakom je v pohode, ten kryt davam, len ked fuka - ten mame na vozenie po dedine ... a v aute mam maly sportak moon, chrbatik sa mi da dat do rovna, len nozky ma trosku spustene a velmi spokojne sa z neho pozera na svet. obcas mu ho vytiahnem na mierny sed. tam mam tiez fusak aj nanoznik.
nemame vobec problem, ze by v nich malo byt nepohodlne alebo prefukalo.

monr
8. dec 2009

hojte, len na skok

samy, veď som sa aj vytešovala 😀 a Elušiatko aj maminka súú kočky 😉

Inn, vďaka za receptoš.

aj ostatné fotky sú krásne.

zajtra snáď popíšem viac.

beruska113
8. dec 2009

Lucim,
aj som si teda dobre myslela, že vy už musíte mať prerobený. My máme tiež dva, ale jeden je už golafáč od jari, ale tento druhý asi prerobím, lebo ked ho vytehujem, musím ho dať zo šykma aby sa vobec dal.

Ozaj baby mali ste už plienky sleep and play pampers? Vraj sú v akcii v 101drogérii 2plus jeden zdarma. Že 7-18kg vyjde na 4SKK kus. Som čítala v tej téme. Neviete aký je rozdiel medzi obyč. pampers a týmito? Dnes mám teda otázok 😀

monr
8. dec 2009

berus, my ich používame, nemajú pružné tie vrchné lemy, ale ja som s nimi náramne spokojná.

lucim
8. dec 2009

berus poviem ti po sobote, zabka mi ich kupila, na stretku mi ich da a potom ak sa osvedcia, skocim kupit akciove dalsie.
ahoj dazdovka moooooooooooon 🙂

nina41
8. dec 2009

my použivame z tesca tie modre,teraz su v akcii 🙂

zaba2707
8. dec 2009

ahooojteee, tak podavam hlasenie z dnesnej noci. Zaspinkal v tom vajicku ako som vam nafotila, potom som ho trtla do postielocky a krasne buvinkal, ked sme sli aj my tak suuuup ho k nam do postielky o 2,38 reeeeeeeeeev ale utisili sme sa pocvicili s nozickami prehodila som ho na brusko a spalo sa dalej ... takze uplna parada a rano sme spali do 10:30 s tym ze samozrejme som mu dala napapat prebalili sme sa asi okolo 7 a potom sme cela rodinka spinkali dalej 🙂

tak idem si pripravit kupanie a pojdem ho okupkat 🙂

dnesnym oslavencekom prajeme aj my vsetko len to naj 🙂

zaba2707
8. dec 2009

vecer nakuknem musim dnes vela makenziiii takze isto som aj tu 🙂

inneska
8. dec 2009

traky je s maťkom v nemocke ☹ teploty neklesali, zatial nevedia čo mu je skončili na infuzkach, ale vraj spinka, takze celkom ok a všetky pozdravuje a velmi jej chybame 🙂

maťkovi želáme skoré uzdravenie a posielame vela pusiniek 😵 😵 😵

ani3012
8. dec 2009

ježiši... 😢 😢 tak ich móóóc pozdravujeme a držíme palce,nech su skoro doma 😉

nina41
8. dec 2009

aj my Maťkovi želame skore uzdravenie a nech su čim skôr doma,,

voskovka
8. dec 2009

AHOJTE...nech sa vyliečia..ved idu sviatky.... ☹
čo nove???

inneska
8. dec 2009

a gratulkujem oslávenčekom, halvne zuzinke, posielame cmukyyy 😵 😵 😵 😵 😵

my pol dňa nešiel net...potom sa to spravilo, ale zase erik chcel pozornosť...

zaba2707
8. dec 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuj trakeeeeeeeeeeeeeeeeeeees sup sup nech je to za vami a nech matik zasa robi radost domka a ty nech konujes bo tu chybas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre