Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
14. dec 2009

a baby mate uz stromcek?mi ano 😀 a aj daky dedo sa nam po rebriku stvera ku oknu... 😀 😀 😀

inneska
14. dec 2009

traky...trochu sena a máš kopec roboty ušetrenej 😀

vosky..to je faj, že ti je lepšie...a to si vždy mala takto? 😕 ja ked mám MS tak ani neviem..a dnes smer pošta, úrad práce, DMka, budeme behať po vonku, dnes je nádherne slnečno 😎

a ešte idem dať prať...erikove handry 😝

brinzulka
14. dec 2009

dobre raaaaaano

vsetko naj najnaj

Baby...mam otazku: vcera som zistila, ze dva tyzdne pred nastupom do prace mam poslat ziadost o rod.dovolenku..Tak uz ide...je to len tak tak-som si myslela, ze ma este cas...Tak snad to uz mate vybavene...kedze mame jedno z poslednych babatiek

Otazka je: kedy mam obtazovat so ziadostou urad prace soc.veci a rodiny? Neskor? kedze mam "nastup" do prace 31.12.2009...tak budem ziadat o stray prispevok za jeden den-akoze teoreticky a o novy v roku 2010? ak je to schvalene, co asi aj mozno nie..? -ten co by mal byt do dvoch rokov? Udajne by som mala splnat poziadavku, aby som ho dostala.Jaj...idem zavolat ...ale velke sance tomu nedavam...

vcera sme rozmarili metrove maso...a ono zelene stehna zapachajuce...prtitom ho mame v mrazaku asi mesiac a ked ho mm priniesol, hned slo do mrazaku...rozmrazovalo sa vonku asi 4hodiny...Vsetko som vyhodila ☹ ...netusim, co k obedu...cakame navstevu...od 7mej upratujem...malinky bumba...esteze tak..

lucia32
14. dec 2009

Hojky Brin...aj ja nad tým rozmýšľam, že či skok na úrad, lebo medzi sviatkami tam asi nikto nebude...ja kedže nejdem na rodičovskú, tak mne asi žiaden papier netreba...či ako? 😝 Ja budem žiadať len o príspevok na starostlivosť o dieťa...ale až od januára a ten sa poskytuje spätne, čiže najprv fakturoška za stráženie, potom penži...ale asi sa pôjdem ešte opýtať, si ma osvietila 😝 😀

lucia32
14. dec 2009

Brin..ty kedy si šla na materskú, ked ti končí 30.12? Mne končí, ak som dobre počítala 3.1.2010...šla som 14.6 🙂

josifek
14. dec 2009

krásný den všem přejeme a posíláme oslavenečkům malým i těm větším vše nejkrásnější a cmuky 😵

Traky zdravím z nemocky a už ať vás tam nikdy nechtějí 😉

máme nové foto pokud máte zájem kuknout tak se páči a šipka v pravo 😵 😝

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucia32
14. dec 2009

Josi zdarvíčko...fotky cool, najmä tie kúpelnové 😀 a Simonka je šikulka, už papá i nožičky 😉

ani3012
14. dec 2009

brin:
o rod.príspevok si budeš musieť žiadať dva krát.Prvý za minulý rok a druhý by si aj nemusela(čo nepredpokladám 😉 ) ale treba potom žiadať o ten zvýšený rod.príspevok. Aj ja si budem musieť znovu žiadať. Ale stačí ti tam ísť až po novom roku,alebo to sprav ešte medzi sviatkami,lebo počítam,že tam budú ženičky stáť v rade.
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tu sa o tom píše.Sú taký zlatí,že keď sa niečo opýtaš,tak behom chvíľky(max.deň) ti dajú odpoveď.

ani3012
14. dec 2009

josi
šak vám s tej nosičky vypadne 😀
taký drobček malinký 🙂 A krásne nálepky v kúpelke.Neodlepujú sa vám?

ani3012
14. dec 2009

z tej 😅

brinzulka
14. dec 2009

myslim 18.06. termin porodu bol na 30teho.07.maly sa narodil vyvolane 29teho.07.

volala som tetam...dnes sa idu radit, co s tym novym rodic.ako to je...tak som obvolala...mam ist po potvrdenie na soc. poist. v mieste zamestnavatela..potvrdia tlacivo...s tym ist na urad prace soc.veci a rodiny v mieste byvania...a mozem to spravit dopredu...alebo januar...
Ja to skusim vybavit tento tyzden...nech mam pokoj a klud...lebo ja som taky stresor, mam kontrolku v hlave...ma prepadne pocit ako na pisomku , ze treba nieco vybavit a nezabudnut...

Ani dakujem...tusim o to potvrdenie poziadam dva krat a teta snad po dnesnej debate bude vediet, ze co a ako...kedy

ani3012
14. dec 2009

no dobre,idem piecť linecké a možno aj medovníky ak sa mi bude veeela chcieť...má niekto recept na medovníčky,ale hlavne ako ich ozdobiť ? Chcela by som ich vešať aj na stromček a aby mi ta cuk.poleva neopadala 😀 😀

josifek
14. dec 2009

Anidíky nevypadne moc se ji tam líbí už aby bylo jaro 😀 hory volajííííí 😝 😝 😝 a nálepky se neodlepují i když je umívám drží fajně 😉

brinzulka
14. dec 2009

na alebo poziadam o den dovolenky...a potom vybavim papiere k 1. 1. 2010 😀

brinzulka
14. dec 2009

ani...kukni...chcem to dakde najst:
http://www.oetker.sk/oetker_sk/html/default/deb...

brinzulka
14. dec 2009

supeeeer foto.... 😵
my sme boli v TT cez vikend na nakupe...a mysleli si, ze to nase jedine dieta...davida sme nechali u babky...sme sa bavili...
josi-to mate chicco?

monr
14. dec 2009

brin, ja som v robote ešte nebola, ale ani nepýtali, takže asi len zavolám, a potom dodám dodatočne ak budú chcieť.
a rodičák som žiadala zároveň s príspevkami, dala som na sociálnu papier a oni ho poslali na úrad práce. a zvýšený zažiadam asi až vo februári, teraz budú mať toho veľa, dajú spätne, tak sa nebojím. 😉

brinzulka
14. dec 2009

takze DUFAM, ze vsetky mate uz vybavene papiere...Nie ako ja.... 😉

brinzulka
14. dec 2009

monr..ja mam soc.-meterske v TT...urad veci a rodiny v BA...tak sa zabavam...
vyschnem...a ideme na postu...nieco kupit navsteve a spravit obed a Poslat hlavne I.triedou ziadost do prace..bo to chceli 2tyzdne pred nastupom...a je 14...nastup 31eho..tak je to len tak tak

monr
14. dec 2009

josi, super fotos

inn, veru, len nedávno to bolo, a už 5 mesiačikov majú. No nebolo nám tam dobre? ako sme chodili po schodoch, pili tonic, sranda.

u nás zamračené, všetko poprášené snehom. a vonku kosa, som bola na pošte.

brinzulka
14. dec 2009

ja som otvarala rovno z vane postarke....jeeeeeeeejda.....az jej zima ostalo...ako mi tieklo vsade vsetko...maskara rozmazana-aj sa chuda asi lakla...preto idem uschnut, niezeby som neviem co...

lucia32
14. dec 2009

Brin...ak si išla neskôr ako ja, tak ti nemôže končiť skôr, však materské je 28 týždnov...

josifek
14. dec 2009

Brin monr dík za pochvalu
Brinn jojo máme Chicco caddy 😉 je perfektní
http://www.svetoutdooru.cz/clanek/?107555-nosit...

brinzulka
14. dec 2009

kuknem...pre teba tlacivo z praaaaace:
fakultna nem. mi udeluje matersku od 18.06. doo 30.12. nastup do prace 31.12.

lucia32
14. dec 2009

jejda...kukám do kalendárika, kde som si to počítala dávno a jeden týždnik mám preskočený 😝 ...Brin...ty si moja spááása 😀

brinzulka
14. dec 2009

josi-tu cervenu mame my.... 😵 😵 sme kupili z druhej ruky pri davidovi, ked mal rok sme sli na Oravu..na jazera a kade tade...super vec...spal tam...polozili sme ho do travy...a buval...vretenica presla okolo..a tak 😕

brinzulka
14. dec 2009

na ved preto tu pisem....uz aj to naprav Lulu 😀 😀 😀

brinzulka
14. dec 2009

idem....sa majte...pa

brinzulka
14. dec 2009

inak Silvester na ARO medzi blikackami...alarmami....a ozranmi mozno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre