Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

acerka
1. jún 2010

cafte maminy, jedno video k tomu dnu deti moooj smejko Adaminko 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=3IpRmNrXID8
ani3012
1. jún 2010

@acerka tak to je krásne takto na dobrú noc 😵 😵 😵 😵

traktor
1. jún 2010

aspi ahoj...ano v jednom use leje a riadne..vobec neprestava 😒 ...som kukalapalbu...a otras, a ze pokial sa daco nestae, nemozu zakrocit...to co za blbost...fuj otras...mi bolo toho chlapceka tak luto

nykyta
1. jún 2010

lu a mozem pouzit slovicko osud? 😕 lebo to tak vacsinou byva davas pozor davas a aj tak sa nieco stane 😕 😕
@asparaguska ajoj 😉

nykyta
1. jún 2010

aleeee ajojte
@acerka a
@ani3012 😉 😉 😉

traktor
1. jún 2010

acerka zlatucky je 😵 😵 😵

ani3012
1. jún 2010

baby ja čítam,len som po tme,tak sa mi zle píše ,a aj tak sa mi ani nechce nič písať...tak sa ma ani nič nepýtajte 😀

zmurkaz
1. jún 2010

...jé - utekám pre foťák .-... dnes som odfotila Zuzi v sprche... kráááásne ... počkať.... 🙂 ....teda kto je zvedavý 😅 😅 😅

ani3012
1. jún 2010

aktualne počasie RADAR
http://www.shmu.sk/sk/?page=65

traktor
1. jún 2010

@ani3012 😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

@acerka smejko je nadherny 😀 😀 aj macik sa dnes smial takto 😀 😀 babka smrkala a on sa straasne rehnil 😀 vidis uz som na to aj zabudla 😀 ale mam natocene 😀 😀 lu sak volakedy dam na youtube 😀 😀 😀

traktor
1. jún 2010

@zmurkaz jaaaa 😵

nykyta
1. jún 2010

@zmurkaz cakaaame 😕 😕

nykyta
1. jún 2010

@traktor ja som na to aj zabudla,ale dobre bo by som sa rozculila a takto na noc neee 🙄 🙄 🙄 🙄

lucim
1. jún 2010

aspar ani acer ahojteeee 🙂 🙂 🙂
acer mne to nechce prehrat ale urcite je krasny. 😉

nyky dokelu ... osud ... kolko ich este bude? toto bola asi stvrta a vzdy nejak inak ... raz napr. vykradacka v praci 😲 😖 🙂 no nic .. peniaze boli a budu , aj doklady a karty , karticky (dracikova, fun, predeti, orange, shell, dm... kupony... terminy k zubarke 😝 ) a just sme stastni. 😵 😵 😵

acerka
1. jún 2010

😵

traktor
1. jún 2010

@lucim 😉

ani3012
1. jún 2010

Čo všetko sme dnes stihli:

1.Čo dnes variť ?
2.ako sa papá nenápadne klobása
3. čo všetko nájdeš v bielej skrini

nykyta
1. jún 2010

@lucim ako sa hovori zivot je pes a my sme poulicne lampy 😠 😀 a nema to byt,ze do tretice a konec 😕 😕

lucim
1. jún 2010

acer, uz mi to taha, to je tvoje prve videjko? 🙂

ani3012
1. jún 2010

Lucim,malý Adamko sa tam tak krásne smeje.Ja som si to pustila a aj komentár som hned vkaldala.Ten smiech je nákazlivý 😀

nykyta
1. jún 2010

@lucim 😅

asparaguska
1. jún 2010

Ahojte... ja tu nakukujem priebežne... a už som dokukala... bábo sa hlási o svoje práva...

A k téme zlodeji, nemám slov, my sme raz mali pekné Vianoce, boli sme v Tatrách na chate, išli sme našich odniesť do kostola, sranda bola, že omša nebola,tam kde chceli, a tak ako dobré deti sme im cez net našli, že stihnú omšu v Poprade. Keby sme sa vrátili hneď, tak tých bastardov pristihneme, ale... Prišli sme o 1,5 hodiny, zdôrazňujem, že moja segra bola vo vedľajšej izbe CELÝ čas a bežne tam počuť špendlík padnúť a našu izbu vybielili. Mali sme novú kameru, foťáky,notebook, telku... normálne som sa zase nas...

nykyta
1. jún 2010

@ani3012 tak ta posledna nema chybuuuu 😀 😀 😀 to ma teda ulovok 😀 😀

ani3012
1. jún 2010

@asparaguska sa ti ani nedivým. 😠

ani3012
1. jún 2010

@nykyta to má slovenskú točenú, čo som mala na slepý guláš

asparaguska
1. jún 2010

@ani3012 aký šibal sa z Evičky stáva..., (však má byť po kom... 😀 )

nykyta
1. jún 2010

no nic babulky idem off bo macik sa uz vrti a tak idem blizsie k nemu 😕 😔 dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 zmur videjko si pozriem zajtra 😉 😉 papa

zmurkaz
1. jún 2010

aha ...hneď prvá ... a ostatné v podobnom duchu....a malá mi mrkoce ... tak pôjdem ...ostatné dám zajtra 😉

ani3012
1. jún 2010

@asparaguska náhodou ! Ja som dobrá 😝 🙄 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre