Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
13. dec 2009

dnes je tu tuším najmŕtvejšie za posledné dni.... 😝
Malá spí,mm spí,Patri vyvádza neplechu v kúpelke a ja si nemám s kým písať 😠

lucim
13. dec 2009

ani sa pis a my sa obcas pridame ... ja som tahala s rury druhy plech tych rohlikov. 😝

ani3012
13. dec 2009

no vidíš? Piecť som mohla...ale už pôjdeme preč na trhy čo máme v MA.
Máme sa stretnúť s priateľmi a dám si vareného vínka.Evka sa akurát budí,tak idem k nej.
A mám 37,4 teplotu a stále ma bolí v krku,tak dúfam,že tu chorobu vínom zaženiem 😀

lucim
13. dec 2009

ani, daj si poriadne. varene vinko lieci. len nim nesetri, ty mozes. 🙂

traktor
13. dec 2009

ahojte 😉 , vsetkym nasim LUCINKAM vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko naj naj naj 😵 😵 😵 a vsetko naj aj oslavujucim detickam 😵 😵

traktor
13. dec 2009

a vcera som tiez zmizla /nezaspala som vsak ako lucim 😀 😀 / ale normalne mi bolo blbo, aj tycka bola.....zeby šok, ze vidim PC a telo to nezvladlo? 😀 😀 😀 😀

jennna
13. dec 2009

jéééj...všetko najlepšie Lucinkám.....posledne mám takú mániu, že ak by som mala ďaľšie bábo zas dievčatko, tak by bola asi Lucinka.... 🙂

Dianka objavila taký zvuk pysklavý ťahá do seba vzduch akoby sa dusila a má z toho strašnú švandu...a dnes začala takto pišťať v obchodáku a ľudia len tak pozerali, či sa nedusí..... 😀

môj mm v Poľsku omylom kúpil miesto ohrádky na hranie prenosnú postieľku...som bola z toho dosť nasratko...ale som zistila, že je to oveľa praktickejšie, väčšie a aj ked pôjdeme niekde mimo domu, tak v tom môže spinkať, trebárs aj na dovolenke.... 😉 ...je taká šedo-oranžová so žirafkou...lucimke by sa určite páčila...tá je na žirafky, či si to pletiem???

raona
13. dec 2009

Aj ja sa pripajam k blahozelaniam pre Lucinky.. 😉
VSETKO NAJ NAJ K MENINKAM LUCIE..

nina41
13. dec 2009

Ahojte 😵
Oslavenkyniam prajeme všetko naj naj naj najlepšie 😵 😵 😵

monr
13. dec 2009

Luckám a malým oslávenčekom všetko len to najlepšie. Pripijem si vodou so sirupom. 😀

monr
13. dec 2009

a Traky, vitaj doma

samayka
13. dec 2009

ahojte lucinky a oslávenčekovia - prajeme vám všeeeetko naj naj naj

mám jednu otázočku na maminy, ktorým sa deťúrence budia v noci len na jedlo... papajú vtedy normálne? tak a tolko ako cez deň? alebo pomenej?

pýtam sa preto, že naša sýkorka sa už druhú noc tvárila pri jedle strašne divno... cuckala akoby zo sna. a navyše akoby sa práve narodila. ani len neotvorila pusku aby chytila dvorec, cuckala len bradavku, keď som sa kúsok odtiahla (za normálnych okolností je prisatá tak že by som ju aj do výšky zodvihla 😀 ) tak jej bradavka vykĺzla a ona cuckala len tak na prázdno... jasné že o pol hodinu pýtala znovu a toto sa opakovalo v noci 3x. čiže skoro nič nespapala... ale ani potom okolo 9 sa netvárila že chce jesť.. zato o 12 ma vycucla až k ponožkám...

lucim
13. dec 2009

yayyyy nv yyyyyc t

lucim
13. dec 2009

samy nieco podobne sme mali aj my zo dve noci.jenn pacila by sa, to mas pravdu. traky, uz je dobre?

riusik
13. dec 2009

aj my pozdravujeme matka 🙂

riusik
13. dec 2009

lucka, tomasko dakuje 😉

laurajana
13. dec 2009

aj my sa pripájame, všetko najlepšie Luckam...veľa zdravíčka a pekný príjemný nedeľný večer 😉

traktor
13. dec 2009

ahojte mon diky 😉 , lucim uz je , uz som v svojej kozi... 😀

pirinka
13. dec 2009

pěkný večer a rovnou všechno nej nej oslavencům a hlavně našim drahým luciáškům 😵

halo superstar funs kde jste?

dneska domča ta první boží a teď šmajda teda nic moc 😉

lucim
13. dec 2009

piri prvy smajda slabsie , ale druhy super, domca zatial peknucko.

pirinka
13. dec 2009

jsem druhýho smajdu ani prvního chodura moc nevidela, pac se nase mala vzbudila 😒

ale tenhle chodurovsky miller se mi mooooooc libi...skoro jak miller 😉

lucim
13. dec 2009

rozeznavam ma teda bralo, velmi pekne, chodurik.

pirinka
13. dec 2009

tak tak, ani to nebylo jak od chodura, krasne to procitil sikula 😵

ja vlastne komolim richardovi jmeno, on je s u co? To jsem ale jitrnice 😀

riusik
13. dec 2009

rozeznavam bolo naozaj nadherne...

vinka
13. dec 2009

Ahojte bambulky.Je tu ešte niektorá? 😕 😉

lucim
13. dec 2009

jo, ale cigaretka zase v mullerovom prevedeni ovela lepsia.
a pila moc rezala 😀

lucim
13. dec 2009

smajda bravo, posielam sms ... uz vsetky spite?

majkas
13. dec 2009

ahojte,

pripajame sa ku gratulaciam, vstym luckam vsetko naj naj naj 🙂

a samoztrejme aj dnesnym oslavencekom babetkovksym a aj mojmu synovcovi, ktory ma dneska 1 rocik 🙂

samy, aj may sme mali uz zopar takych noci ze si len cucla a potom bola hore asi po hodke.

a traky vitaaj, som ta vcera zabudla privitat, sme radi ze ste uz s matkom domka 😉

rius, ze ta tocila TA3? som ta dneska videla 😉 teda strassne sa na teba ta teta podobala tak hdama sa nemylim 🙂

lucim
13. dec 2009

cau maji, dik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre