Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
7. jan 2010

ahojte

traky,(i) srdečne gratulujem k narodkám.

a malým oslávenčekom dodatočne aj popredu všetko naj

blani2
7. jan 2010

kuki,

zpětně děkuji za odpovědi na mé dotazy. Se tu odpol rozjela kašová diskuze 😎 Holky, je super poznat, jak v tom vícerodičky ladně proplouváte 😉 Já k tomu asi jen toto 😕 😕 😕

Josi, tos sem hodila nějaký úryvek z pohádky, ne? 😀 myslím o tom šéfovi...ale jestli je to pravda 😀 , tak ti to moc přeji!!! Takového povolání se drž! 🙂

Ven, jsem ráda, že jste lepší.
Inn, fotečky jako z Ladových obrázků 😉

blani2
7. jan 2010

My jsme dojeli z plavání, nakrmit a šup do postele. Ještě pořídit Kubíkovi šnorchl a bude dokonalý. Ten si tu vodu umí užít. Instruktorka tam s ním cvičila jak s gumákem a on se jen blaženě rochnil 😉

aspine
7. jan 2010

ahojteeee 😵

ven jsem rada ze je to uz lepsi a mala ma klidnejsi brisko
uz jsi skoupila vsechno Hami v okoli? 😉 my mame taky Hami a fakt Markytce moc chutna 😵

traky gratulujeme moc moc a uzivej slavnostniho dne 🙂

my jsme byli vcera na pulrocni a mame 6,30kg a 64 cm 😉 dostali jsme posledni davky pigar a snad to hladce projde bez teplot 😉
jinak co se tyce papani tak dneska jsme meli premierove brambor a jak jsem si myslela ze ji bude smakovat, tak jsem se spletla 😅 po par lzickach mi na to hodila bobek coze ji to jako davam a ze teda nic moc mamko to ses moc nepredvedla 😀 tak jsem ji dala mrkvicku a hned se ji spravila chut 😎
jen ma chudinka trochu problem s kakanim....dneska uz nekolikrat kakala, ale kdyz tlaci tak u toho place a boli ji to ☹ tak bych ji chtela tolik pomoct a ulevit, ale musi si to beruska oddrit sama ☹ dam si ji vzdycky na klin a ona si mi da hlavicku na prsa a knika a stezuje si a tak se tuli.......no je to moje zlaticko bolavy 😵

blani super ze jste si plavani uzili 😉

nina41
7. jan 2010

Ahojte 😵
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
Traky prajeme ti všetko najlepšie,vela zdravička,štastička a vela lasky 😵 😵 😵

gabrielkabj
7. jan 2010

ano aj ja sa pripájam a idem do sprchy lebo zraz sa tu nekoná 😵 😵

pirinka
7. jan 2010

ahojte 🙂

traky; beruško naše zlatá...všechno nej, nej, nej. Hlavně štěstí, zdraví pro celou rodinku a doma ať tě všichni poslouchají 🙂

inn; bomba Eriček eskymáček 😀

samy; jsem se nasmála, jak se ta vaše sýkorka krásně řehní 🙂

ven; hlavně že je Emuška už lepší. Těch 37,3 moc není. Říká se žedo 37,5 se u dětí ani řešit nemusí, ale pokud má malá běžně hodně pod 37, tak asi vážně není ve své kůži. Však to ty poznáš

josi; nejmenuješ se druhým jménem Dobromila 😀 😀 😀 . Ale teda šéfa fakt závidím. To se jen tak nevidí 😉

když tak čtu co už zkoušíte za příkrmy, tak se taky moc těším jak naší jiřičce začneme přilepšovat zeleninkou atd 😵

a jen tak co jsem slyšela od kamarádek, tak největší úspěch má mrkev, cuketa a batáty v kombinaci s čímkoliv 🙂

lucim
7. jan 2010

ahoj piriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

zaba2707
7. jan 2010

ahojte babulky dnes nejako flakam konika aj som si sem raz sadla ale nakoniec vyhral Fifik moj 🙂

jaaaaaaaaaaaaaaj a este predsa len stiham Traky, Traki, Traktor, Traktorik ci traktoricek, proste Ivanka nasa krasna vsetko len to naj k dnesnym narodeninkam nech sa ti splni vsetko po com ti srdiecko pisti 🙂 cmuk

nejdem vas ani docitkavat, lebo utekam do auta a bezim po mm konecne zasa budeme spoluuuuuu a zajtra odchadzame na kubinsku holu v ramci oslavy 50.tych narodiek nasej tety ... chcem sa skusit prvy krat postavit na snowboard tak dufam, ze to vsetci v zdravi prezijeme 😀 krasny vecer este cmukame vas a vase krasne pokladiky

pirinka
7. jan 2010

ahoj luciiiiiiim 😅 . Jsem se nějak zapomněla na jiném serveru 😀

inneska
8. jan 2010

usnežené ránko 🙂

práve odchádzame na víkend preč...k svokre...tak sa ohlásim asi až v pondelok(ak vydá, tak ešte v nedelu večer) 🙂 zatial sa tu majte krásne, už popredu gratulkujeme oslávencom(a bude ich vcelku dosť-bo aj my oslavujeme zajtra polrôčik 😀 )cmuk cmuk

paaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

ani3012
8. jan 2010

inn dávajte si pozor! Snehu je naozaj napadaného až až. 😉 Šťastnú cestu všetkým,čo musia autom! 🙂

ani3012
8. jan 2010

Dobré ránko júlovky!
Tak naše letné detičky si asi užijú aj snehu 😀
Piatok - 08 Január 2010

Dnes tu máme tri krásne dievčatká a majú 6 mesiačikov- pól rôčka 🙂
zmurka .................08.7...................Zuzanka
asparaguska...........08.7...................Deniska
kozicka .................08.7...................Nina
Prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Severín a tiež aj : Čestmír, Pravomil, Čestmíra, Pravomila, Severína
Meniny oslavuje v ČR: Čestmír : Čestmíra, Erhard
aj k meninkám všetko najlepšie aj keď nikoho takého nepoznám 😅

Kalendárium:
8. 1. 1935 (75 rokov)
Narodil se Elvis Presley - Populární americký zpěvák. (zemřel 16. 8. 1977)

a našla som aj teplotné rekordy merané v Prahe 🙂
13,8 ºC 2005
-25,4 ºC 1789

pranostika:
Na sv. Severína vešia sa mäso do komína. 😕 😕 😕

lucia32
8. jan 2010

Dobré ránko...oslávenkyniam : Zuzanke, Deniske a Ninke všetko naj k pol rôčku 😉
Inn šťastnú cestu 😀
Ani ahoj...

ani3012
8. jan 2010

čau Luci. Daj nejaký tip zase na kuracie prsia.Sú už rozmrazené.Ale tak,aby som sa nenarobila 😠 😉 😀

lucia32
8. jan 2010

No včera ste sa utrhli z reťaze 😀 😅 Čo mám čítať??? 😝 😀

lucia32
8. jan 2010

Ani...tip na prsia? A,B či C??? 😀 Myslíš ako obed pre dospelých?

lucia32
8. jan 2010

Najčastejšie ich narežem na rezančeky, osmahnem na oleji, prisypem nejakú zeleninku a k tomu ryžu...alebo potom klasika: kuracie rezne...no ja nie som veľký experimentátor 😀

brinzulka
8. jan 2010

bre ranko...
my oprazime kusky prs...do toho smotanu a nivu...a k tomu penne cestoviny-ale sa ma nik nepytal a kvakocem, ze?

lucia32
8. jan 2010

Varím vlastne aj pre deti, kedže sú už veľké, tak obed musí byť jedlý, žiadne hokusy-pokusy s medom či s koňakom by mi asi nejedli 😅
Alebo ešte osmahnúť, preložiť do janskej misy a zapiecť so syrom, to ešte môžu...počkaj ja si postupne spomeniem 😀

lucia32
8. jan 2010

Brin...každá pomoc sa ráta...ahoj 😵

ani3012
8. jan 2010

No uvidím,keď príde mm z práce čo povie,čo si vyberie.Ale asi spravím s tou zeleninkou. ďákovala!

lucia32
8. jan 2010

brin...fajný recept 🙂

ani3012
8. jan 2010

Paťko zje aj s nivou,ale aj to sme nedávno mali. A tiež nejako neexperimentujem.Najradšej mám,keď to môžem všetko dokopy nahádzať,prikryjem ,odrátam 1,5 hodiny a vypnem 😀

lucia32
8. jan 2010

Ani...tak so zeleninou to máš do pol hodky 😀

ani3012
8. jan 2010

brin
toto ja potrebujem,jak pro debilu vypísané 😀 😀 😀
aj ja poznám jednu stránku,kde to je takto popísané:
http://www.dobre-jedlo.sk/hlavne-jedla/nevinne-...
má aj dobré komnetáre 😀 😀 😀 a každý recept prepočítava na kalórie.Nie že by som si to nejako všímala,ale niekto to určite ocení

brinzulka
8. jan 2010

😀 😀 sa inspirujem

brinzulka
8. jan 2010

a co uz varite?ha? kde ste...
ja idem von vyvetrat chalanov a nieco kupim...co zvladneme...a tata poobede dokupi...v chladnicke uz len zamrazene zemle a maslo..

zajtra chceme ist rano do Avionu...kto sa hlasi....

ani3012
8. jan 2010

baby viete čo sa mi teraz stalo? Pozerala som na svoj účet mmb a mala som tam hodnotenie ešte z decembra.Kedže som si nepamätala,za čo ho mám tak som nakukla a zistila,že Patrikovi som kúpila bundičku. A bola opraná a zavesená v skrini a ja som na ňu úplne zabudla. No je toto so mnou možne? A to som sa tešila na Ježiška,lebo zo všetkého vyrástol 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre