Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
8. feb 2010

Hathor...tak tfuj, tfuj, nech sa operácia podarí a nech je maličká už v poriadku a ste obe spokojné a šťastné 😉

inneska
8. feb 2010

ahojte babušky 🙂

dnes sme boli na preveze nožulky, štvrtok ideme zase...takto nám vyzerá nožka ☹ https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

ani..ty si sa tuším v piatok pýtala na tú nožičku..na foto vidíš, aké to má velké..a zrejme ho to nebolí, lebo lozí akoby nič..ani neplače, je teraz umrnčaný, ale to zo zubov..a ja mu to ničím nenatieram, chodíme na tie prevezy, tak mu to vždy vyčistia a na hrubo natrú akousi bielou masťou..aj doki hovoril názov, ale zastrel ma,tak si ani tak nespomeniem 😝 😝

a inak gratulko oslávenčekom, aj novým zúbkom(aj tým vypadnutým 😀 zmurka 😉 ) a choroby nech sa pracú kade lahšie 🙂

inneska
8. feb 2010

a dnes sme natočili takéto videjko...bolo také natočené už pred týždňom, len nebolo kedy ho facnúť na YT a potom sem, tak sme spravili ´čerstvé´ 😀 sa už len takto pohybujeme..plaziť sa už asi ani nevie 😀

https://www.youtube.com/watch?v=_yQgTUrnVRM
ani3012
8. feb 2010

tuším dal aj pusinku havinkovi 😵 ale mu to ide! Štartér malý 🙂

ani3012
8. feb 2010

jejda! Ale to ma škaredé...mám motýle v bruchu...aj vy to mávate,pri takýchto poraneniach ?

ani3012
8. feb 2010

a teraz som kukla aj na ostatné fotky a vidím,že aj vám chutí vigantol- zvonka 😀

samayka
8. feb 2010

ahojky mamušky

inka - teeeda malý je parádny a nožičku fúúúkame aby sa čo najskôr zahojila.. a dnes v noci sa mi s tebou snívalo.. nechi vedieť čo... si bola straaašne velmi tehotná a boli sme v topolčanoch (v parku pod nemocnicou- netuším či majú v topolčanoch park a už vôbec nie nemocnicu, v živote somv topolčanoch nebola 😀 ) no ale bola si tehotná a akurát v tom parku jedna rodila, tak ju odviezli a začala si rodiť aj ty a teba už si nevšimli, tak som tam behala hore dolu a zháňala niekoho.. a potom som nejakej mamine ukradla kočík, takú budinu malú skladaciu, do toho som ťa naložila a skratkou cez nejaký jarčok som ťa ťahala do nemocnice... a kým som sa "povyzúvala z lyžiarok" tak ty si už ležala spokojná v takom bazéniku a čakala si kým sa žačne pôrod... no a potom ma eluška zobudila, tak neviem ako to dopadlo 😀 😀 asi aj mne lezú zuby že sa mi také haluze snívajú, či???

inak hlásim že žuby ležú oba .. dolné a horné nám presvitajú už viac ako dva mesiace - ale chýba im už len milimetrík aby boli vonku, tak som zvedavá kedy budeme plácať po prdelke aj my... lebo eluš keď sa niekedy neovládne tak vie s bradavkou narobiť peklo

a zdravím všetkých oslávenčekov 🙂))))

jajona
8. feb 2010

Ahojte,

všetkých srdečne zdravíme. Všetkým samozrejme gratulujeme 😵

No Erika samozrejme musíme pochváliť 😉 Jak on krásne štvornožkuje 😕

My hlásime 3 žub a ďalší bude asi v najbližších dňoch, možno aj zajtra. Ale vieme, že idú, lebo Matinko dáva o nich vedieť. Tiež sme umrnčaní, ako píše Inn. V sobotu sme boli na oslave. Matinkov krstný mal 30-tku, ale museli sme normálne odísť, čo stále plakal.

A má novú zábavku. Sám sa hojdá, kyvká, keď sedí. Hore-dole. Zlatý je.

jajona
8. feb 2010

Ahoj samy: o hryzení bradaviek ani nehovor. tie zúbky sú tak ostré. Aj slzička sem-tam vypadne ☹

inneska
8. feb 2010

ani...tú ožratú som videla, dalšie chúda dieťatko ☹ no ale už má nožičku lepšiu...mal to viacej červené...a vigantol je tiež jedna z oblúbených hračiek 😀 a ja skôr mám mráz po celom tele, ako motýle v bruchu 😝

samy..tak tebe fantázia nechýba 😀 😀 takže další pôrod za mnou? 😀 😀 keby sa takto aj v skotočnosti rodí, že ani nevieš, to by bolo 😎

jajo..gratulka ku zúbku 😵 😵

ani3012
8. feb 2010

inneska tak nie motýle ale take akoby mravce,ani mravce to niesu....ja neviem čo to je ale vôbec sa mi to nelúbi !!!!!

zmurkaz
8. feb 2010

Ahojky 😵

In - nožičku fúúúúkame a je dobre statočný - šak keď má pri sebe svoju maminku - všetko ide lepšie, ľahšie a na všetko sa skôr zabudne 😉
... no a slečna je už behom hodky 3x fest vykakaná 😕 🙄 😀 😀 😀 - tak statočne - vhodná do vane 😀 😀 😀 - tak dúfam že sú to len zuby - bo ju aj naplo (neviem či z toho že si cpe prsty do pusy....a raz vracala - som jej dala cucnúť a sprostá som sa s ňou hneď začala aj s Jurkom hrať 😠 ☹ )

zmurkaz
8. feb 2010

a gratulko k zúbkom 😵 😵 😵 😵

aspine
8. feb 2010

zdravime 😉

inn Ericek je sikulka sikovny 😵 a nozicku taky foukame 😲 (foukaci) at je brzy zdrava 😉 ale vypada to hrozive brrrr.....aspon ze ho to neboli prdelku malou 😵

jinak my jsem dneska usnuli ukazkove 🙂 najela jsem na novy system.....mala se napapa a vzdycky trochu necha....no a pak si bud chvilku jeste hraje se mnou anebo ji uz dam do postylky a za chvilku ji dam v postylce ten zbytek a ona u toho sani usne 😀 tak dam dudlika a hotovo 😉 dneska to tak fungovalo, ale uvidime zitra 😀

a my hlasime 0 zubu! 😀

zaba2707
8. feb 2010

samy v Topolcanoch mame nemocnicu .. a dokonca v jej areali je aj taky maly park takze celkom si to trafila

zaba2707
8. feb 2010

innka erickova nozka vyzera hrozostrasne ale podstatne je, ze on si to nevsima a naaaaaaadherne stvornozkuje 🙂

zaba2707
8. feb 2010

nech je erickova nozka uz fit 🙂 a zuby nech maju vsetci uz vonku, aby neboli taki umrcanucki cmuk vsetkym

zmurkaz
8. feb 2010

babulky - idem of - malá má zvýšenú teplotu - a zaspala ... neviem čo bude v noci - tak si idem k nej ľahnúť 😉 Pa

aspine
8. feb 2010

zmur tak at je klidna noc! drzim palce a male zdravou pusinku 😵

lucia32
8. feb 2010

brej večíííír 🙂 všetko spí, všetko sní,len maminka straší 😀

lucim
8. feb 2010

dobry vecer taky 🙂

traktor
8. feb 2010

a aj ja sa pripajam dobry vecer 🙂

lucia32
8. feb 2010

Inn normálne to štvornožkovanie závidím, moje ani jedno nelozilo, alni Naty na to nevyzerá, ona je taký lenoch 😀 na brušku sa jej vôbec nepáči 😀 ručičky ma slabé po maminke 😀
A nožičku fúkam aj ja, ale nie je to až tak strašné, zahojí sa, cez sviatky som zažila horšie, opretú dlaň o piecku, fúúúúú to bolo strašné 😅

lucia32
8. feb 2010

dobrý sovičky, niečo dávajú zadara? 😀

aspine
8. feb 2010

no vitame vas u nas 😀

lucim hned ti dam dotaz 😉
znama mi prinesla tip na probioticke kapky Bifiform - pry by to melo byt to same jako probiotika od Biogaia 😕 ale samozrejme je tady velky cenovy rozdil....takze kdyby to bylo to same tak bych samozrejme kupovala ty levnejsi 😉

a co jinak jak se mate holcinky? 🙂

lucim
8. feb 2010

uuuf, a fuuuu inn erickovi na nozicku, nech sa to rychlo zahoji 😕
matko tiez nelozi, ale castejsie sa mi natahuje a prekruca zo sedu a uz sa potiahne do sedu ked je trosku pridvihnuty 🙂 dnes ulovil mackin chvost. 😀

lucim
8. feb 2010

aspi nepoznam ich, idem ich vygooglit. 😉

lucim
8. feb 2010

aspi podla ich stranky je to velmi hodnoverna farmaceuticky pracujuca firma s overenymi klinickymi ucinkami, paci sa mi to, kludne si ich kup. 😉

traktor
8. feb 2010

in nozka....uz bude len lepsie 😉 ...ani no vsak som hovorila, ze si mladuckaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😉 , in krasne leziete, ...u nas tiez tak, len teraz zacal tak divne...jedna nozka normalne na kolienku a druha akoby stal a tak sa posuva...no mame novu metodu...ale vyzera to divne 😅 🙂 a baby bojime sa o premie, ze sme sa tak vsetky zliezli? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre