Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
27. aug 2009

josi...dobrú nocku 😉

zuzi...vitaj na nočnej 😉 😉 a super, že davidko pospal 😉 snád to už bude častejšie 🙂

wyd...no to sa aj mne stávalo, že som si zmazala príspevok..teraz mám otvorených viacej okien s MK, a ked niečo chcem spätne, tak pozerám na nich 🙂

inneska
27. aug 2009

wyd...aj kačenky pozdravujú 😀

wydata
27. aug 2009

ani ta skusenost z kramarov - boxerom by som im poblizovala ksichty, zdieracom jednym, ale perfektne si sa vynasla! 😉
my tak isto chodime na kramare k pediatricke ale sestricka je moja spoluziacka zo strednej takze si viem zariadit aby som hned po prichode bola aj oprehliadkovala - teda moja mucinka 🙂
zuz paradny vyletik, zavideniía hodny!
mas ozaj pokladicek - to tvoje bejbinko 😉

wydata
27. aug 2009

zuz mame tortikulis - zhrubnutu jednu stranu na krcku 😒
ale uz je to lepsejsie 😉
cvicime o 106..
ono mavaju to skoro vstky bejbinka ale slabsie, proste davaju hlavicku viac do jednej strany, najcastejsie na pravu stranu...
inn aj ja som bola 😉
my mame len jednu vo vanicke, taku ako bola v reklame na O2 😝
a tri mame na policke 😀

wydata
27. aug 2009

haloooo 🙂
hajate??
inak ten klinak vobec neni az tak klinovaty - myslim ze neni mala az tak dolu kopcom ako som si predstavovala, totiz my sme mali pod matracom napchaty vankuse take vacsie a na to mi doktor povedal ze to je malo to som si pomyslela ze on nejako prehana bo mala sa z toho smykala - bolo to cca 40 stupnov...

babyzuzana
27. aug 2009

wyd, vcera som pisala, ze mojho poslala dr. do rehabilitacneho centra prave kvoli hlavinke...
len on pozeram, ze musi byt zase iny a dava hlavku do lavej strany 😵

lucim
27. aug 2009

cink, hlasim nastup do nocnej 🙂
krpcek sa certil a mracil, tak sme dnes skusili fit loptu, satku som mala este na sebe a tak mi aj zaspal. ako moze niekto zaspat, ked ho nadhadzuju? 😉
zuzi jeeeeej, sak som vravrla, ze cerstvy vzduch - dobre spim 😅

wydata
27. aug 2009

no vidis to tak ja som uz bola asi 7 krat a uz je to skoro 100 oukej ... nie je to nist hrozne!!! zvladnete to! a kam budete chodit cvicit?

aspine
27. aug 2009

ja uz jsem taky tu 😉
taaaakze dneska jsme zvladly ty nausnicky na vybornou 😵 sice jsme s tatkou trpeli jak kone, ale vysledek stoji za to 😀
no prisli jsme do ordinace doktorka se sestrickou vzala malou a nausnicky v lihu, zavreli dvere a rodice pecte se ve vlastni stave! Slyseli jsme ten rev a bylo nam vselijak 😖 ale pak kdyz jsem si ji vzala do naruci s tema obvazama na usich a cepickou ktera je drzela, beruska se uklidnila a bylo zas dobre. Za chvilku usnula a uz o tom ani nevedela. Kdyz jsme dorazili domu tak jsme hned jeli na prochazku aby to zaspala. Vecer jsme to vycistili....to si trochu poplakala, ale uz je dobre a zase spinka 😵

kuk do albumu 😉

alexarisko
27. aug 2009

Praci zdar

inneska
27. aug 2009

wyd....ja vlastne ani nemám kačičky 😅 a ten kliňák, ja som si tiež predstavovala vyššie, ale lepšie ako rovné...a zase mi príde nie vhodné, aby spal na moc vysokom, čo na to chrbtica?? 😒

lu.. 😉

babyzuzana
27. aug 2009

poslala ma do rehabilitacneho centra harmony v dubravke

inneska
27. aug 2009

česť práci holky 🙂

wydata
27. aug 2009

no chrbtica good inn ked je cela postielka na sikmo a nie len cast bo babatenko je vlastne uplne na rovno len cely matrac je na sikomo... 😉
vitaj alex a aspin 😉

alexarisko
27. aug 2009

wyd ahoj 🙂
Co mame neska na poradnom plane?

wydata
27. aug 2009

jaaj mi chodime k tej cvicitelke 😉 co nas bola pozret aj na porodnicu ci sme ok... ja som rodila na antolskej...
inn ty nemas kachnicky? a scim sa hrajkate vo vanicke? 😉 😎

wydata
27. aug 2009

cem sa opytat ci ste si pokupili take tie hracie deky a ak hej kde 😀 😀 😎
bo si myslim ze je to fajn na hrajkanie na brushku 😎

lucim
27. aug 2009

naaaaa dnes sme ake dochvilne. podme dnes teda delit odmeny 😀

wydata
27. aug 2009

jeeej neco sa rozdava ?? 😀
vidim ze som vystihla vecer 😉

babyzuzana
27. aug 2009

luci jelikosh si predseda budes delit ale moj poradny hlas ma za to, ze najviac si zasluzia tie, co tu makaju najdlhsie 😀 a nevyspavaju 😀

alexarisko
27. aug 2009

juj zuzik, snazis sa pretlacit dopredu? stiahni ma so sebou 😀

lucim
27. aug 2009

jojojo 😀

momentik, len z odmien odcerpam na sukromne ucely - ja tu pracku fakt kupujem 😝

babyzuzana
27. aug 2009

lobing moja looobing! vsak o nas dvoch som hovorila nie? 😎 😎

alexarisko
27. aug 2009

lulu ja si prosim umyvacku riadu, ked uz sa tu o hmotnych veciach bavime

inneska
27. aug 2009

wyd..vysa stíhate hrať vo vaničke?? my člapneme a ideme von 🙂 ale neboj, zabezpečíme 🙂

babyzuzana
27. aug 2009

luci ale de sme! to sa tato verejne nerobi!

alexarisko
27. aug 2009

zuzik, kedy pojdeme spolu kocikovat ?

inneska
27. aug 2009

ked sa rozdáva, tak sa stavám do fronty 😀 😀

lucim
27. aug 2009

alex, umyvacku chces zivu alebo vykonnu ? 😝 😀

ok, tak delba - 30% ja, po 20% upirky zuz a alex, zbytok rovnomerne tym, kto sa do pol noci prihlasi a nieco za to poskytne. 😀 (par svesticek ze zahradky a tak) 😀

inneska
27. aug 2009

wyd..myslíš deku aj s tou hrazdičkou s hračkami?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre