Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

aspine
15. nov 2009

no jasne reklama 😠

jo Hejma je takovej omyl....nevim co ho tam porad tahaj 😕 ta jeho modra je dobra je asi tak jeho maximalni vykon a bude tady nekoho hodnotit ne? 😠

blani2
15. nov 2009

Ahoj Gabi 🙂

my slintáme jako o život, ale už asi 3 týdny. Kubík miluje, když s ním někdo dělá letadlo nad hlavou, to pak jen přesně zamíří a už pouští vodopády 😅 Furt mu prstem šmejdím v puse. Ve 3 měsících jsem našla tvrdý výrůstek zhruba v úrovni pětky vpravo dole a do týdne to zmizlo. Cinkala o to i lžička. Tak nevím co to. Jestli nějak putoval zoubek??? Uklidnila mě mamčina kolegyně, že to u malé měla taky..

No ale hledat nepřestávám. Potřebuju nové šaty 🙂

Aspi, nebezpečí pláče zažehnáno. Pohotová matka 🙂

lucim
15. nov 2009

poňuchňat je kraaaaasne slovo, blani, aj ja ta luuubim 😉

aspi mas uplny recht, modra byla dobra, ale tiez nejaky excelentny vykon to nebol .

u nas teraz asi 3 dni funguje polozit matka na bok, ked zacne knurat zo spanku a hned stuhne.

ahoj gabi. 🙂

aspine
15. nov 2009

blani taky se ucim 😉 uz umime "kovej, kovej kovaricku" a "bramboru" 😀
ale musi to byt fajn v tom krouzku co? kdyz se sejde vic stehjne starych deti aspon muzes okouknout a maly se taky dostane mezi sve 😉
ja jsem takhle okoukla Vendy Emcu a Kamci Risanka.....krasna mimca to jsou 😵 a Emca v lehu na zadech zveda hlavicku!! 😕 😵 to je frajerka co? 😉
to my teda neumime ☹ 😀

no my zas umime hezky prskat kdyz se vztekame hec! 😀

gabrielkabj
15. nov 2009

Blani aj ja hľadám a verím, že čoskoro nájdem veď veríme si veríme 😀 😀 😀

Ak nájdem dám vedieť inak chodím tu len máličko nestíhačka, ale polepším sa 😵

aspine
15. nov 2009

holky ja jsem Marketce jeste do pusinky nesahla 😕 😅
no zejtra ji tam asi narvu celou ruku 😀

teda Chodur dobry ale rocker z nej fakt nebude 😅 dneska byl nejlepsi Smajda 😎

gabrielkabj
15. nov 2009

ale moja mi tu ruku tak kuše že až a keby ste videli ako sa zlosti a aj na hryzatko až vrčííííííííííí 😀 tak zajtra kupim cal gel na zubaľe a potrieme

lucim
15. nov 2009

kazde nase deco vie nieco specialne. 🙂
my sa neprekrucame, ale hlavku tahame, ruky su sikovne, uz mi ukazuje, kde mam nos a chce ma hladkat (neviem ci nahoda, ale triafa sa) a je pevny aj v sede a momentalne sa mu paci, ked ho na sekundu postavim na nozicky.

chodur bol coooool ako vzdy. 😀

aj my uz trenujeme basnicky a pesnicky, som si kupila 2cdcka, dnes sme si s velkym zaujmoc citali leporelo krtecka 🙂

aspine
15. nov 2009

blani Kubicek se tak krasne smeje 😵 😵 je to takove slunicko 😵

jezis at si ten Hejma sunda ty brejle!!!! 😲

zaba2707
15. nov 2009

taaak dozehlene a docitane ... medzi zehlenim som kupala maleho a aj sme sa uspavali ... nejako ho pobolievalo brusko ... ale krasne tu pri mne stvrdol na gauci 🙂

mne sa dnes chodur vobec nepacil ... bendig, smajda a stara sa mi pacili 🙂

zaba2707
15. nov 2009

idem ho prehodit do postielky 🙂

lucim
15. nov 2009

zabi ahooooj 🙂
ja krpceka prelozim az ked sa preberie na hlad, co malo byt pred hodinkou. 😉

blani2
15. nov 2009

Aspi, je fajn se takhle srocovat 🙂 Švagrové Lucinka se tam rozlezla. Se předváděla před kámošama Vojtou a Davčou 🙂

Emča je šikula šikulatá 🙂 Markétka umí pěkné kousky 😀

Děvčátka, Chodur odzpíval (to se bude krásně spát) a já pádím na kutě. Ať jsem čerstvá a fit pro svého nočního strávníka. Cmuky cmuk 😵 😵

gabrielkabj
15. nov 2009

baby dala som do albumčeka 2 fotky z Elušky lebo som ju do teraz skrývala hi hi tak ak chcete tak kuk kuk

aspine
15. nov 2009

gabi tys nam ji nechtela ukazat pac je to takova krasna princezna co? ....aby jsme ti ji nevykoukaly vid? 😵

zaba2707
15. nov 2009

ajoooj lucimcek 🙂 ja verim ze nas drobrec sa skor ako o 02:00 neprebere 🙂 este raz musim poodsavat mlieko a vyliat a uz potom dalsi krat az nad ranom bude moje mliecko to mu uz budem moct teda dat 🙂

zajtra na 10:00 ideme na Kramare na urologiu ... objednavali sme sa este pred dva a pol mesiacmi ... dokine sa nezdalo jedno vajko ... tak uvidime co nam zajtra povedia, ale dufam, ze to bude oki

gabrielkabj
15. nov 2009

aspi dík potešila si ma , ale všetky detičky sú krásne a najma tie júlové hi hi hi 😵 😵 😵

gabrielkabj
15. nov 2009

ok babenky idem chrapkať tak dobrú nocku

zaba2707
15. nov 2009

dobru gabi

lucim
15. nov 2009

gabi krasne su obe, zlatucke kocicky 🙂

zabi gabi, tak dsi to zvladla, sikulka 😉

ja som kojila a spiace mojkatko som aj preniesla do postele. 😵

ani3012
16. nov 2009

Pondelok - 16 November 2009 - 7:36:05

Tak dnes tu máme len fešákov:
😀 😀 😀 😀 😀
traktor...............16.6..................Matej.......5.mesiačikov
zuzulka7............16.7..................Jakub.......4.mesiace
majuska29..........16.7..................Lukáš......4.mesiace
Všetko naj naj naj,hlavne nášmu Matejkovi 😉

Meniny oslavuje :
ČR: Otmar
SR: Agnesa

Dnes je :
Medzinárodný deň tolerancie
Svetový týždeň podnikania

ani3012
16. nov 2009

baby tiež je to vaše dieťatko podľa vás najkrajšie?
Moje je !!!!
Ja ju táááák ľúbim ♥♥♥♥♥

riusik
16. nov 2009

dobre ranko 😵
vsetko najlepsie oslavencom...

trak: matejko uz ma pat mesiacikov?! jeeeej 🙂 tak vsetko naj a nech je stale taky dobrucky a krasnucky a siikovnucky....

ani: ano, ano, aj moja je najkrajsia 😉 a tomasko najkrajsi 🙂

dnes mame poradnu, cakam ze sa alexanda zobudi a vyrazime sa pomerat a tak...

blani2
16. nov 2009

Dobré ránko babulky 🙂

přeji krásný pondělní den.

Blahopřeji všem našim 😵 😵 😵

Ani, napsalas to moc pěkně. Určitě ti tu dáme všechny za pravdu 😵

Riusik, tak ať dobře u dr dopadnete a pěkně se zvážíte a poměříte 😉 Pak šup s mírami do tabulky.

Moje dítě dnes krásně a hlavně dlouho spalo. Teď si ještě hraje v mojí posteli a já v klidu snídám.

traktor
16. nov 2009

9 mesiacov som poletoval v mamininom brušku ako motylik 😵 .Stačilo.....Zaklopal som a bolo mi otvorene... 😉 . Jeeeeej ten svet je ale krasny....Zo začiatku som z neho vela nemal.Akurat si pametam mamkynu vonu a ....mliečny bar 😀 😀 .Ako spavny chlap, že? 😉 Postupne som už vnimal viac a viac....a zistil som,že ten svet je krasny a plny usmievavych ludi....ved som krasny tak nech sa usmievaju 😉 .Mam všetko čo potrebujem ,stači , ked trošku zaplačem a už všetci okolo mna skaču....hm ...toto si zapametam 😀 😀 . Už toho vela viem, viem sa pretačat, vyskat, kričat, dviham hlavu, aby mi nič neušlo , všetko musim ochutnat, rozdavam usmevy , aj ked este take bezzube .....no tie zubky ma teda riadne štvu 😠 ...slintam ako havino 😀 .Smejem sa na mamke, ta mi stale robi opičky, vydava pri tom rozne zvuky.....keby tak vedela, čo si o tom myslim....ale nič jej nepoviem...nech ma radost 😵 😉 .No a od dnes som uz CHLAP , uz nie take male mimčo ale chlap, ved mam 5 mesiacov 🙂 ...mam pred sebou velmi vela prace....budem sa učit sesiet, chodit...tak už musim ist...nech s tym začnem čim skor...tak sa majte tety konikovky....a ked už budem niečo nove vediet určite sa ozvem, papa...Vaš Matko 😵 😵

lucia32
16. nov 2009

Trakinaaa...Matejkovi všetko naj k 5 mesiačikom...ved je to už riadny chlap, nie len také malé bábo...

inneska
16. nov 2009

krásne ránko 🙂

domaaa 😵 víkend bol lepší ako streda a štvrtok, bo sme nedali tie atb..mmch sme ich zabudli doma 😅 a bolo vidieť zmenu, večer zaspal cca o 22,30 a spinkal mi až do 10 a do 9,30...čo sa ešte ani raz nestalo...a pozerala som , tak tie prstíky už nie sú červené...snád sa to nevráti...ale dnes sa zobudil erik s plným noštekom ☹ viete poradiť dobré kvapky do nosa?? zatial len libenar a odsávačka...teplotka neni..

a by the way...som nestihla napísať, že štvrtok sme boli na orto a nemusíme baliť naširokoooo 😵 😵 vraj sú klbiky úplne v poriadku a nemusíme ani preventívne už baliť 😵 😵 😵 tak som taká rada, že sme sa zbavili tých hnusných plenúch 😀 juj, to sa lahučko oblieka 😀

a gratulujemeeeee oslávenčekom 😵 😵 spešl velkému maťkovi(a ten krásny preslov, bude z neho básnik a spisovatel 😀 )cmuky cmuky cmuk

lucia32
16. nov 2009

Inn ahoj...sa teškáme s vami z nebalenia a do nosíka možno sprejík s morskou vodičkou...
Som dočítavala...gratulujeme Emmuš k prvému zubáááku 😀

lucia32
16. nov 2009

Gratulka patrí aj Jakubkovi a Lukáškovi...cmuky cmuk 😉

majkas
16. nov 2009

dobre ranko vsetkym,

v prvom rade vsetko naj oslavencekom, speci pusinky od nasej bambulky pre svojho netoveho fesaka Matka 😵 CMUKY CMUK***

inn gratulka ku klbikom 😉

ja dokukavam superstar, vcera som nakoniec isla haji

rius nezabudni si ulozit tu tortu, recept je uz v albume 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre