Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
7. mar 2010
nina41
7. mar 2010

Majka Tamarka je zlatučka 😵 😵 😵

asparaguska
7. mar 2010

Ahojte..

Nikto tu nie je? 😒

Majka, pekné foto, ako pekne Tami sedí na nočníku... u nás ani náhodou, zatiaľ to vyzerá na plienky do net...

Stretkové fotky tiež výborné..., deťúšiky zlatulinké... 🙂

wydata
7. mar 2010

maji tamarka je naozaj krasne babatko, ked som tak pozerala fotecky spomenula som si ze aj my uz musime kupit nocnik...zevraj sa to ma skorej ako babo zacne chodit nech to potom neberie ako zatrest... 😝
ste mali dalsie stretko som sa docitala...knuf...zasa sme to presvihli....nam sa to snad ani nepodari vas vidiet nazivo.... ☹ 😢 😢
ajoj aspi, kde si nasla tie fotky nejako mi to uslo 😅

asparaguska
7. mar 2010

Na Žabkacom FB... 🙂

Žabka, s Tvojím dovolením...:

http://www.facebook.com/album.php?aid=11977&id=...

zaba2707
7. mar 2010

ahojte bambulky jasnacka len pokukajte skoda, ze te sa viacere nezapojili k tomu stretku ... dalsie by malo byt o az 3 mesiace verim, ze sa nas zide viac 🙂

zaba2707
7. mar 2010

pisem jak tatar o 2 az 3 mesiace tam malo byt

babyzuzana
7. mar 2010

Tak uz som tuuuuuuuu aj mojimi fotkamiiiiiii:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

babyzuzana
7. mar 2010

jasneee, jasneee, jasneeee, dojdem ja a tu nikoho... 😠

pirinka
7. mar 2010

ahoj mamičky

fotky ze stretka jsou super. Musel to být fajn mejdan 😵

ani; perfektní vtip na začátek dne si dala 😀

brin; to je mi líto ☹ . Neznám sice ten příběh, ale když přijdou děti o rodiče, tak je to smutný 😢

wydata; ny to máme s pohybovými pokroky podobně a se spánkovým režimem jako přes kopírák 😅 . Někdy se zadaří, že dá přes noc i 1-2 intervaly po 3 hodinách, ale to je vyjímka

dneska v noci to zas bylo hodně divoké a ráno jsme objevili dalšího žuba. Tentokrát nahoře a vypadá to, že si další 1-2 za nedlouho prorazí cestu...pak má chudinka klidně spát ☹

jo a do zrcadla koukáme každý den 😀

pirinka
7. mar 2010

tak nic, jdu spát. Tak dobrou berušky

zhasínáme, cvak 🙂

ani3012
8. mar 2010

Všetko najlepšie ŽENY !!!!! 😵

pondelok

majú dnes 8 mesiačikov 🙂
zmurka ......................08.7....................Zuzanka
asparaguska................08.7.....................Deniska
kozicka ......................08.7.....................Ninka
arci..............................8.7......................Emka

ma dnes 7 mesiačikov 🙂
zuzkalenka...................08.8....................Lenka

Všetko najlepšie k mesačninkám 😵 😵 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Alan/Alana,
Meniny oslavuje v ČR: Gabriela, Marin, Merlin, Mervin

Všetko najlepšie k meninkám ! 🙂

Kalendárium :

Medzinárodný deň žien 😎
(OSN, oslavuje sa od 1975; v decembri 1977 VZ OSN prijalo rezolúciu, ktorou vyhlásilo OSN deň za práva žien a medzinárodný mier, ktorý sa má v členských štátoch oslavovať v ktorýkoľvek deň roka v zhode s historickými a národnými tradíciami )

vtip:
Sedí feministka sama za barom a popíja drink.
Príde za ňou mladý muž a pošepne jej do ucha:
"Slečna viem dobre lízať a som diskrétny."
Feministka mu hlasne odpovedá:
"Tak si vylíž riť a nikomu o tom nepovedz." 😀

Detské modlitby a úvahy... 😕 😅
Bože, mnohí neveria, že si. Ak si, tak rýchlo niečo urob!
Bože, ocko je na mňa nahnevaný. Urob, aby nebol, ale neublíž mu.
Nechávaš ľudí umierať a robíš nových. Prečo si nenecháš tých, čo už máš?
Bože, je ti matka príroda rodina?
Bol som na svadbe a oni sa tam bozkávali priamo v kostole. To sa môže? Nevadí ti to?
Viem, že kážeš nastaviť druhé líce, keď bijú, ale čo keď ma sestra trafí do oka?
Milý Bože, urob, aby Vianoce boli čím skôr. Lebo ja nevydržím byť tak dlho dobrý.
Je pravda, že treba robiť iným to, čo oni robia tebe? Tak to má bráško po chlebe!
Pane Bože, prosím ťa urob, aby sa ľudia nerozpadávali. V nemocnici mi zašívali ruku a veľmi to bolelo.
Bože, za toho bračeka ti ďakujem, ale ja som sa modlila za psíka...
Bože, to naozaj si chcel mať takúto žirafu, alebo si ju zbabral?
Bože, vždy dávaš správne duše do správnych ľudí? Čo ak sa niekedy pomýliš?
Bože, keby si bol dal Kainovi a Abelovi vlastné izby, možno by sa neboli zabili. Nám to s bráchom funguje.
Naša učka hovorí, že dni sa najprv skracujú a potom predlžujú. To si taký nerozhodný?
A odpusť nám naše detské hriechy...
Prepáč, Ježiško, že som ti nenapísala skôr, ale až teraz som sa naučila písať.
Bože, zbožňujem ťa! Cez matiku vbehol do triedy pes.
Chcem ísť na maškarný za čerta, nebude ti to vadiť?
Bože, ak počuješ, ako sa modlíme, tak ťa z toho musí vystrieť...
Ako to robíš, že si taký slávny?
A ako si zistil, že si Boh?
Bože, si aj bohatý alebo len slávny?
Je náš pán farár tvoj kamarát, alebo sa poznáte iba pracovne?
Tvoja Biblia je super. Máš veľmi dobré nápady. Rád by som vedel, kde si ich nabral...
Bože, ako to, že nikdy nie si v telke?
Bože, tvoja Biblia je úžasná. Napísal si aj iné knihy?
Všetko robíš úžasne. Keby som ja bol boh, tak by mi to tak dobre nešlo. Fandím ti a drž sa!
😀 😀 😀

a náš Patrik sa spýtal prababičky: Prečo máš toľko Ježiškov v izbičke,keď je len jeden? 😀

ani3012
8. mar 2010

detičky ako z módneho časopisu 😵 😵 😵 😵

inneska
8. mar 2010

ránko 🙂

včera som bola zase na zumbe...tak som bola ko večer...zalahla som zarovno s erikom 😔

a dnes ideme do mesta, musím do orangu, na poštu, do DM...

gratulkujeme oslávenčekom, cmukáme všetkým 😵 😵 😵 😵 😵 😵 zuzkalenka?? tú ani nepoznám 😕

ani 😀 😀 😀 geniálne modlitbičky 😉

brusinka.pusinka
8. mar 2010

sluníčkové a pohodové raníčko 😵
Oslavencům minulím i dnešním velký cmuk a obětí 😵 😵 😵 😵
A nám ženám Vše nej a šup holky do špajzky a něco sladkého ke kafíčku 😵 😵 😵 😵 😵 si dátttttt
Fotušky mimisků perfetní no jo hold velké slečny a parádní frajery máme 😵 😵 😵 😵 😵
A foto se střetnutí můžem jen závidět 😉 😉 😉 samozřejmě v dobrém 😀

lucim
8. mar 2010

dobre ranecko, mile zeny a zienky 🙂 vsetko naj oslavenkyniam a vela lasky maminkaaaam. 😵 😵 😵 😵

vendulacky
8. mar 2010

Ahoj všem vespolek,

měla jsem trochne odmlku, od čtvrtka jsem byla mimo službu🙂

Večer mi přijela mamča se synovčátkem, hlídala v pátek emmu, zatímco já jsem byla na OP a pak celý den v limbu🙂 V pátek večer se přidala ještě sestra z phy a byly tu všichni až do neděle. Synovec okupoval pc a já pečovala o rodinku a rodinka o emmu🙂 Měla jsem baby prázdniny, za celej tejden jsem měnila plenku asi jen 2x 😀 V neděli to všechno odcestovalo a já naběhla do starejch kolejí a už mívám zase ruce hovínek a zvratků 😀

Jinak já jsem dopadla asi dobře, prý to bylo už celkem nevyhnutelné, v děloze se to pěkně hromadilo, ani nedomýšlet jak by to dopadlo, kdybych si nenaplánovala návštěvu u gyn., v podstatě jsem chtěla jen napsat AK..Takže nějak zvětšoval otvor v čípku a dělal rovnou revizi dělohy 😝 chjo...snad už bude vše v klidu..

Co jsem zatím stačila zkouknout, tak super fotky z vašeho randíčka, kásné fotky miminek (hm, oni to už ani miminka nejsou 😅 ) a tak vás trochu dočtu, at jsem v obraze 😉

ani3012
8. mar 2010

ahoj ven ! Tak to som rada,že si OK! a ako vidím všetko zlé je na ničo dobre,že ? 😀
zúbok už máte? Už nemám prehľad o tom,komu ešte chýba okrem Karamelky a Evičky

vendulacky
8. mar 2010

ahoj ani, jéje, my máme zuby od 4,5 měsíce🙂) Zatím máme 4, ale derou se dvojky 😉
Ale nestíhám čubrnět jak se tu roztrh pytel se zoubkama 😉 Samo všem gratulujem 😉

a jak se máte vy kočičky?

brusinka.pusinka
8. mar 2010

Ahojky Ven a Ani Ani my nemáme žuba a ani vidu ani slechu po nich ale požužláme vše 😀 😀 😀 😀 nejraději máme chlebík s žervéééé a mrkvičkou 😝 😝 😝
Vendy no teda to bylo asi parádní nepřebalovat a užívat si 😝 😀 😀 😀 😀

ani3012
8. mar 2010

brusi : aj ja som malej kúpila sir žervé,lebo mi to "kázala" susedka,vraj je najlepší.Ale neviem v čom 😕

brusinka.pusinka
8. mar 2010

Ani já nevím ale mě dktor říkal že je výborně stravitelný pro mimisky a já do něj povařím a nastrouhám mrkvičku a nebo kedluben a ochutím čerstvou petrželkovou natí 😀 😀 😀 😀 A zkoušela jsem i s nastrouhaným jablíčkem a mrkví a také chutnalo 😝 😝 😝 😝

ani3012
8. mar 2010

ven som zabudla napísať aká som koza-za tie zuby 😀

brusi-dík 😉

traktor
8. mar 2010

ahojte, oslavencom vsetko najlepsie 😵 ...aj nam zenam 😵 , nina dakujem za kuponiky 😉 , a chcem sa opytat, nemate tu niektoralink na to zmensovanie fotiek?som to mala ulozene ale mam novu verziu tak mam vsetko fuc...

lucim
8. mar 2010

traky ze si to ty, nasla som ti to este raz 🙂 http://zmenseni.kategorie.cz/

veeen, dobre ze uz to mas v poriadku , a ze to slo hladko a si si aj oddychla, fajn. 😉

cmuk ani brusi

ideme sa obliekat ....

lucim
8. mar 2010

jo a moje fotky zo stretka tiez budu, ale az ked najdem kabel, ktory som v navale upratovacej manie niekam ulozila... netusim zatial kam.

brusinka.pusinka
8. mar 2010

Lucinko krásnou praci já už pro dnešek končím 😀 😀 😀 😀 a cmuk

traktor
8. mar 2010

lucim dakujeeeeem 😉

brusinka.pusinka
8. mar 2010

Ahojky Traky už jsem ty reakce v těch tématech nenašla ☹ jsem si chtěla počítat jaké to byli diskuze 😉 Víš s kímmmmmmmm 😝

sorciera24
8. mar 2010

ahojte, ani....my sme este bezzubi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre