Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
31. aug 2009

Nooo kedze to bolo bez predohry tak som bola zase uzuckaa jak ulicka v amsterdame, heh ale dalo sa 😀

riusik
31. aug 2009

lu: moja naj svagrinka oslavuje 40ku... este som jej navrhla, nech prehodi oslavu s nami s niekym inym - robi to totiz na viackrat - kombinuje rodinu a kamaratov s rovnako starymi detmi a tak (napr. jednu sestru a kamaratku, co maju +/- deti ako ona syna berie na bowling,pre nas, mojho brata a dalsie kamaratky s detmi do 5 rokov u nich doma, velka zahrada a tak)...

lucim
31. aug 2009

rius kuklasom ti albumik, zlata alexinkaaj s tomim, ale nejaku cerstvu foto by to chcelo. 😉

wyd trdlo 😀 ja nosim teraz len kocikovu tasku vsade.

alexarisko
31. aug 2009

Wyd cau aj ty uz tu? 😀

inneska
31. aug 2009

mne až teraz prišiel mm domov z práce, tak kecáme...a chválime sa kakaním 😀 😀

lucim
31. aug 2009

sorry nejak mi vynechava medzernik 😲 🙂

riusik
31. aug 2009

alex: ahoj, poradna siedmeho... alexandra sa ma fajn, sice dnes poplakala, ani neviem preco 😕 ona stale spi, bola som u nasich a oni hotovi, ona totiz aj ked nespi, tak je ticho, ale asi ju prechvalili (alebo zeby uriekli??? ee), lebo nejak nemohla zaspat, aj ked bolo vidno, ze velmi chce, dokonca aj na rukach bola nespokojna, tak som ju nechala v postielke a pomrnkavala si... nakoniec zaspala, po hodinke a pol znova mrnkanie az plac, tak dostala mlieko a kolotoc odznova, ale zaspala... inak je super zlata, to je asi tym menom 😉 dobre sme vybrali....

lu: myslim na fotky, ale nestihacky, dokonca ani nejak velmi nefotime 😕 tomaska sme fotili furt, musime sa polepsit...

wyd: toto je nocna mora moja, ze som pri pokladni a penazenka nikde... no, ale ako moja maminka vravi, krasa nieco stoji, takze ak chces byt stale dokonala a dokonale zaldena, chce to svoje obete... 😉

lucim
31. aug 2009

alex chvalim ta, ze kvoli konovi - teda nocnej smene - absolvujes len rychlovecku a vratis sa ku konovi 😀

inn ze vitame T. 😉

babyzuzana
31. aug 2009

alex netusim, ty si blavacka, navrhni nejake kocikovo vyhovujuce miesto 😉 dobehnem tam
cas okolo 10? poslem ti mobil na mna do IP a ty mi pls posli na klbiky, ten pro bios

riusik
31. aug 2009

mne len dnes konci sestonedelie a vy sa tu uz takto vychvalujete... teraz to vyzera, ze zavidim, co? 😎
lu: alex je sikulka 😉 mna by ste tu po nevideli, jedine, ze by som sa chcela postazovat 😎

riusik
31. aug 2009

babyzuz: ked pojdes na tie klbiky, nezabudni si sprievodny listok od svojej dr. ja som zabudla 😎 neboli nadseni, ale kedze sme tam boli vsetci, P s tomaskom nasadli do auta a kym malu vysetrili, tak priniesli...

lucim
31. aug 2009

rius ked uz hovoris o tom zladeni .... som dnes musela drahemu slubit, ze do buducna nebudem matkovi zdoraznovat, ze toto mu velmi pristane a ze je krasnucky a ze ho nebudem furt prezliekat. 😝 ... ked ja mu aj bodynko k teplackom a ponozky zladim. 🙂

lucim
31. aug 2009

rius tak sup sup na P. , ked uz mas po 600 🙂

babyzuzana
31. aug 2009

rius ako rychlo ste dostali termin?

riusik
31. aug 2009

lu: sa smejes, ale ono sa ti to vrati... nielen dievcata si potrpia, aj moj tomas mi uz povie "maminka, tieto ponozky nie, tie sa mi nehodia...", normalne na posr.... sa vzdy smejeme, ze co z neho vyrastie... ze paviel??? 😀

wydata
31. aug 2009

haaaalllloooooo
baby spime?
teraz ked som sa takto rozpismenkovala? 😝
tak ja teda pokracujem vzehlickovani 😀

riusik
31. aug 2009

lulu: rada by som, nie je doma... 😀

baby: mali sme stastie, v utorok som volala a hned v pondelok nam dali termin... je to tam super... ked mi dr povedala, ze ak na antolskej, tak tam treba byt rano 7:30 a ze so snimkom sa treba dohodnut s nejakym dalsim dr, ze kedy, som skoro odpadla... takto si sice clovek zaplati, ale presne v dohodnuty termin a do 10 minut mas papier v ruke....

lucim
31. aug 2009

wyd modra sipka doprava 😝

babyzuzana
31. aug 2009

idem do postele na masaz 😝
este sa vraaatim

lucim
31. aug 2009

zuziiiiiiiiiiii ty tam mas chlapa ? masera? a ani sa nepochvalis? 😝

alexarisko
31. aug 2009

rius 😀 aj mi ideme 7 🙂 tak zeby sme sa znovu stretli, aj moja mala lilus stale vymysla, ale co uz s nimi ked ich tak milujeme, ja prezmenu fotim stale 😀

Lulu, uz kukame s mangelom Raaba TV Total na Pro ssedmicke, musi byt 😀

Zuzik, co ti ja vim, lubi sa mi pri auparku v parku ale naposledy ked som tam bola som myslela ze ma zozeru zaziva komare, myslis ze budu este aj teraz?

riusik
31. aug 2009

aj ja chceeeeeem 😝

babyzuzana
31. aug 2009

som vcera dohodla toho z hypernovy 😝 😀

wydata
31. aug 2009

zuz, teeeeda komu je lepsejsie 😉
luc do prava? sak som len prisla kam mam ist??
😀

babyzuzana
31. aug 2009

alex hihi, presne to jedine ma napadlo ako varianta 😉 oki, tak zajtra tam okolo 11?

lucim
31. aug 2009

wyd ja ze si sa zabudla na predoslej stranke 😀

zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 ma zo sebou aj igelitky s logom? aby ta mohol zbalit? 😀

wydata
31. aug 2009

alex aj moj muzik je Raab filny 😝

riusik
31. aug 2009

alex: no, tak to sa teda s najvacsou pravdepodobnostou stretneme 😉 sa tesim na lili... ja by som aj fotila, ale moj P mal takyyyy bordel v pracovni, ze som tam nevstupovala v ramci zachovania si svojho zdravia, resp. manzelstva 😎 a fotak tam... ale dobra sprava, bola som u maminky a P zatial pracovnu upratal, normalne som to nespoznala 😝 takze nabijeme fotak, blesk, vymazeme karty a ide sa na to... a vlastne nas caka este take to atelierove fotenie malej... nie velmi sa mi chce, ale spirko robi pekne fotecky...

wydata
31. aug 2009

luuuuc no diky, sak nejsom blondinka 😀 😀 😀

riusik
31. aug 2009

baby, alex: nezbudnite na repelent 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre