Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
4. aug 2010

@ani3012 tak dobru 😀

lucim
4. aug 2010

@ani3012 kač kač dobruuuuuuuuuuuuu 😵

lucia32
4. aug 2010

@lucim plavky nejaké vykopávky mám 😀 a brejle tiež vykopávky pohladám 😀

lucia32
4. aug 2010

@ani3012 dobrúúú 🙂

traktor
4. aug 2010

@ani3012 jej ani, dobru noc 😉
@lucia32 lu tak krasnu dovolenku,pozdrav lusiu -pipinku 😉 ...a nieco pofotte. 😉

lucia32
4. aug 2010

@traktor jasné pozdravím...a snad aj pofotíme 🙂

lucia32
4. aug 2010

ja už tiež balím švestky, mm na mna krivo kuká, že čo tolko s vami preberám.... 😀 no čo mu budem vysvetlovať...vzal si chlebíka a odpochodoval k telke 😉

traktor
4. aug 2010

@lucia32 lu to sa ti len zda , ze krivo..to z toho piva 😀 ..o ktorej vyrazate?

anavi85
4. aug 2010

ok, idem na chvilku ku knihe a potom do hajan...tak sa zatial majte pekne 😉

lucim
4. aug 2010

lu stastnu cestuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

lucim
4. aug 2010

traky celkom zabavna otazka to bola ... a odpoved, ktorej zakladatelka asi neporozumie 🙂

babyzuzana
4. aug 2010

Luciiii AUGUUUUUUUST pripominam saaa! Nezabudla som 😉 Tak ako?

A cafte vsetky co tu ste, v utajeni, alebo verejne 😀

lucim
4. aug 2010

@babyzuzana zuz, este kvapka, ale uz len na preplavanie do hajan 🙂 vidiiiiiis, vyvestila som si dobre, 😝
uz sme na hami mlieku a len aby sa matulovi podarilo zaspat, dostane na pozuzlanie prsko. 😉 moze byt?

babyzuzana
4. aug 2010

no dobra si ty vestica 😉 ale koniec koncov si pekny priklad pre vsetkych... a plati ked sa chce, vsetko ide, len si treba spravne rozkazat

lucim
4. aug 2010

@babyzuzana zuz, ja som tu obicajne Bcko, tu sa este koji o 100 200 😀
a uz idem spat,. asi.

lucim
4. aug 2010

fuuuuuuuj, hrubka vo vybranom slove, hanba mi, ako mi to tam prsty mohli tuknut ... obYcajne , sorrryyyyyyyyiiiiii 😉

dobru nocku 😵

lucim
5. aug 2010

dobre ranko,
ked uz nemame oslavencov, tak to tu rano nema kto otvarat .... tak my vas s matulom aspon pozdravime a ocmukame 🙂

lucia32
5. aug 2010

Huhu...už pracujem...ešte doobedka a potom frááááj...dnes už svieti slniečko, dúfam, že nám vyjde počko...aj ráno mi malá okadila stoličku, tak dúfam, že pri nás bude všetko šťastíčko 😀

lucia32
5. aug 2010

@lucim aj sme nastejno začali písať, len ja som mala medzitým foooon 😝 Zdravím Vás 😉

lucim
5. aug 2010

lu, jaaaaj hned by sme sa k vam pridali na dovolenku. 😵 😵 😵 😵 a stasticka bude velaaaaa. 😵

lucia32
5. aug 2010

@lucim to je naša jediná 😝 ale dúfam, že bude dobre...s malou si k moru ešte netrufam a pravdupovediac ani nám toho roku na to nevyšlo...možno na druhý rok 🙂 ...ale pohrávam sa s myšlienkou ísť na jeseň len vo dvojke ...oddýchnuť, relax...len neviem čo na to malá? 😝 Bianku sme nechali s babi, ked mala 2 roky...Natálka má len rok? Aj by som šla, aj nie...už sme neboli nikde 5 rokov, do toho kopec zmien....v práci od pondelka do soboty....chcelo by to všetko hodiť za hlavu a psychicky vypnúť 😵

lucim
5. aug 2010

lu na dovolenke si premyslis, ci a ako by sa to dalo .... napr. aj taky predlzeny vikend vo dvojke by mohol byt fajn.
my sme boli na dovolenke 4 dni a fcul drahy maka od rana do noci, bo riesi nove veci, ktore sa este musia utriast, aby poriadne fungovali. takze my s matulom si musime program robit sami.

lucia32
5. aug 2010

K moru by bolo super, aj 7 dni by mi stačilo, nejaký last minute v oktobri do Egyptika či podobne...ale aj na predlžený víkend tuto sme si brusili zuby, len sme nešli...lebo? vždy je nejaké lebo...tak snad na jeseň.... http://www.ruzbachy.sk/svajciarske-domceky/

To poznám, ked makáš na niečom novom, celého ťa to pohltí, doťahuješ a doťukuješ veci do najmenších detailov, aby všetko šlapalo ako má....držím palce nech to " drahému " výjde....aby si mohla míňať peniažky....ja zatial míňať nemôžem, lebo.....lebo 😀

lucim
5. aug 2010

a trakyyyyyyyyyyyy @traktor, si ma nakazila, uz kukam po zimnych veciach a uz mi prsty napisali dopyt na jeden overalik 😒 🙂
a objednala som si do auta pridavne zrkadielko, matkovi som dala sedacku do normal polohy a nie zaklonenej a spokojnejsie sa z nej rozhliada, len ja ho uz v zrcatku od clony dobre nevidim. a my sme zvyknuti na seba pokukovat a robit ksichtiky za jazdy. 😉

riusik
5. aug 2010

dobre ranko 😵
lucim matko sa ti hodil na zem, ze akoze vydierame?? opica skorica, ze nonono.. skusaju tie detiska nase na nas stale cosi a skusat budu.. treba si stanovit hranice a hotovo.. a ved vy ste mali super "dovolenku" so samy.. tie fotky naozaj hovoria za vsetko 🙂

lucim
5. aug 2010

@riusik ahooooj,
ano, chcel ist za branicku, von, pozriet susedovho psa, jeho oblubena cinnost , ale zrazu sa mlady pan rozhodol, ze nie peso za ruky, ale dones ma tam .... tak som ho nechala na ceste, kym sa dalo. 😝 uz zacina skusat, potvorak. ale dnes je roztomilucky. natahuje svoje hracky a meci tym sa chodi pritulit. 😉
a "dovolenka", ze sa ani nepohnes z domu? 😀 ale bolo naozaj moooc fajn so sam a eluskou. je to ine, ked si sama a ked sa deti spolu blaznia a ty mas s kym kecat. 😉

lucim
5. aug 2010

@lucia32 tie svajciarske domceky vyzeraju vyborne, skoda , ze od nas tak daleko, hned by som sa zamyslela. 😉

lucim
5. aug 2010

@riusik ozaj, vtedy na fb som ti aj chcela odpovedat, ale bud mi padol net alebo si tam nebola. 😖

lucia32
5. aug 2010

@riusik ahoooj 🙂
@lucim pri nás zas blízko...hladali sme niečo v Kúpeloch a nie 500 km daleko 😀 Chceli by sme relax predlžený week, ak už nie to more 😉

Aj naša Natuš sa zo dňa na deň mení, už celkom pekne chodí, zvláda už aj otočky a dokaže si hopať na riťušum či sa položiť na 4 🙂 Dokonca sa už vie aj chvilu sama pohrať...no chválabohu, lebo inak je to nonstop chodec 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre