Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

sevzuz
13. jan 2011

@vendulacky no to s tym grcaknim trafil notas, sedacku (nastastie kozennu) a jediny koberec v celom byte 😠
a stalo sa to 25.12. 😠

inak neznasam tie dni ked lukasko tak strasne vymysla,vtedy saneskutocne tesim na jeho spanokciuz obedny alebo nocny 😠

@majkas ahoj
@inneska ale brin ma len malicko priatelov tak asi to uplne okresala 😕

inak mam uz ajkamosky co uplne zrusili ucet na FB, ze ich tam kazdy sleduje a vsetci vedia vsetko 😲

vendulacky
13. jan 2011

traky a chytila jsi zajíce? 😀

inneska
13. jan 2011

@traktor asi začnem uvažovať na emilou 😀
@ani3012 tuším ešte niekto má emu, ale to už netúším kto..určo asi nikto zo stálic ..

zmurkaz
13. jan 2011

...no sa mi zrútilo pripojenie na internet 😠 ..ale som to trochen poriešila 😀 a som tu ...
@inneska ... ďakujem .... je to strašné akosi sa z toho neviem spamätať ...bolo nás v krúžku cca 20 ,,, takže sme sa dobre poznali .... v sobotu idem na pohreb 😢 😢 😢 😢 ...

inak nakúkam Jurkovi na veci - už veľkosť 146 - 152 😕 😕 😕 - pomoooooooc ☹

lucim
13. jan 2011

gabrielka? ci ta ma elu?

traktor
13. jan 2011

@sevzuz mne nevadi ked o mne vie kazdy vsetko..vsak vedia co som kto som..a nikto to uz nezmeni 😀
@inneska no aj ja som zvedava, ako to nakoniec bude 🙂
@lucim 😀 skus,/sa otocit/ mozno sa nasiel daky skriatok, coto uz odpratal..

lucim
13. jan 2011

@zmurkaz je mi to luto. 😔

inneska
13. jan 2011

@lucim ved to, že erik bol najskôr lukáško 😀 ale luki sa mm nepáčil, emu schválil ešte pri paťkovi...ešte aby som nesnorila dalšie chalanské meno 😀

sevzuz
13. jan 2011

@inneska ema ja krasne meno (u nas nerealizovatelne , dve kamosky maju emy) a mne sa paci velmi nela
aj k priezvisku,len vo vchode mame psa civavu co sa vola nelinka 😝 😝 😝 😝
asi sa budeme musiet rychlo prestahovat 😠

ani3012
13. jan 2011

náš stav aktuálny...už mi to nedalo-neplakala,ale mrnkala..dala som jej čerstvý čajík a je zatiaľ ticho

zmurkaz
13. jan 2011

@lucim ...lucka nechcem to tu písať ... tešme sa z našich tehuliek ....
....píšem ti IP

vendulacky
13. jan 2011

@lucim, mám pocit, že máš takovýho chlapa doma jak já....miluje emmu nadevše, ale miluje i svůj klid :P

jinak taky občas zajásám, když emma večer usne🙂

sevzuz
13. jan 2011

@zmurkaz co sa ti stalo komu ides na pohreb?

sevzuz
13. jan 2011

@ani3012 aj ked nespi je rozkosna taka ospala,cmuk 😵

traktor
13. jan 2011

@vendulacky ja obcas zajasam, ked je matko hore 😀
@ani3012 moja krasna...evicka je zlatucka..a ako vyrastla...a ma krasne pyzamko..aj ja ceeem

sevzuz
13. jan 2011

@traktor ani mne nevadi,resp.fotkyukazem len komu chcem a status tiez viemukazat len komu chcem, nie?

ani3012
13. jan 2011

@zmurkaz aj mne napíš !!!

traktor
13. jan 2011

@zmurkaz 😅 co to?..ale je mi to luto ☹

ani3012
13. jan 2011

na FB mám všetko bloknuté len pre priateľov,už som raz povyhadzovala aj ja ,skoro 100 priateľov išlo mimo alen traja si všimli,že som ich odobrala-tak tých som potom aj pridala...no a medzitým sa mi to zase nejako nazbieralo 😀

ani3012
13. jan 2011

na FB mám všetko bloknuté len pre priateľov,už som raz povyhadzovala aj ja ,skoro 100 priateľov išlo mimo ale traja si všimli,že som ich odobrala-tak tých som potom aj pridala...no a medzitým sa mi to zase nejako nazbieralo 😀

lucim
13. jan 2011

@traktor ty potvorka, otocila som sa ...a ta kopa vyzera ako keby narastla. ☹ 😉 na bednicke shrackami matkov vozovy park a este aj varesky.
a ozaaaaj krpcovi sa tusim zacina ten jazycek zase rozvazovat ....a dnes mi aj vymenoval konecne skoro vsetky zvuky zvierat co vedel a nechcel hovorit -- apridal nove slova - ne, papa(ť) p(i)ť , ba(lon), tanier( tanne) a van(kuš). 😵 hlavne ten tanier ho bavi a jeho oblubene slovo padne .... uz vyuzil aj v praxi - pri odkladani riadov mu tanier padol a rozbil sa. 😝

zmurkaz
13. jan 2011

babulky - čo sa dnes dohodli? Moja herečka tááááák protestovala!!!! A to spala o polovicu menej ako zvykne - takže dala svojich 40 min a že už som fit 😝 - tak som sa tešila že večer bude KO oveľa skôr a ona to predĺžila ešte o polhodku ale nie a nie sa odpojiť od prsa .... 🙄

traktor
13. jan 2011

inak baby, uz som to tu dlho nepisala...sme boli dnes v tescu 😀 ..tak komu treba mlieko, kase, vyzivky, hotove jedla, kozmetiku, plienky , oblecko..tak viete kam treba ist 😉 ...su velke zlavy..

sevzuz
13. jan 2011

@traktor to fakt mako tolko spinka? to snad ani mozne nie je.inak o co starsi vyzera od mojho lukina,minimalne pol roka by som hadala 😅

vendulacky
13. jan 2011

emu má arci..
helejte, co jsem našla 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cervenec_200...

vendulacky
13. jan 2011

dobrý je bříško od samayky, 30tt a kde nic tu nic🙂
a kde je konec zuzzi..?

traktor
13. jan 2011

@vendulacky jeeeeeeeeej..tak mam pocit..ze moje sa ani velmi nezmenilo 😀

inneska
13. jan 2011

@zmurkaz tak ešte raz úprimnú sústrasť a v sobotu sa držkaj 😔 tak to máš iného chlapáka doma 😀 ale erik asi nebude iný..teraz vyradujem 92, nosí 98 a na leto pozerám 104 😅
@ani3012 bambulka ospalučká 🙂 nech rýchlo a sladko buvinká a maminka môže koníkovať 😵
@lucim gabi má elu 🙂
@sevzuz aj mne ktosi vravel, že nech emu nedávam, že ich je vela..kamoška má teraz týždňovú elu, takže aj toto meno sa rozmáha..a ja hladám, aby bolo aj krátke, bo bude dlhé priezvisko..potom asi bude na rade evka 😉

vendulacky
13. jan 2011

a naše lada a susy?..

babyzuzana
13. jan 2011

no baby tak po snad 3 mesiacoch alebo tak nejak sa hlasim :D ked som videla ten fb tak mi to nedalo a som tu, sice nechapem vo co go, ale to nevaaaa

ako sa mame?

kto je opat tehu?

kto uz pracuje?

kto je sedivy?

vendulacky
13. jan 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cervenec_200...

a prďolové, kdo pozná toho svého? 😀

vendulacky
13. jan 2011

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/cervenec_200...

a prďolové, kdo pozná toho svého? 😀

zmurkaz
13. jan 2011

@inneska ..no tak to budete tak ako náš Jurko 😵 ...akurát ten štart mal iný (3650g,51cm) ....

zmurkaz
13. jan 2011

@inneska ..no tak to budete tak ako náš Jurko 😵 ...akurát ten štart mal iný (3650g,51cm) ....

babyzuzana
13. jan 2011

a dakujem za "spominania" semtam ;) a dodatocne za gratulky k Davidovym meninam ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre