Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. sep 2009

uz ste aj stihli zaliezt, kym som savratilA? 😲 Tak vam sladke snicky 🙂

lucim
6. sep 2009

neviem, co tam su baterky, ale svieti tam taka tvaricka . 😀

josifek
6. sep 2009

rei neprovokuji,je seber Peťku a přijeď žebro by se našlo, a kost nééééé by se ti špatně kakalo 😀

josifek
6. sep 2009

Lu kašli na baterky hlavní je že Matějko je v klidečku 😉
Rei sladké sníčky 😉

lucim
6. sep 2009

baterky su nabite, matko spinka. 🙂 vo velkej manzelskej posteli sam malicky. 🙂
josi ako daleko to ma k tebe rei?

wydata
6. sep 2009

bru rei a rius 😉

kamilecka
6. sep 2009

AHojte

mam otazku 😀

Nosite niektora babatko v klokanke? Ak ano v akej

gabrielkabj
6. sep 2009

baby ahojte ak máte niektorá link čo sa može papkať ked kojíme tak mi ho hodte do IP neviem či smiem špenát , čučoriedky a tak... dík 😉

josifek
6. sep 2009

Přes celou republiku 😀

lucim
6. sep 2009

wyd aka jeta farba? 😉
kami my mame manducu a satku liliputi.

josifek
6. sep 2009

Gabi já jím i borůvky i špenátek 😉

gabrielkabj
6. sep 2009

dik Josi tak si dám aj ja

lucim
6. sep 2009

gabi tu napr. diskusia na konovi https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ak nie su koliky a problemy , mozes postupne skusat pridavat vsetko.

babyzuzana
6. sep 2009

huraaa dieta mi zaspalo
dnes som vytiahla spaci vak, tak je v nom taky smiesny 🙂

josifek
6. sep 2009

Gabi špenát je v pohodě a borůvky jí i holky myslím že Nina jí borůvkový džem.Vyzkoušej a uvidéš ale myslím že to bude v pohodě 😉

lucim
6. sep 2009

mne cucoriedky nikdy nechutili a spenat jem tiez. jo, som si spomenula, ze na porodnici nam ho varili. 🙂

josifek
6. sep 2009

Babyzuz ...mě malá v tom spacím pytli nechce spinkat nelíbí se jí to 😒 a to máme dva uplně nové 😒

lucim
6. sep 2009

zuziiiiiii to neva, ze je smiesny, hlavne ze sa neodkope. mne matej spi pod velkym paplonom. 😉

josifek
6. sep 2009

Lu...my máme namražené kynuté knedlíky s borůvkami 😉 a marmeládu a sirup. Můj synek je miluje 🙂

kamilecka
6. sep 2009

Lucim Manduca je na mna dost draha,tak som kupila red castle,poznate niektora,ake mate skusenosti

josifek
6. sep 2009

kami já ji znám švagrová v tom odnosila synovce, je dobrá dá se na několik způsobu nosit miminko 😉

lucim
6. sep 2009

mia knedliky mam rada jahodove a mam ich v mrazaku. ale kupovane. 🙂 ozaj, ja jem jahodove vyrobky, len cerstve som nejedla zatial.

ja sa chystam mateja naucit zase na postielku, ale zatial som rada, ze v tomto tyzdni ho neukludnujem tu, ale uz asi 3tiu ci 4tu? noc je vlastne bez koliky a tak ho uz nosim do spalne. postupne aj do postielky budem. len taky velky skok sok naraz nechcem.

kamilecka
6. sep 2009

Som zvedava ako s tym budem narabat 😀 je to tu sami popruh 😀

Josifek takze spokojnost?

josifek
6. sep 2009

Lu my máme i jahodové, i meruňkové 😉 a domácí. A jahůdky milujeme.Lu my spinkáme od narození ve vlastní postýlce a je fajn že to matýsek tak dobře snáší 😉

lucim
6. sep 2009

kami natrenuj na plysovom medvedikovi. 😀

josifek
6. sep 2009

Kamilka říkala že jo i my ji nabízela, ale já moc pro takové nošení nejsem ,mám raději kočárek 😉 .A prý to není těžké jen to chce párkrát vyzkoušet to nasazování 😉

gabrielkabj
6. sep 2009

lucim dík idem pozrieť naša spí cez den veľmi málinko ked sme doma ale vonku v kočiariku spi pekne klop klop klop...

kamilecka
6. sep 2009

Josifek,ja ju potrebujem len na 15-20 minut denne,ked idem poobede po Davidka do skolky,kedze jeho trieda je na poschodi a s kociarom tam nevyjdem. Inak som tiez radsej za kociar

gabrielkabj
6. sep 2009

ja mám nosič taký obyčajný ešte po neterkách už asi 10-ročný ale ešte ju tam nenosím lebo nedržíme ešte hlavičku a to by jej tam kinkala na všetky strany tak asi až od 3 mesiaca. Ako obliekáte detičky von ked su už rána chladnejšie je musím každé ráno odprevádzať Sarku do školky a to musím aj Ellku vziať a často neviem ako ju obliecť tak chodím na balkon pozriet ako je von a tak obliekam body dupky a na vrch ešte svetrík a čiapku a do zavinky rano o 7 30 je dosť chladno

wydata
6. sep 2009

luc farba ok som spokojna az na to ze jej bolo malo bo este mi zostali zo dva flaky melirove-ale aspon ziadna ropushkovo zelena 😝
zuz mi pouzivame vaky stale a neviem si predstavit ze by spinkala mala inak bo ona stale kopka nozkami a mrvka sa ako taky cervicek malicky bo ju tlacia prdiky...
pjave dosiel mangel s plnou igelitkou dobrotiniek a mne sa honi hlavou srat na postavu pri malej to vypotim, sak zijem len raz treba sa aj obcas rozmaznavat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre