Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
21. sep 2009

ááááá nová strana - sa bude tapetovať krááááásne 😀 😀 😀

inneska
21. sep 2009

traky...byť porotcom tak nevládzem od smiechu 😀 😀

zmuri...jáj, aj to treba 😀 a čo zuzanka? spinká? 🙂

zmurkaz
21. sep 2009

Inn - ani sa tam nechcem ísť pozrieť - obe moje deti zabrali našu spálnu - tak neviem, kam sa s mužom uložíme, keď príde s práce 😀 😀 😀 😀 ... ale je tam zatiaľ ticho... 😉

zmurkaz
21. sep 2009

z práce 😅 😀 😀 😀

riusik
21. sep 2009

ahojte

inneska
21. sep 2009

zmuri 😀 😀 😀 sme ti pokazili tapetu 😝

inneska
21. sep 2009

riušik 😉

inneska
21. sep 2009

zmurka...pôjdete do detskej izby 😀 😀

zmurkaz
21. sep 2009

To neva - aspoň nebude nudná 😉
Ahoj riusik 😉

riusik
21. sep 2009

nie, inn, skraslili 😎

zmurkaz
21. sep 2009

Inneska - po tom čo som síce schudla skoro na pôvodnú váhu ale muž pribral za rok vyše 10 kíl sa tam asi nezmestíme - hold - nie je to ako za mladi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...ale do detskej na zem by sa dalo 😅

inneska
21. sep 2009

riuš..som sa zle vyjadrila 😀

riusik
21. sep 2009

no, my sme kupili malemu tak neprakticku postel, ze az, taku vyvysenu s nosnostou 80kg, tak to tak pre mna.... a kde by siel P?? 😀

riusik
21. sep 2009

inn: 😀

zmurkaz
21. sep 2009

ten náš má posteľ dobrú - muža udrží 😀 😀 😀 😀 ale malej kúpime od toho istého výrobcu aj z tej istej rady len rozkladaciu 😀 😀 😀 😀 - pre istotu 😉

inneska
21. sep 2009

riuš...predsa na zem 😀

zmuri...gauč v obyvke máte?? 😀

zmurkaz
21. sep 2009

máme - rozkladací - ale obyvka je otvorená až dole na chodbu.... 😅

riusik
21. sep 2009

viete ako to je u nas? P uklada tomaska, ja alexandru, potom zalahneme pekne spolu na nasu postel, v noci tomas zakrici "maminka" alebo "tatinko", tatinko si vezme paplon a ide k malemu do izby na vopred nachystany matrac... a ked sa alexandra zobudi, bud o piatej alebo az o siedmej, davam ju k sebe... a rano tomasko uteka ku mne sa troska pomojkat 😵 velke stahovanie....

zmurkaz
21. sep 2009
riusik
21. sep 2009

dnes som prisla na to, ze alexandre sa paci na tomasovej posteli 🙂 som ju tam "odlozila", ked som mu tam upratovala vlaciky a ona uplne uzasnuta, tak som ju tam nechala a sa smiala a rozpravala...

zmurkaz
21. sep 2009

Tak my to máme inak - prvá varianta bola: muž spal s malým v spálni, ja so Zuzankou v detskej....
druhá varianta : ja uspávam obe deti .... a ak sa mi ujde miesto - spím s nimi, muž v izbičke
tretia varianta bude: deti vyhodím do ich postelí a my sa konečne s mužom vyspíme 😀 😀

zmurkaz
21. sep 2009

sa pochválim - Zuzanka sa mi vytešuje z hrazdičky každé ráno takých 15-20 min - tak im tam rozpráva a usmieva sa na nich 😵 😵 😵 😵 😵

babyzuzana
21. sep 2009

hlasim sa v nocnej
aj ked som tu uz dlhsie, ale pisat sa mi nechcelo/nedalo, alebo nechcelo s jednou rukou ako vzdy...
mam nejaku depku z toho mojho prdusa a toho jeho spanku.
Ja vazne nechapem kde robim chybu, alebo ako je mozne ze moje dieta chodi spavat kazdy bozi den okolo 11 😒 teraz napr. este nespi.....

zmurkaz
21. sep 2009

To neva Zuzi!!!! Oni nevedia koľko je hodín!!! Určite nech ťa to nedepčí! A keď bude väčšia tak ju ľahko naučíš - a aj sama sa ti bude ukladať hneď ako sa zotmie.... môj sa to naučil tak od roka - roka a pól.... že je nejaký režim...
A úplne sme začali fungovať tak od dvoch... že je poobednajší spánok a potom noc... a to keď dlhšie spinkal poobede tiež chodil neskoro večer spať... Z toho si nič nerob!

riusik
21. sep 2009

babyzuz: neboj, ono sa to spravi... deti sa menia a castejsie ako by sme si priali... tak u vas sa to moze zmenit iba k lepsiemu 😵

zmurkaz
21. sep 2009

jeseň 2008 - som sa vytešovala pred rokom... 😀 😀 😀 😀

http://www.facebook.com/album.php?aid=6657&id=1...

babyzuzana
21. sep 2009

ja mam SYNAAAAAAA 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
21. sep 2009

Zuzi a ja som zasa nešťastná, že mi malá pije kedy sa jej zachce... vôbec nemá žiadny režim!!!! A keďže jej nezaberá dudel a a ni z fľašky piť nievie si neviem predstaviť tie prechádzky v zime ☹ , keď ani teraz radšej nechodím ďalej od domu....

riusik
21. sep 2009

davidka 😵

zmurkaz
21. sep 2009

joj Zuzanka - prepáč - si píšem aj na facebooku s kamoškou čo má Natálku 😅
PREPÁČ - ma to oziky mrzí ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre