Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
22. aug 2009

Lulu, mi mame ale vedla mna sedi mangel tak som zvedava ked nam niekto rozrazi dvere a zrazu bude mat mangel pred ksychtom Pimpela v pozore 😀 co povi?

babyzuzana
22. aug 2009

3. 10. 2009 IDEME?? 😵

lucim
22. aug 2009

achhh ftaaaaak, alex, sekritutka nasa, si zle pochopila instrukcie, chceli sme sice bimbaskov, ale uz chodiacich 😝
hmmm nedokonale zadane instrukcie 😀

alexarisko
22. aug 2009

Zuziiik joooooo pome baby, kua pome, ja som na nich uz bola davnejsie a bola som nadsena, myslite ze tam mozme s kocikom? 😀

lucim
22. aug 2009

alex povi neme 😲 😲 😲

kocky to akoze s kocikmi ci satkami na chipanddaleakov? 😀 nooo, mozeme kocikove stretko presunut aj tam 😀

babyzuzana
22. aug 2009

nie, iba v baby satkach a previazeme malym oci

alexarisko
22. aug 2009

Lulu neni zly napad 🙂 ale fakt zeny, viete jake je to bohovske vystupenie? 😀 zazitok na cely zivot, xixi

lucim
22. aug 2009

jojo 🙂

alexarisko
22. aug 2009

Zuzik, naco prevazovat oci, ked ich cele schovame do satky, oni nebudu nist vidiet a my mozno prejdeme ako tehotne 😀 a ja budem cely cas kojit 😀 a ty asi tiez , co?

babyzuzana
22. aug 2009

aj ty si na nich bola lu? ja nie

alexarisko
22. aug 2009

uz len vaticky do usi malinkym a myslim ze mame dokonaly plan

lucim
22. aug 2009

ja uz som tiez niekolko panskych striptizov videla 🙂 niektore boli cool

alexarisko
22. aug 2009

toto neni len striptiz, ide tam hlavne o tanec a super šou zeny, fakt bozsky boli, potom po vystupeni sa dalo s nimi fotit, ked som sa s nimi fotila flirtikovali 😀 bolo to super

lucim
22. aug 2009

aj na takom som bola len to neboli priamo tito, ale bolo to super. mali dobre pohyby a choreografie. 🙂

alexarisko
22. aug 2009

Takze ideme ? 😀 moznoze dostaneme od vlady nejaky priplatok na to, ako odskodne za bolestive porody 😀 😀 😀 😀 😀 😀 HAHAHAHA

babyzuzana
22. aug 2009

ze 35 az 100 eur vstupne, dost do kelu

alexarisko
22. aug 2009

hmm to je fakt dost, rozmyslam kolko to stalo predtym ale asi tiez okolo 1000 , hm , ja by som si to mohla od manzela vypytat ako darcek k malej 😀 este mi nic nedal, xixi

lucim
22. aug 2009

ze spravne utratene kocikovne 😀

babyzuzana
22. aug 2009

ani mne nic nedal, tak to ideme do VIPka 😀

babyzuzana
22. aug 2009

babulky, ale ja uz koncim pre dnesok, davida som dala po 5 hodinach na rukach po xty krat do postielky a uz (asi) definitivne spinka, tak ficim hajat aj ja

dobru nocku, zajtra "v praci"

lucim
22. aug 2009

bruuuu bejby 🙂
my uz cucame dufam sedativnu davku tiez

alexarisko
22. aug 2009

dobru zuzik my chrnime asi od desatej, tak nevim ci si ist lahnut alebo cakat kedy sa zobudi, hmhmh

lucim
22. aug 2009

alex tak tuto nocnu otazku doverne poznam 🙂

alexarisko
22. aug 2009

hm asi idem skusit lahnut, moj stary 😀 hehe uz tu spi pri mne, tak si zoberem ccelu rodinku do spalne a uvidime , mala sa mozno zobudi uz po ceste do spalne, hehe

lucim
22. aug 2009

dobru nooooooooooooooooooooooooooooc

alexarisko
22. aug 2009

dobju 😲

lucia32
23. aug 2009

bré ránko, som tu prvá? 😉
polka rodiny šla do lesa na hriby, mladežník spí...má futbal a my s Nataly tu švitoríme 😀 teraz ma napadlo, že je nás už 5 a to sa nedá deliť napoly 😝 😀
Vidím, že ste včera opäť strašili...ja som už mrtva o deviatej 😅 😝 ak náhodou malá nespí , čo väčšinou spí, tak normálne mám strach, že mi vypadne z náručia, tak sa mi zatvárajú okále 🙄

lucia32
23. aug 2009

Tak už hajka v postieločke a ja som trochen poštudírovala včerajšok...
Idem hodiť raňajky, len rozmýšľam či tortu ku káve 😀 , alebo rožtek s nátierkou? 😅 , asi pekne jedno po druhom 😀 , však som už schudla 2 kilá 😵

inneska
23. aug 2009

bré ránko 🙂

sorry, že som včera zdúchla(a možno ste si ani nevšimli 😀 ), ale zaspala som...ani neviem, kedy mm zhasol..až kým sa erik o 3,15 nezobudil 🙂

a pôjdeme sa chystať zase preč...dnes k erikovej prababke na hody 🙂

inneska
23. aug 2009

lu...daj si aj aj , nech má natali výdatné mliečko 😉 to je fajn, že si schudla, ja furt zaseknutá 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre