Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
22. feb 2010

blani,ja som minule repu varila tuším dve hodiny,iba vodu som dolievala.A nebola rozvarená nič.Teda bol aj dosť veľká ta hlavička.Dnes som kúpila 4 malé 😅

lucia32
22. feb 2010

Konečne 😝
Teším s Jenn, že sa HPV stratilo....treším s medailistom biatlonistom...teším sa zo všetkého....krásny deň, aj slniečko by mohlo zasvietiť 😀 , ešte chvíľku a je obed...ňamky, čo bude? nikto nenearil...sme celý víkend navštevikovali...segedin sa zožral včera 😝

lucim
22. feb 2010

aj my sme mali segedin 2 dni. a dnes tiez nic nemam navarene ... akurat chlieb sa prave dopiekol ... tusim bude obed nastudeno a pojdeme prec.

blani2
22. feb 2010

tak Kubík se rozhodl naprosto bojkotovat mé kulinářské nadšení...2 hodiny vaření vniveč...řev, plivání, atd, červená řepa je všude 😝

lucim
22. feb 2010

viete co je nove????? konecne mame aj my prvy ZUB - jednotka vlavo dole, hurrrraaaaa. 🙂 tak toto bola ta teplotka a nadcha 🙂 este som ho nevidela, neda si kuknut, ale je tam. 🙂 😅 😅

blani, ides premalovat kuchynu? 😀

lucia32
22. feb 2010

Lucim....jupíííí...tešikujem s tebou...dúfam, že aj nám čoskoro vylezie, bo ráno bola protivniatko 😅 😵

lucia32
22. feb 2010

Blani...takKubikula zrejem nie je ešte fit 😒 , pretože repa je mnamka 😀

ani3012
22. feb 2010

tak aj Matejko nás opustil z klubu bezzubých? 😕 Nech mu slúži čo najdlhšie 🙂

inak som chcela upozorniť,že bola som v Bille a kupovala pampres sensitív utierky 63 kusov za 1,99 eura.
Ak by som vzala balík ekconomy,tak by ma vyšlo : 63 krát 2 za 5,99 eura.
Je toto možne?

traktor
22. feb 2010

ahojte, gratulujem oslavencom 😵 a zvlast vela vela vela zdravicka a sil prajem matejkovi zrnikovi 😵 😵 😵

traktor
22. feb 2010

.....hm a len tak potichucky hlasim.....matko od vcera mava a krici pri tom papa.....a je mu to ohromne smiesne 😀 ....ale pst, nic som nepovedala akoby som tu ani nebola 😀 😉

traktor
22. feb 2010

jeeeeeeeej lucim, citam ze zub....tak gratulujem k zubatemu matkovi...a tie dalsie nech idu uz bez teplotky... 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
22. feb 2010

Ahojky jěště jednou ,
Maťkovy sláva k žubu
Kubíčkovi Mńam ať mu víc chutná dej mu tam kousek jablíčka 😉
Ani děkujeme a všem co jste kukali naše foto
TRAky Jak potichu Nahlas a křííííííííííč to je šikulka 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
22. feb 2010

brusi 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
22. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 traky 😀 😀 😀 😀

ani3012
22. feb 2010

24.2. o 4 hod.ráno hráme Česko-Lotyšsko

24.2. o 6 hod.ráno hráme Slovensko -Nórsko

aj my posielame Matejkovi Pápá 😵

battole
22. feb 2010

ahojte, ako sa tu mavate?....my este zubky nemame, ale dnes v noci sme veeeeelmi zle spali a cez den je tiez dost nespokojna, na svoje zvyky pridlho spi, tak som zvedava, ci to tiez nebudu zubky.
zaroven vsetkym zubkacom gratulujem 😀

zaba2707
22. feb 2010

Ahojte bambulky,

dnesnym oslavencom gratulkooooo od nas. Dnes sme boli cvicit na FITloptach tak som urobila par zaberov nasich pokladov. Hodila som to na FB - su tam par aj Fifovych novych a potom tie z toho dnesneho cvika.

tak kto ma chut kukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kuk 🙂

http://www.facebook.com/album.php?aid=7750&id=1...

zaba2707
22. feb 2010

proste fotky od 119 vyssie 🙂

brusinka.pusinka
22. feb 2010

Žaby supr fota 😵 😵 😵
a Batt ahojky 😉

zaba2707
22. feb 2010

brusik, dakujeme 🙂

majkas
22. feb 2010

juuj tak sme zmeskali fotenie? tak niekedy nabuduce uz prideme skor a donesieme fotak my🙂

inak ahojte a gratulujeme vsetkym oslavencom 🙂

ste sa riadne rozjeli cez vikend 🙂 docitavam uz cely den po kuskoch 😀

no a aj my sa idme pochvalit, od soboty mame prvy zubik, tiez 1 vlavo dole jak Matko od lucimky, ku ktoremu tiez samozrejme gratulujeme. A este si robime bublinky zo sliniek, ale take naozajstne, nie ze len tak slinta 🙂

no ja mam v hokeji hokej a kedze to nekukam ako skalny divak ani ani tabulky od ven my nepomohli, ale vyzerali fajn 😀

a este vsetky videjka su super, teda detuchy na nich , sikovnici nasi 🙂

no a dosiel mm tak ja mozme ist do obchodu na drogerku, takze zatial papa a vecer hadam dojdem

raona
22. feb 2010

lucimka, gratulujeme k zubku...
my este stale patrime do klubu bezzubych... 😀 😀

brusinka.pusinka
22. feb 2010

Raonko My také a nemáme ani tucha co to zuby jsou 😉
ahojky Majky 😉

raona
22. feb 2010

brusi.. jeeej.. aj my takto chodime nakupovat 😀 😀 malej sa to naramne paci ked vsetko vidi... 😀

brusinka.pusinka
22. feb 2010

Rao no my bily poprvé ale malá byla nadšená museli jsme jezdit daleko od regalu bo by vše vzala 😝 😝 😝 😝

raona
22. feb 2010

tak nasu to este netrapi, ze co je po regaloch.. ona sa venuje kosiku, alebo inym ludom, ktori sa pri nej pristavuju 😀 😀 😀 a na kazdeho vrci.. ale doslova, ked sa jej niekto paci usmieva sa a kto sa jej nepaci, zacne vrcat ako bobik 😀 😀 😀 niekedy mi je to take trapne, ale potom sa na tom smejem, vsak nemozem za to, ze sa jej taky zvuk paci, a tak vrci... 😀 😀

brusinka.pusinka
22. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 to je šikula naše veme vše na co dosáhne, lidi ji nezajímají 😀 😀 😀 😀

jennna
22. feb 2010

babule...ja som taká smutná....som bola von kočíkovať....a našla som vedľa cesty zrazeného psíka....tak som zaklopala majiteľovi...nech si s ním niečo robí, že sa tam na ceste klepe....a on značne podgurážený sa zvrtol a zamkol v dome...
tak som zavolala políciu...nevedela som čo robiť...že nech to poriešia...aj prišli...boli tam asi trištvrte hodinku som bola tajne pošpízovať....psík sa už nemetal...tak som "dúfala" , že umrel, aby sa netrápil....
poliši odišli a psík tam ostal ležať....asi po hodine prišiel obecný zamestnanec s fúrikom...tak som z okna špízovala a všimla som si, že psík ešte žije a smutními a vystrašeními očami na neho hľadí...tak mi nedalo a opýtala som sa ho, čo sním bude...že ho asi zastrelia....

ale viete si predstaviť ako dlho sa to psíča trápilo ležiac na tej ceste v tejto zime....až teraz ho bral...a to som ho tam ja uvidela pred troma hodinami...

je mi z takýchto vecí do plaču....a bolí ma žalúdok... ☹ ☹ ☹

brusinka.pusinka
22. feb 2010

Jenka to jsou hovada lidi. Chudák pejsek není to normální chování , nedivim se ti

samayka
22. feb 2010

bože jennka, toto som ani nemala čítať, mi tečú strašne slzy... toho majitela by som k ceste pohodila a ešte aj obecným fúrikom zrazila a nechala ho tam ležať... hajzel jeden... načo majú takí ludia vôbec psi???

brrr..

ale zmením tému

lucííím - gratulko k zubáčovi 🙂
majkáááás - taky tak...

ja viem že bezzubý úsmev má svoje čaro, ale so zubáčikmi je to ešte krajšie 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre