Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
8. feb 2011

@ani3012 mala si kričať...som sa hrala na farme, už som ju týždeň zanedbávala...kravy mali už plné vemená a kone .... 😀
Chod odpočívať, nech ťa ten vaječník nepichá, teda dúfajme, že je to vaječník 😝

majka3107
8. feb 2011

@brinzulka
@ani3012
@majkas
@lucia32 Maminky zlate dakujem vam za odpovede,no pribeh to malo taky ked sa my Emuska zobudila,nemala teplotku dostala zimnicu rychlo som ju dala si do deky,nato my dostala zase teplotku 39.2,uz som sa zlakla,tak som volala poobede lekarke chvalabohu bola v ordinacii,tak som prisla,a dala nam antb.a idu nam aj zubky a mate pravdu to iste povedala,ze nam to moze trvat 3-4dni,ale ze sa nemam bat musi pit vela vodicky...,ano brali jej z prsteka krvicku pondelok nemala nic zvysene ,ja len dufam ze uz bude dobre..,naozaj vam velmi pekne dakujem 🙂 maminky este mi poradne jak nato cikanie a kaknie ist,dajakou formou hry,aĺebo inak...pekny vecer vsetkym idem za dalsim drobcom...,a ide film Tisic a jedna noc 🙂

jajona
8. feb 2011

Ahojte,

@brinzulka ku gratuláciám sa pripájam aj ja. si jednoducho šikovnica 😉

@majka3107 aj Matúško má trochu zvýšenú teplotu, ale zase až tak nie ako u vás. prajem skoré uzdravenie

@lucia32 som rada, že my nemáme takéto problémy. bóžinku všetko sledovať. ale hádam, ju to čo najskôr prejde a budete môcť papať všetko do radu 🙂

brinzulka
9. feb 2011

@ani3012 na rok sa plati cca 35eur...nasledne sa napr.za potvrdenia do skolky uz neplati...co sme my predtym platili, aj za vystavenie PN....teraz ideme o 9tej na CRP- kedze drobec stale teplotuje...nemusim tam s nim cakat...
http://www.medinet.sk/download/cennik_vykonov_d...
ale ide mi skor o to, ze mu mozem napisat, poslat sms- ci mam chodit, ci to zmakneme aj doma, nedava hala bala ATB, atd...dufam, ze mi tato spokojnost potrva...ale zatial mu dakujem...davido bol bez chorob a po nastupe do skolky, sa to u nas toci...a maly andrejo si to odnesie....cize nejak casto tam chodime...a ak by som mala nasej- pridem o nervy a cely den
a tak...ze pozdravujeme

brusinka.pusinka
10. feb 2011

ahojky sluníčka zdravíme 😀

@brinzulka gratulka jsi šikovnica 😉
my se včera toulaly po Ostravě a koupili Karamelce 2 botky jsou za cenu jedněch , bo samé výprodeje z lonských zásob 😉 😀

lucim
10. feb 2011

Aaaaaahojte dievcatka, nejak mi nevychadza krok prist na kona a aj reagovat,
tak vas aspon pozdravim, aby ste si nemysleli, ze na vas nnemyslim. snazim sa aspon citat, ale nie vzdy sa zadari,ale mam vas rada. 😵 😵 😵
inak - stretko (napisem aj na fb) - vcera par ridici napisal len odpoved, ze mu nemusim hned zasielat zmeny, ak sa popresuvame, toť vsjo. zatial ziadne ucty a symboly.

letmo nahliadam na posledn prispevky -

@brusinka.pusinka boticky su perfektneeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 , my by sme uz tiez mohli nieco kupit, ale este asi pockam, ak by nam narastla nozka. sedia u teraz 22, ale neviem, ci nebud treba kupit 23.
@brinzulka jeeeeeeej, studujuca sikovna mamulka, moc ti drzim palce v skole aj soma, nech ide vsetko hladko, hlavne, nech uz nie su chalani stale chori, cmuk. 🙂

@majka3107
@jajona deticky uz su zdravsie? dufam ze ano , fuuuuuuuuuuu . 😅
@lucia32 ajajaaaaj, to by ma ani nenapadlo, sledovat zlozenie na umelom masle. snad z tej alergie natynka vyrastie. 😨 😉

battole
10. feb 2011

@brusinka.pusinka prekrasne su 🙂

lucia32
11. feb 2011

Ránko....
Mladá blondínka sedí v lietadle vedľa mnícha.
> "Otče", hovorí ona, "môžem vás o niečo poprosiť?"
> "Ako pomôžem dcéra moja? "
> "Viete, kúpila som si strojček na depiláciu, a neviem či ho treba
precliť.
> Mohol by ste ho schovať pod vaše rúcho?"
> "Mohol, dcérka moja, ale problém je že ja nemôžem klamať. Ále
dajte mi ten
> strojček, ja už niečo vymyslím."
> Na letisku sa colník pýta mnícha či má niečo prihlásiť.
> "Od hlavy po pás nemám nič na preclenie, synček môj!"
presvedčivo hovorí
> mních.
> Trochu pomýlený colník sa ďalej pýta: "A od pásu nadol?"
> "Tu dolu", hovorí mních, "mam jeden strojček pre ženy, ktorý
ešte nikdy
> nebol
> použitý."
> Colník sa hlasno zasmial a povedal: "Ďalší prosím..."

😀

lucia32
11. feb 2011

Tak sa pochválim aj tu...včera sme oslavili s polovičkou 15. výročie manželstva 🙂

ani3012
11. feb 2011

@lucia32 tak ti pogratulujem aj tu : všetko najlepšie a hajdy to osláviť napr. aj sem :

ani3012
11. feb 2011

@brinzulka tak to máte super,my v MA také niečo nemáme,určite by som využila a BA sa mi už neoplatí

ani3012
11. feb 2011

@brusinka.pusinka botyyyyyyyyyyyy...moja nočná mora! Budem musieť zbehnúť niekam,v MA na nič pekné nenatrafím ..a keď áno,tak stoja aj 30 eur 🙄

kristina1984
11. feb 2011

Boty...tak my to už riešiť nemusíme bo sme už kúpili ked sme boli v Hatiach botasky adidas 🙂

kristina1984
11. feb 2011

a na vonok som mu kupila s mimibazaru 🙂

sorciera24
11. feb 2011

pekne boty,mne dnes akurat dosli jarne.....ale su mu zatial velke, tak neviem,ci nekupim este nejake mensie botasky....ake nozicky maju vase deti? a akor yhclo im rastu? 😅

brusinka.pusinka
11. feb 2011

@lucim
@battole
@ani3012 děkujeme my koupili v Ostravě u nás též nic není 😉 😀 😀 😀 😀 nebo je v jiném čísle 😀
@kristina1984 krásné adidasky 😉
@brinzulka my byli u baťi a u nás nic vše takové divné koupila jsem v sportu a ty růžové v kamenném obchůdku s dětskou obuvi 😉
@sorciera24 no nám porostla hodně nožka přes zimu 😒 máme nožku 14 cm takžže musím kupovat botky 24 😀 😀 😀 hold malé slůně 😀 😀 😀
@lucia32 gratulka 😵

sorciera24
11. feb 2011

hmm...Risko ma nozku 13cm....len ked este aj to cislovanie sa lisi.....musim vzdy merat....

brusinka.pusinka
11. feb 2011

@sorciera24 jj ted je výhoda v obchodech že když si nejsi jistá vytáhneš z boty vložku a tam je přesně zakresleno jak a kam má správně noha sedět a jaké teda číslo bot potřebuješ 😉 😀 😀 😀 my to ve středu využili a je to supr 😉 hlavně u tvrdých kožených botek 😉

zaba2707
11. feb 2011

ahojte bambulky moje 🙂 hlasi sa odpadliiiiiik odpadlikovsky snaaad si na nas spominate 😀 ...

mame za sebou prvy karneval v zivote tak sa vam ideme pochvalit 😀

http://www.gymnaziumceska.sk/rozpravkovo/ dajte si zalozku aktivity a tam karneval 9.2.2011 Fifovi este aj dudel ladil 😀

ako sa nam mate ... nemam sancu docitavat ale neskutocne sa na vas seckyyyy tesim na stretko hihi dufam, ze sa stale rata aj s nami
v utorok nastupujem do novej rpace tak silno drzte palce nech sa chytim

chcela som od vas bambulecky moje radu ... vcera som dostala pekarnicku na chlebik (moulinex) viem ze jednu dobu to tu bola velmi zhavaaaaaaa tema a vsetky ste pekarnovali ... poradte ked chcem piect chlebik taky nejaky razny alebo tak ... aka muka je na take nieco najlepsia ???? dakujeeem zlaticka a vsetkym nasim detuchom posielame velke cmuky a tehulkam bozteky na bruska 🙂 ozik uz aj vieme kto co caka??? ci vsetci chcu prekvapko

lucia32
11. feb 2011

Ďakujeme vám všetkým....snad sa nám to podarí " dokopať " až k platinovej svadbe 😀
Tento rok: krištáľová 🙂 A jeden aktuálny:
- Fero, čo si dal žene k výročiu svadby?
- Podnos.
- Vidíš, aj ja som mohol mojej jednu vypáliť!.

😀

lucia32
11. feb 2011

@zaba2707 zlatý je Fifko, cmuky, cmuk...aj ja som rozmýšľala, že vezmem Naty na karneval k Bianke do školy, ale kedže ona je bojko bojkovatý, radšej som neriskovala, počká si na svoj škôlkársky 😉
Inak ohladne pekárničky...ja som najprv piekla vlastne miešané, pre deti zo zmesi, kedže im moje vlastnonachystane výmysly velmi nechutili, boli vraj prudko zdravé...inšpirácie po nete, nejaká česká stránka o pečení a potom tuto:
http://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewtopic.php... nižšie maš aj linky na nejake stranky...je to forum, kde som jeden čas chodila a sú tam niekde prilepene aj moje chlebiky

lucia32
11. feb 2011

@zaba2707 http://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewtopic.php... tak úplne naspodku je môj prvý pokus kukni....

lucia32
11. feb 2011

@sorciera24 moja ma nožičku 12,5 cm, nosíme papučky 13 cm, čižmičky 13,5 cm 🙂

lucia32
11. feb 2011

@kristina1984
@brusinka.pusinka baby dobrá kúpa ....ja som síce viac zaťažená na botasy, ale Natálka bude mať aj topánočky 😀

lucia32
11. feb 2011

@ani3012 a zaplatíš mi? 😀 U nás, ked motyka vystrelí, tak budeme na malte....čistá voda, jemný piesok a aby sa miešačka nepokazila 😀

majkas
11. feb 2011

@zaba2707 krasneho princa mate doma 😉
a my mame pekarnicku ale pecieme bezlepkovo a mm ked si pecie pre seba tak z hotovych zmesi z lidlu. ale baby tu davali tusim cesku stranku http://domacipekarny.dama.cz/ tak skus kuknut 😉

a pekne topanocky ste kupili, my este nic nemame, zimne ma teraz 23 ale mam pocit ze su jej uz len tak tak, este mam jedny zimne v zasobe 24 tak ich uz asi cez vikend prezujeme. len potom neviem jake jarne kupit, ci 24 ci az 25, lebo minule leto nam nocicka rastla velmi rychlo a teraz je to take pomalsie

majkas
11. feb 2011

@lucia32 aj my sa pripajame ku gratulkam 😉

a idem lebo princezna sa zobudila

brusinka.pusinka
11. feb 2011

@zaba2707 kukni semhttps://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/recepty-... i já přispívam i Vinka tam občas je a supr recepisi 😉
@majkas to jsem ráda že nejen my máme tak velkou nožku 😉 😀

traktor
11. feb 2011

ahojte 🙂 ..no popisali ste toho hojne..idem docitat..akurat napisem nieco ku topanockam...matkovi som merala nozku tak ma ze 14,5 cm..kukala som na nete tenisky.tak podla rozmerov co udava ptredavajuca, by to mala byt 24..dnes sme vsak boli v meste, mali tam presne take iste ako chcem, tak reku, ze vyskusame...a 24, obrovska, 23, obrovska...22 ma vôlu. 😅 ..tak dobre ze som neobjednala...teraz viem, ze objednam 22 ..a objednam preto, ze cez net ma vyjdu lacnejsie...budeme mat tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10399986&tab=4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre