Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
10. sep 2009

infacol je to iste ako espumisan a sab simplex

inneska
10. sep 2009

rei 🙄 hm, tak to asi ani nebudem kupovať..espumisan mu už nedávam, a zdá sa, že neni potreba...mi ho spomenul v súvislosti s grckaním, vraj by mal žalúdok trochu uvolniť, a tak by tolko negrckal..tak neviem...aj ked bol espumisan, tak grckal 🙄

inneska
10. sep 2009

inak našla som chlapca, čo sa narodil ešte ťažší ako náš erik 😀 https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

battole
10. sep 2009

kocky poradte mi....moja Lotinka si zacala cmulat celu pesticku a teraz uz aj velky palec....dnes mi rehabilitacna sestricka hovorila, ze je to normalne v tomto case vyvoja, ze si zacina objavovat rucky. Ale teraz neviem, ci ju mam nechat cmulat, alebo jej ju vyberat a davat radsej cumel

samayka
10. sep 2009

batt - tuším máme rovnaký problém 🙂))) ja jej tú rúčku chvílku nechám a potom sa snažím dať jej do ruky takú hračku malú, bola by som radšej keby cmulala tú hračku alebo cumel... od palcov už neodnaučíš 🙂))

battole
10. sep 2009

sama: no presne aj ja myslim na to, ze od palcov neodnaucis.....aku mas hracku?...my taku malicku nemame, a neviem co mam v obchode hladat...

traktor
10. sep 2009

batt ja som kupila v draciku taku sikovnu lahku hrkalku , matej okusuje tu , mrkni v albume 🙂

traktor
10. sep 2009

a kazde babo si okusava rucky, prislo na to , ze ich ma , ine je ked si cmula palec, to treba odsledovat 😉

battole
10. sep 2009

traki: diky....mame take osmicky, ale neviem, velmi to neriesi, ze to moze kusat a malo ju to zaujima...

samayka
10. sep 2009

ja mám takú malú hrkálenku s takými uškami na žužlanie... do pusy to zatial nedala, ale prstíky tam vopchá všetky. a nenormálne sa pri tom chechce... jedným očkom pozerá či ju vídím a tvári sa že nič. a keď sa otočím šuuuuup s prstami do úst. šišinka jedna...

traktor
10. sep 2009

ale toto hrka, mozno v tom je finta, ze sa mu to paci 😉

traktor
10. sep 2009

a si myslim, ze toto je ine ako cmulanie opalceka, ked jebabo unavene, ...to tak proste ma byt, teraz je to rucka, prsteky, potom pridu hracky a vsetko co moze ochutnat...takk ako vsetky deti, proste to treba nechat tak, nebranit mu .... 🙂

traktor
10. sep 2009

nasmu matejovi sa prave teraz podarilo chytit tricko a si ho cmula 😀

inneska
10. sep 2009

my sme s erikom ležkali a driemali 🙂

aj erik si papá pästičky 🙂 to je myslím si že neškodné...ked začne s palčekom, to treba dávať z pusy von 🙂

anavi85
10. sep 2009

ahojte, tak my sme dnes boli u dokiny, lebo mame po celej tvaricke potnicky a dokonca aj na uskach ☹ ...dala nam na to masticku a ked nepomoze, tak v pondelok normalne ku koznej 😒
chcem sa opytat mamiciek, ktore mali cisarak, ci uz dajako cvicia, teda ked maju cas 😀

anavi85
10. sep 2009

uz ste poculi ako babatko chrape??? 😀 to moje vazne chrape, najprv som chodila a pocula co to tu je a to moj Adko piloval 😀 😀 😀

nina41
10. sep 2009

Anavi ja vôbec necvičim,pohybu mam dosť byvame na 4.poschodi bez vyťahu 😀

katica5
10. sep 2009

Ahojte
Anavi ja som pocula aj nas chrape obcas 😉

monr
10. sep 2009

baby, dorazilo beco. 😀

inneska
10. sep 2009

takto dlho ani písmenko??? 😀 a že druhá strana..fúúj 😀 😀

tak šup sem babulky 🙂

inneska
10. sep 2009

mon..beco?? 😕

inneska
10. sep 2009

a zatial nechrápeme 😀

reilyy
10. sep 2009

beco nosic? 😕
my chrapeme, ale proces uspavania bol dlhy
dala som panadol na brusko, uz fakt neviem co ine
a zistila som ze nam hnisa prstik pod nechtom ☹ zajtra pojdem ukazat doktorke, som zvedava co s tym budeme robit

anavi85
10. sep 2009

ineska - ani ja neviem co to je

traktor
10. sep 2009

zeby zaada dnesneho vecera? 😀 😀

traktor
10. sep 2009

zahada 😉

reilyy
10. sep 2009

nosic na deti 🙂 zahada vyriesena 😝 brunku vsetkym

traktor
10. sep 2009

rei dobru noc a vyspi sa doruzova 🙂

anavi85
10. sep 2009

ja smejdim po babysatke, hladam a vyberam a neviem sa rozhodnut 😠

traktor
10. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6516699 tak toto chcem, sa nam to hodi k bunde co som vydrazila. som im pisala ,ze ake su velkosti, a zatial sa neozvali, tak uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre