Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
4. nov 2009

Samy...keby som vedela, že tu budeš hneď po mne, napíšem, že Nataly buntošila celú noc...to nebola provokácia 😀

samayka
4. nov 2009

neboj luci, mňa také veci vedia akurát potešiť.. dodáva mi to nádej, že raz sa vyspíme aj my 😀 😀 😀

a každému komu bábo hajá to strááášne moc prajem.

žabka jedna.. ale aj tak sa teším až sa zobudí a budeme sa šalieť spolu.. miluje zrkadlo. v spálni máme vstavanú skriňu s dvoma zrkadlami od stropu po zem.. sadneme na postel a robíme grimasy.. ide sa pošvochtať od smiechu. zlatíčko moje.. bola som jej teraz nakuknúť do izby... spinká ako najelik.. aspoň že cez deň trošku potiahne,tak 3x po 45minút až hodinku... niekedy aj 4x... poznám baby čo im deti nespali ani cez deň ani v noci...

samayka
4. nov 2009

luci - takže radíš netrápiť ju a uložiť vždy keď jej klipkajú očká, že??

traktor
4. nov 2009

ahaaaa- no co aspon som si presla bazariky 😀 😀 😀 😀

traktor
4. nov 2009

samy aj ja sa priklanam ku kupaniu rano/ naobed/...proste niektore babetka vecer voda tak preberie ze potom nevedia hajat 😉

samayka
4. nov 2009

vyskúšať môžem. radila mi to už aj "skoro svokra", ale my kúpeme tak či tak každý druhý deň, a ja nevidím rozdiel v zaspávaní a spinkaní v deň keď kúpeme a v deň keď nekúpeme... ale vyskúšam. vyskúšať treba všetko...

traktor
4. nov 2009

a na zmenu rezimu mas myslim si este cas...toto je este prilis male babatko aby si uvedomilo co chces a aby sa zameralo na nejaku cinnost ktora ho odlaka od spania....neskor ked bude mat asi pol roka to mozes skusit, budete sa viac hrat, viac salit 😀 , aby cez den spinkala menej a bude taka navena ze zaspinka...no tak som prisla na to ze za tych 13 rokou co som doma tak sa neviem vobec vyjadrovat, neviem najst vhodne slova...katastrofa ked este budem doma s matkom tych 6 rokou tak sa zmenim na batola? 😀 😀 😀

lucia32
4. nov 2009

Samy možeš ju trošku naťahovať, ale bude asi len mrzutá alebo ti bude aj tak zaspávať na rukách...

lucia32
4. nov 2009

Aj my kúpeme obdeň a tiež jej to jedno 😝 , ale kupkanie je dobré na oddialenie spánku...napr. ked mi chce haji o pol 7, tak pokupkame a už sa čas natiahne do pol 8 a môže haji...a ked nemáme kupkací deň? tak nič... 😝 😀

traktor
4. nov 2009

ani u nas nekupemekazdy den a niekedy aj 3 dni spinka ako prasiatko, lebo co ho budem budit v tom najlepsom.... 😀 😀

lucia32
4. nov 2009

trak to neva...ale aspoň krásne voňajú...bábätkovsky 😀

traktor
4. nov 2009

a uz spinka celu noc / vynechal kojo o 1/ tak spi od pol 8 do rana do 6 a nemusime kupovat budik, je to tak kazdy den , tak dievcata vedia ze ked sa matko ozyva musia vstavat do skoly 😀 😀 😀 , niekto ma kohuta , u nas mame matka 😀 😀 😀

traktor
4. nov 2009

lucia tak ho neokupem 2 tyzdne aby vonal este viac 😀 😀 😀

lucia32
4. nov 2009

traky tak to máte skvelé...my prinajlepšom máme jedno papanie okolo 3-4 a potom vstáva o pol 8...ale častejšie 2-3 budíčky 😀

traktor
4. nov 2009

dnes je u nas tak zatiahnute...zeby tu uz tiez trosku nasnezilo?....normalne len kukam ked tu baby pisu ze snezi a u nas nic...kde to zijem? 😀

lucia32
4. nov 2009

nežiješ ty na východe? 😀 aj u nás je zatiahnuté ako na sneh...

traktor
4. nov 2009

no ale my sme starsi, my uz musime byt za velkych,musime uz spat ako sa patri a byt prikladom pre vas mladsich.... 😀 😀

traktor
4. nov 2009

luci zeby? 😀 😀 😀 , a vies ze u nas v dedine je vzdy ine pocasie ako priamo v meste, u nas minule padali krupy a mama hovori ze u nich svietilo slniecko...

lucia32
4. nov 2009

Sa nečudujem...počasie je niekedy potvora 🙂

traktor
4. nov 2009

a lucim nejak zmohlo to vcerajsie kupanie , este spi? 😀 , no ale matko je uzasne babo, na tych fotkach je taky spokojnucky, stastny.... 😵 😵 😵 , a jeden postrh , nasi matkovia su rovnako tazky , rovnako dlhy ale lucim ma na fotkach matka viac gulatejsieho, moj je taka zizalka oproti nemu... 😀

samayka
4. nov 2009

baby ste zlaté, aj tak by som nemala srdco naťahovať ju a nedať hajať... ešte stále chrní... strááášne je zlatá. som si bola pri nej posedieť a pozorovala som ju.. je to taký balzamík na dušičku moju unavenú...

traktor
4. nov 2009

a som kukla ci je take plavane v kosiciach a nic som nenasla- teda nasla jedny ponukaju plavanie od 6 mesiacou a druhy len vo vani / bud u nich alebo u nas doma/ , 😅 , nic take, ze uz moze ist mamina s babom do bazena ako lucim....

traktor
4. nov 2009

samy ason ze cez den si pospinka...furt lepsie ako by bola hore aj cez den aj v noci 😉 , ono sato upravi...a fakt su tie deti uzasne aj ja matka furt pozorujem a normlne nechapem , take krasnucke, vonavucke ...a moje? a to uz je 4 a stale je to krasne, ....lubim ho velmi ..... 😵 😵 😵

beruska113
4. nov 2009

Samy,
no u nás je to s tým zrkadlom rovnaké. Skrine máme so zrkadlom, malý sa tam rehlí, akurát, že ja musím pri tom s ním stáť.

Som len tak v rýchlosti prečítala.
Baby mám na vás jednu otázku: papajú už vaši drobci kaše? Mojmu neskutočne chutia. Zje 120ml mlieka (jeho rekord) o hodinu na to dokáže zjesť 180kaše (mlieko by po hodine v živote nezjedol). Koľko kaše papajú vaši drobci? Netuším, koľko mu mám dávať, on jej tuším nemá nikdy dosť. Toto zje večer, lebo po okúpaní mu vždy niečo dám nech vydrží spať, no a on vydrží len do tej 00:30 akoby kašu ani nejedol. A vraj ako moc má zasýtiť. 😒 🙂

battole
4. nov 2009

baruska: ja svojej este nic nedavam. budem az od siesteho mesiaca, ako sa to ma robit. Preco mu uz davas kase? mala si malo mlieka?

beruska113
4. nov 2009

Battole,
ja som nekojila. Doktorka kázala skúsiť kaše, aj banán. A malý papaá ako profík. Kaše sú od ukončeného 4. mesiaca, čo má o dva týždne, takže sme len trošičku skôr začali.

lucia32
4. nov 2009

beruš a prečo mu už dávaš kašu? Nie je to skoro? Ja čakám na 4. mesiace...

lucia32
4. nov 2009

No koľko lekárov, toľko názorov 😀 , ale keď mu chutí a nebolí ho bruško, tak je to oukej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre