Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
18. sep 2009

nesrandujem, mam ju krizom cez nohy polozenu na kojacom vankusi, som zvedava jak ju odnesem do postele 😀

babyzuzana
18. sep 2009

ja snorim na ebayi 😉

alexarisko
18. sep 2009

ja si citam vymyslene eroticke pribehy 😝

babyzuzana
18. sep 2009

to je co vymyslene eroticke pribehy? 😀 😀 😀
ze nam zajtra jeden z nich prednesies na stretnutiiii? aleeeeee

alexarisko
18. sep 2009

xixi, je to po anglicky, su to fanfiction, to znamena zoberies nejaky film, alebo serial alebo knihu kde sa ti lubia postavy ale nepaci sa ti napriklad jak to skoncilo alebo kto je s kym, tak si proste napises vlastny pribeh s tymito postavami, je to dost zaujimave niektori ludia tam vedia fakt dobre pisat,pridavaju tam pribehy ludia z celeho sveta, cvicim si anglinu a este to je niekedy aj fakt super pocitko

babyzuzana
18. sep 2009

haluz

alexarisko
18. sep 2009

to je, no jo, mangel ma taha do postele asi to neni zly napad, tak zitra

babyzuzana
18. sep 2009

oki, ja uz tiez pojdem

see ya mafia

inneska
18. sep 2009

no som sa pekne zabudla 😀

tak brú babulky a krásne stretko zajtra 😉

alexarisko
18. sep 2009

see ya later aligator

wydata
18. sep 2009

...haji haji hajinky....
...drobeček môj malinky....
😅

voskovka
19. sep 2009

dobre ranko....ja som cela bolava,....bola som na pohotovosti,lebo mám take bolesti od menzesu,že ani dokonca veral retard nezaberal.... 😢
nech vam počasie vyjde a pozdravujeme vas všetky na stretko... 😉

beruska113
19. sep 2009

Vosky,
tak sa drž. A nech Adamko a Dávidko poslúchajú keď Ti tak nedobre.

Inn,
ďakujem. My sme taká Adams family 🙂

Aj my sme mali rušnú noc, muž na nočnej, malý od 4 do 5:30 nervný že až, ale potom sa s nervičkami unavil a zaspal.

reilyy
19. sep 2009

helou evribady 😉
my spime dobre, dokonca aj teraz zalomil...sa mi zda ze makovy kolac ma predsa len nieco do seba 😀

majuska29
19. sep 2009

Baby p o t r e b u j e m poradit, plis

nase drobatko ma biely povlak na dasnach v predu pod perou aj v zadu. Nemate s tym niektora skusenost ci ich to aj nemoze boliet lebo vcera aj dnes ked sa napapa, tak len place. Kolika to nie je tu pozname (mavame ju).
Neviete co na to najlepsie zabera.

reilyy
19. sep 2009

nizoral 1/4 tabletky rozpustit vo vode a vytierat gazou 4x denne, pripadne aj tvoje bradavky...to co ma su kvasinky, miluju mlieko, neboli to, len mozu robit neplechu aj v crievkach

reilyy
19. sep 2009

nizoral je ale na predpis, tak bud skoc k dr.po recept alebo ako lucim pisala ukecavaj magistru ze to potrebujes len na plesen na bradavkch 😉

majuska29
19. sep 2009

dakujem reilyy, zeby to bola fakt kolika, dokelu ale vobec sa nekruti iba place uplne do zufalstva. ☹

reilyy
19. sep 2009

ani nie ze kolika, ale kvasinky ked kvasia mlieko asi to drobcom nerobi dobre, aj okolo ritky maju vacsinou taky zapareny cervenkasty kruh...ale inac to neboli, nizoralom sa to strati raz dva. alebo ani este odporucala candibene sprej, ze nastiekat na gazu a vytriet to tym, ten asi na predpis nieje tak skus

malka18
19. sep 2009

no ženy tak my sme dnes spali od 20:00 do 4:30 krmenie a potom do pol osmej..potom sme kecali a zase zalomila..booože tak keby to bolo každú noc 😀

ozi
19. sep 2009

no tak tu je teda plno 😝 , všetci na stretku?

battole
19. sep 2009

ahojte, ako sa mame?

ani3012
19. sep 2009

čaute baby.

battole
19. sep 2009

malka: to je super, ked ti mala takto spinka, ale nevadi, ze tak dlho nepapa? 😨

battole
19. sep 2009

ozi: na ako stretku?

ozi
19. sep 2009

čau batt, aspoň niekto, myuž ok, ešte v noci som mala 38,5, ale som sa vypotila a už nemám, malá bola solidárna a nechala ma pospať do 2:45 a potom do 6:45

ozi
19. sep 2009

baby majú stretko v Blave, viackrát tu o tom písali

ani3012
19. sep 2009

Ozi,ty sa uzdrav,aby to nechytili od teba aj detičky 😝
malka:mne tak Evka spáva už ako som ju priniesla z nemocky.To mala 1 mesiac 🙂
Batt:Stretko je o tretej,aspoň myslím.Už mi volala sestra,že ide pre mňa 😀

battole
19. sep 2009

ozi: tak to je podobne ako u nas
ja tiez trosku choralava, ale bez teploty, iba hrdlo boli. a spinkali sme od pol desiatej do tretej a potom o pol osmej sme vstali...tak paradicka...po tych predchadzajucich nociach, ked kadze tri hodinky jedla a kazdu hodinu medzi tym bola hore a fnukala, ani neviem co jej bolo....

ozi
19. sep 2009

ani 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre