Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
21. sep 2009

Riusko to je fajn že se vám ta oslava podařila ke spokojenosti dětí 😀 😀 😀 😀
Já se v pátek dozvěděla že moje dlouholetá kamarádky co cestuje po světě je doma a má malou měsíční Terezku, dneska jdem drandit s kočárky 😀 😀 😀 😀

anavi85
21. sep 2009

ahojte, prosim neviete mi poradit, moja sesterk aje konecne tehu asi mesiac a teraz prechladla ,len sem tam zakasle a ma upchaty nos, tak co si moze dat na ten kasel, sa boji,aby neublizila malemu

inneska
21. sep 2009

musím povysávať..pavúkov 😠 včera večer som malého v hornom rohu a dnes ráno, pri ňom velký hajzlák aj s mladým 😠 😠 tak sú tam 3 😖 a ja sa toho taaak bojiiim ☹

riusik
21. sep 2009

josi: no, aspon deti tu oslavu vnimali pozitivne... ja moc ee, prilis snobske pre mna...
a to ja super, pokecate, vyvetrate sa 😵

riusik
21. sep 2009

inn: neboj sa pavucikov, to je stastie.... ale ked ti to je neprijemne, nechaj to na T

josifek
21. sep 2009

Anavi já to měla také a měla jsem jitrocelový sirup
http://www.muller-pharma.cz/produkty/mullerovy-...
a kapky do nosa Pinosol 😉

riusik
21. sep 2009

anavi: ja moc neporadim, ale ako pise josi, pinosol sa moze a mozno nejake homeo, poradia v lekarni...

josifek
21. sep 2009

jdu si upravit obličej do řádného stavu a jdu do obchodu 😀 😀 ať mám celé odpoledne volno 😀 😀 😀 😀 až do večera kluci jdou do kina tak máme dnes babský den 😀 😀 😀

riusik
21. sep 2009

a neublizi malemu, hlavne pohoda, keby sa zhorsovalo, lekar to isti

riusik
21. sep 2009

ja idem nalakovat necht 😉

inneska
21. sep 2009

riuš, ked idem na nich vysavačom, tak sa nebojím 😀 a T príde až večer, dovtedy by sa mohli rozutekať 😀 😀

inneska
21. sep 2009

ivka..ja som mala Sinupret sirup počas tehu 🙂

inneska
21. sep 2009

ja idem sa naraňajkovať...práve mi erik zaspal, tak nech to za tých 5 minút stihnem 😀 😀

inneska
21. sep 2009

a sme hore 😀 15 minút 😝

inneska
21. sep 2009

raňajky som stihla 😀

lucim
21. sep 2009

dobre rankooooooooooooooooo, dqkujem vsetkym za gratulky, cmuk cmuk cmuk, ste moc zlate a som sa strasne nasmiala, ked som to cele citala. mam vas ozaj rada. 🙂

a nika ,tak to sme tu trojcata, vsetko naaaaaj, moje daLSIE MLADSIE TROJCA, vela zdravicka a vzdy veselu rodinku 🙂

matusko jajovy - vsetko naj k meninkam 🙂

josifek
21. sep 2009

Nazdárek oslavenkyně 😝 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
21. sep 2009

luci...dobré ránko oslávenček 😉

babyzuzana
21. sep 2009

bree ranko
babz pomooooc mna tak boli strasne hrdlo, nic neyabera, mam homeo, propolkz, striekam este aj florsalmin, aft mam uy mokvavych opat 5 v puse, tie potieram urgom, no koniec asi somnou 😒 😠
David od vcera asi nechape, mame tichu domacnost 😉

lucim
21. sep 2009

😵
prave som sa zamyslela, co idem nachystat, urobim tiramisu, len si musim skocit do obchodu po slahacku.

beruska113
21. sep 2009

No ešte som ani nezačala písať a už som skončila. Malý je hore. My máme dnes 2 mesiace.
Baby a čo ten príspevok materský? Koľkože nám to dajú? Zase som mimo oobraz.

josifek
21. sep 2009

Babyzuz....pokud máš afty v puse tak zabere fialová vodička jak pro miminka 😉 a také jitrocelový čaj je na bolest v krku dobrý

josifek
21. sep 2009

Malému vše naj beruska 😵 😵 😵

beruska113
21. sep 2009

Josifek, ďakujéééééééééém 😅

lucim
21. sep 2009

zuzi chuuudatko, no co ti este poradit? skus preventan quatro.
alebo skoc k lekarke, ak je to uz zle.

nas matko vie od vcera tu hracku aj trafit do pusky, a rehni sa pri tom. je fantasticke, ako sa tie deti menia, on je teraz zo dna na den zrucnejsi. 😅

lucim
21. sep 2009

berus lukaskovi gratulujeeeem 😉

inneska
21. sep 2009

beruška...tak gratulka k 2mu výmesačiu 😉

zuzi..neporadím, je tu magistra 🙂 a to sa nerozprávate kôli tej kefke?? 😀

beruska113
21. sep 2009

Lucim dakujem. Ty máš narodky? Ak som uhádla tak hlavne Tebé šéééécko naj. A nech ti Matko stále len radosť robí.

lucim
21. sep 2009

berus dakujeeem 🙂

josifek
21. sep 2009

Lu to je krása , ¨naše malá už si drží štěrchátko , a mává s ním líbí se jí když to dělá kravál 😀 občas se buchne tak se zlobí 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre