Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
12. mar 2010

riu, mně nejdřív malá nechtěla z flašky vůbec pít (MM), šlo o to když jsem nebyla doma nebo v zimě venku a pak si zamilovala flašku a odmítala prso...moje dcéra neví co chce🙂

lu, tak to je matko šikovníček, brzo ti už určitě bude capat....a snad se střívka brzo uklidní 😉

riusik
12. mar 2010

ven: ved prave preto som chcela, ze nech pije aj z flasky, ze ked nie som doma.. ale ona opica jedna, nechce.. vodu pritom z flasky pije

lucia32
12. mar 2010

Jaj zbežne prečítané...
Jenn, my pijeme Beba HA a vôbec nie je horká, iné neviem, ale Nutrilon vraj je, Beba HA je sladká...inak pri alergiách, HA mlieko asi do 2 rokov, teda ak mm je alergik, a nebudeš mať mliečko, šup s papiermi k doyne a mliečko budeš mať na predpis....
Aj my máme...a boli sme nakoniec dnes u doky, lebo ráno malú velmi dusilo a nemohla tie hlieny odkašlať, som ju 3x odsávala, raz dokonca aj s krvičkou, asi praskn. cievka v nose...a maličkej " nič " nie je, dýchanie čisté, hrdielko, tiež...tak, že asi najskôr zuby, ale radšej som šla, však radšej 100x zbytočne, ako raz neskoro a Bianka je doma s antibiotikami, tak som nechcela niečo zanedbať...

riusik
12. mar 2010

lu: tak to je dobre, ze naty nic vazne nie je, hoci je to neprijemne tie hlieny hnusne 😒

vendulacky
12. mar 2010

riu, šikovná alexandra 😀

jenn, když si na ně dosáhneš, šak ozkušaj 😀 😀 Mně se po kojo kozenky hodně zmenšily, mám takové huspeninky 😀 Ale zatím furt větší jak před těhu, pač svoje Ačka stále neobleču 😀

laurajana
12. mar 2010

riu...áno okuliariky sú super, skúšala som jej od Mattiho, nechala si tak snáď ich nebude trhať z očičiek, ale keď pochopí, že jej tak nesvieti slniečko sama uzná čo je dobré...a super, je, že sú okolo hlávky

prajeme všetkým krásny víkendík ahojte

riusik
12. mar 2010

ja mam kozy stale rovnake..male.. teda ak nepocitam tie "obrovske", co sa mi zo zaciatku kojenia nalievali.. takze sama sebe nehroziiii 😎

lucia32
12. mar 2010

Rius dik 😵
Vendy...neboj pri druhom budeš opäť Dolly Parton 😀

riusik
12. mar 2010

jani, papa 😵

vendulacky
12. mar 2010

laury, krásný hadříky 😉 že teda disney motivy moc nemusím (pohádky jo), tak ty body jsou origoš 😉
krásnej pletenej komplet 😉

jennna
12. mar 2010

lucim....hej dávame nestlé kaše....a všetko okey....to je vlastne beba mlieko, že???

lucka...Natálka má tie problémy, čo sme my mali....nám dokyna na zadúšanie predpísala aj čípky Rectodelt..tak dúfam, že vás to skoro prejde....
aj u nás sú už dlho indikácie na zúbky....a stále nič....

ven....skukla som videjká...malá je super...a ako už lezie...my ešte nie....a dokonca nepotrebujete ani podbrdník-brindáčik....to my by sme dopadli bez toho...dianka pchá do jedla ruky a potom to tak vyzerá...alebo myká hlavou, ked jej veľmi nešmakuje

laurajana
12. mar 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

ani ja nemusím také bodynká...ale niečo prestriedať môžeme heh...ten kompletík je super

lucia32
12. mar 2010

A objednali sme si včera konečne autosedačku, došli dengy 😀 Dnes ešte chrapkala vo vajíčku, ale to už nič moc, hlava jej pomaly trčí von a keby niečo žiadna ochrana 😝

laurajana
12. mar 2010

lucka, presne autosedačku sme mi už tiež dali väčšiu, pretože u nás bol problém keď sme cestovali a nespinkala tak plakala na retu...teraz má výhľad a je spokojnejšia...máme takú čo mal pred tým Matti polohovateľnú neonato a vy?

jennna
12. mar 2010

ozaj autosedačka....akú odporúčate...už by som aj ja objednala...máte dáke linky????

vendulacky
12. mar 2010

lu, čoveče mně tahle velikost neva, předtím to bylo fakt moc..ale nemusely by být tak měkký 😀 Jsem četla, že tukové žlázy se při kojení ztratí, proto jsou taková žvejkací 😅

lucim
12. mar 2010

veeen dokukane aj krmiace video, mi to pripomina to nase, sermovanie rucickami a tocenie sa za vsetkym, aj s tym rehotom, zlateeeee. 🙂

lu uf, to je dobre, ze natynke nic vazne nie je, ale komfort to niez nie je, ked soplikuje a dusi ju. 😒 hes sople hes.

laurinka je podarena 😀

lucim
12. mar 2010

lu aku sedacku ste nakoniec vybrali?
ozaj, nemate niekto tie posledne testy sedaciek, link nejaky, ? tusim v novinach to bolo, aj v spravach... cerstve, co tam zname znacky prepadli ... nejake recaro a stm tusim ... mozno by sa vam to zislo...

vendulacky
12. mar 2010

lu, pokaždé vytírám, máme pod vanou vždy malý rybníček🙂), ale když jí se to tak líbí 😀 ..jsem zvědavá kdy sleze plovoučka 😀

jenn, to byla světlá chvilka opilcova🙂) taky jsme jak prasátko a jídlo všude...i když má brynďák začuňačí si všechno okolo 😅

malá zas zdrhla, už se zase váží 😀

lucia32
12. mar 2010

Laura...máme ten istý dudel a slintáme takisto 😀
Jenn,,,tak dúfam, že ju to nebude dlho držať 😝

vendulacky
12. mar 2010

laury, malá je krásná 😉

lucim
12. mar 2010

ven, preto ja kupem uz v kupelni vo velkej vani, tam si moze kopat kolko chce. 😀

laurajana
12. mar 2010

lucim vďaka za pochvalu malej...čo sa týka sedačiek presne recaro - známa značka a test dopadol katastrofálne...čo sa týka zn. neonato, mega max tam neboli chvala bohu

laurajana
12. mar 2010
blani2
12. mar 2010

Ahojte 🙂 tady je živo 🙂

Ven, Emmuš je kouzelná. Jak si škrabká prstíkem o sedačku 😀 to je jak u nás. Krásně leze 🙂

Riuš, Saška má originální techniku 😎

My se pohybujeme technikou píďalka 😎

laurajana
12. mar 2010

a tu je zoznam nebezpečných autosedačiek http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/test-tieto-...

blani2
12. mar 2010

a už jsme se konečně rozhodli pro sedačku Romer king, příští týden ji chceme vyzkoušet live. Prý je pěkně prostorná. A to my potřebujem.

hhhhhhhhhhhhh

blani2
12. mar 2010

a už tu mám společnost

laurajana
12. mar 2010

niekto má asi rozum-fakt chúďa baby http://tvnoviny.sk/spravy/radimevam/test-tieto-...

laurajana
12. mar 2010

zlaté sú tie vaše dietky...také šikovnučné, krásnučké...maminky právom ste hrdé fakt 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre