Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
29. mar 2010

juuu, macko zaspaty ... zahradnu hojdacku ma aj nas matulo rad. .... som objednala slnko na poobede, zatial sa schovava, chceme ist aj my santit na dvor. a v draciku maju lacne hojdacky som zistila, tak tam asi skocim.

lucim
29. mar 2010

samy, radi vas u nas na hojdacke uvidime. 🙂 chcela vy som taketo, le n bez tej smykaly ,m mam to ulozene na ploche, nch ma vasko vzor, drevo tu uz na to je .... zatial sa hojdacka zavesi do altanku, teda, ked ju kupime.
chcem na vikend, bude tu viac ludi.
a teda dobre, prekusem sa mozno dalej tou poviedkou ....

traktor
29. mar 2010

samy..kludne sa stavte...na obrazku to je pekne este dobre , ze nevidno tie nedostatky okolo 😀 ...este mame straaaaaasne vela co robit...ale no...my najprv rodime az tak robime okolo domu 😀 😀 😀 ...lucimka, aj my sme kupovali v draciku a vlastne skoro vsetko tam kupujem, maju vyber, mame zlavovu kartu tak preco to nevyuzit 😉

blani2
29. mar 2010

Traky, Maťko je parááádní. Má u vás pěkný ráj na hraní 🙂

blani2
29. mar 2010

Luci,krásné věci pro Matýska vybíráš 🙂

traktor
29. mar 2010

lucim to je uz inaaaaa hojdacka...taku by sme brali...kurnik len preco tie peniaze nepadaju z neba...ked tak casto prsi...ze miesto toho

traktor
29. mar 2010

a smykalka je super vec...deti sa zabavia...jedna radost 😉

traktor
29. mar 2010

a preco mito nepridalo cele 😅 😕 ....malo byt samy, kludne sa stavte aj u nas, sa potesime...ze urobite si taku zdravotnu prechadzku 😀

lucim
29. mar 2010

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... preco by mala byt ta hojdacka od 3 rokov? ja by som povedala, ze DO 3.
a dik za schvalenie vyberu - traky, drevo mame na tu preliezku odlozene z toho, co sa bralo na kurenie (lacnejsie, ale museli si ho ist zobrat do hory v podobe stromov, drahy sa namakal) , hojdacka bude kupena , najprv ta hore, potom asi takato http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=..., a nejake lano sa uz len zozenie. 😉 a mooozno aj ta Smykacka teda.

samayka
29. mar 2010

yqqqqqqqqqqqq

no naša kecalka sa pridala.. že ona ssa rada zastaví všade, kde sa môže vyblázniť

a aj ja vám pridám pár fotiek, zostrih z posledných dní

lucim
29. mar 2010

samy este nemate tu novu sedacku?
a vidno, ze vie, co je dobre,a v briloch je cooool eluska. 🙂

lucim
29. mar 2010

a eluska, ahooooj 🙂

traktor
29. mar 2010

lucim ...mne sa tie umele hojdacky tiez velmi pacia..ale...neviem aku ma s tym niekto iny skusenost/ kto ma nech napise/...nam raz dva pukla...nebola dobra...tak sme kupili tu klasicku drevennu....ako nebojimsa do nej posadit matka, ved aj tak nesmie byzt v ziadnej hojdacke bez dozoru...

traktor
29. mar 2010

sam supeeeer fotecky... 😉

traktor
29. mar 2010

lucim to je velke plus, ked mas tak zrucneho mm 😉 ...nieze by ten moj nebol...len nikdy nie je doma 😅 ...tak ale zas, z niecoho musime zit...ked uz mame tooooolko deti 😀 😵

lucim
29. mar 2010

traky, uvazujem, ze kupim aj tu plastovu a este maju tuto. http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... asi kupim obe a basta, snad nepukne hned po tomto vikende. 🙂 budeme mat 2 navstevy , z toho 1 tusim 11 mesacne dievcatko. 🙂 a este cosi - otec toho dievcatka - vaskov kamos z BA, chce ist v sobotu kuknut bubnovacku, aj my sa pridame - a to k ludom, ktorym sme v lete pomohli s defektom a ona sa mi potom nahodne zjavila v lekarni v trnave, ten svet je tak smiesne maly a dokruteny, vsetci sa poznaju. 😅

cathuska
29. mar 2010

Ahojte julovky 😉
Ja chodim sice do inej temy, ale s Vami kockt to cele zacalo
😵
Len chceme s Nely pozdrabvit vsetky maminky a deticky 😵 😵 😵 krasni ste 🙂
kisssss 😝

cathuska
29. mar 2010

kockt=kocky 🙂

lucim
29. mar 2010

traky - vasko zistil, ze je zrucny, az ked sme sa prestahovali sem. 🙂 a z casom je to podobne, dnes je doma, lebo musel ist na urady, a teraz trosku lepsie zaraba, ale nie je doma , rano vyrazi, kym mi vstaneme a vecer mu to casto vyjde tak, ze pride okolo 8. A to lwn padne na gauc, utahany. ale sme sa dohodli, ze ked zmaknu teraz naval prace, tak potom si bude brat tolko, aby par dni v tyzdni prisiel skor.

lucim
29. mar 2010

cau catus. 🙂

samayka
29. mar 2010

lucim - ešte sa mestíme do starej... ale už máme vybranú a tento týždeň ideme po ňu.

ideme my s elíkom vonky trošku. havu vyvetrať a tak. tak sa tu kočky majte a my sa zas ukážeme

lucim
29. mar 2010

samy paaaa, u nas sa este spinka. a ktoru sedacku ste vybrali?

traktor
29. mar 2010

lucim tak super ze prestahovanie v nom objavilo zrucnost 😀 ...tu v draciku mame aj my...a maju taku a este farebnu... 😉 ..a hojdaciek nikdy nie je dost...tu umelu sme kupili v tescu..mozno zalezi aj od materialu...ani plast uz nie je ako plast...mozno inde maju v inej kvalite

brinzulka
29. mar 2010

ahojte baby...
gratulujeme detickam a Miroslavom...uz aj idem poposielat smsky....

prosim o radu: ked je cas...brazdim po "modrastrecha"
ale ak mate skusenost: chceme prerabat jardo-wc, kupelna, kuchyna
komu dat spravit kuchynu, komu radsej nie....
ci firmu oslovit, alebo majstrov
kolko do toho ide asi penazi...my si myslime, ze asi 250 000sk...ako komu vyslo-keby ste mi napisali do IP...pripadne skusenost niekoho, kto ma toto za sebou...
chceme spojit wc s kupelnou...a spravit dnu predel..a vchadzalo by sa tam cez sklenene dvere, ktore by boli posuvne a zabudovane v stene...aby sa usetrio miesto-ak niekto ma...skusenost, negat..pozit...

Dakovala

traktor
29. mar 2010

samy peknu prechadzku, cathuska ahoooj 😉

brinzulka
29. mar 2010

fotky su krasne...zbezne pozeram FB i tu...

katica5
29. mar 2010

Ahojte, vsetko naj oslaencom, chvalime fotecky 🙂
boli sme v poradni Max ma 8700g a 72cm a v noci sme aj my hore zuby idu a ani jest nechce ak aj nieco tak to musi byt tekute a pije to inac ee a pluje to von...
ideme von je supis pocasie mozno zaspi, bo je unaveny som ho musela zobudit kvoli poradni

ani3012
29. mar 2010

Boli sme na Kramároch na očkovaní a pozrite,čo jej tam jedno dvojročné dievčatko spravilo ! 😠
Som nakričala na mamu,že mala upozorniť,že jej dieťa kúše,aby som dávala pozor.A potom som plakala aj s Evulkou mojou zlatou 😢
A malej ani nič nepovedala,len mne,že čo kričím,veď sa ospravedlnila. 😝
Odteraz žiadne dieťa nepustím ani pohladkať bábo !!!!!

lucim
29. mar 2010

ani, tak to je vrchol. ked ma dieta, co sa nezmesti do koze, tak nech si ho strazi. 😠 chuuudatko evicka. 😨

brinzulka
29. mar 2010

chudatenko malinke 😢
mne sa stalo to iste...ked som bola vybavit rodicak po materskej...siel okolo chlapec a vtedy davidovi vylepil facku-mal 5mesiacov, chlapec skoro 3roky...mama mu nic nepovedala a ja hlupana som sa od laku nezmohla na nic, len plac...hlupa som bola a pani s chlapcom nepovedali nic nic...
malinka, nech sa jej zahoji....

baby- nas maly moc neje...najnovsie to po 4lyzicke vypluje...otoci hlavu a skoncil 😖 ale raz!!! to pride 😵 verim!! sme v tom spolu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre