Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
27. apr 2010

zmur, ale ako sa viac zviditelnis na mmb? ked si predstavim - som zena, hladam saty - prehladam cely bazar, alebo tam tuknem len svoju velkost? ja to druhe, vsak to setri cas ... a tym padom to uz tvoju ponuku najde, nie? 🙂
a aaano dobre som predala, a ani som to nemusela trepat zabalene na postu. 🙂 ale nepovedala som mu, ze som ho ja mala z mmb, mala som? 😝

ani3012
27. apr 2010

je tam praimo napísané,že na doma veci pre chlapca a je to za smiešnu sumu.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8395512
No a moje hodnotenie pozri tu:
http://www.mimibazar.sk/hodnoceni.php?user=148656

traktor
27. apr 2010

aj tak si myslim , zekeby si to dala na aukciu,tak to mas skor predane a za vecsiu sumu...alebo skus dat na babybazar tam je to zadarmo, tam som predala vela veci..aj take, co by som neuverila, ze predam

ani3012
27. apr 2010

ja si s tým moc hlavu nelámem.Ak nepredám,tak to pôjde do Macejka- detský domov tu v Malackách.
Ale skúsim aj ten babybazár,ďakujem za radu 🙂

zmurkaz
27. apr 2010

😠 ...s tým nemám vôbec skúsenosti .... 😠 😠 😠 ... to budem musieť nejako poriešiť 😠 ...idem ešte dokuki ordináciu ... sa tu stavím 😉

traktor
27. apr 2010

zmurka klikni na babybazar, zaregistruj sa , mas tam vypisane pridaj inzerat , pridas a mas...a cakas a cakas...a huraaaaaaaaaaa predala si 😀 😉

ani3012
27. apr 2010

malá zaspala v ohrádke,tak ju idem preložiť a spinkať aj ja-teda budem si čítať.Teraz čítam knihu Strom v srdci.
a zajtra má Evička 11 mesiacov 🙂
Tak dobrú noc !

ani3012
27. apr 2010

zmurky- keď to zvládla traky 😅 😀 😉

ani3012
27. apr 2010

jojka má zase posunutý hlas! Tak mi to lezie na nervy,ani pozerať sa na to nedá. 😝

lucim
27. apr 2010

zmur, tie trakynea a ani rady sa mi pacia, a aukcie su adrenalin 🙂 daj na skusene. 🙂
Ani, inzerat vyzera uuuplne normalne, je to fakt lacne, a henta sa mala spytat a nie toto. ale sa nekasles s tym jej hodnotenim, ale vsak pravdivo. 🙂

lucim
27. apr 2010

zmur ani idete do postielok? tak dobruuuuuu 😵
ja tu jojku skor pocuvam, tak ani neviem, ze to maju posunute. 😉

blani2
27. apr 2010

Ahojte bambulky.

já jen na skok..chci popřát dnešní úrodě oslavenců 😵 😵 😵 jen to nejlepší!

Ani, jak psala Lucim, je to trubka trubkovaná...chjo. Ať se Evička krásně na ten zítřek vyspinká a mamka samo s ní 🙂

i já pádím na kutě. DOBROU

lucim
27. apr 2010

a ta zuzka maureri fakt pekne schudla tym tancom, budu ju musiet do panelaku vypchavat. 😀

lucim
27. apr 2010

ahoj blaniiiiiiiiiiii a ahoj blaniiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
27. apr 2010

ani veru ked som to zvladl ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...

lucim
27. apr 2010

traky, uz davno som nebola na babybazare, uz sa tam da lepsie vyhladavat?

inneska
27. apr 2010

brý večer 🙂

na plavku super, sme sa dnes aj potápali...erik bol mierne vykolajený z toho, ale zvládol to 😀 a zajtra máme zase, nám to presunuli z piatku(budú čistiť bazén) a na zumbu som už nemala síl ísť 😀

a sa teším, že nás beriete do partie podnikateľskej 😀 😀 maťko, aj karamelka sú NO.1 modelkovia 🙂

a ste mi trafili tému o bazároch...mám nachystanú taaaku kopu na predaj, len to nafotiť a niekam zverejniť 🙂 tiež som chcela mmb, ale asi zvolím babybazar, tam som už predala nosič...takže sa nejako moc neoplatí na mmb dávať, ked nemám predplatené?? 😕

zmurkaz
27. apr 2010

furt odbieham ... no musím sa do toho pustiť 😉 a predať ... šak ani povalu nemáme takú veľkú 😀 😀 😀 😀 ....
Lucim .... poraĎ niečo čo si môžem dať na ruku - niečo ako Flector gel .... popis: 😀 😀 😀 ...za mladých čias som hrala s chalanmi futbal a som v bránke zle chytila loptu - sa mi posunula kosť - čo nikto nevedel - zlomené to nebolo ... ale teraz tam mám takú hrčku a pri záťaži ma to bolí 😢 😢 😢 ... si tam dávam aj tú dlahu - a nič ... som si tam frstla toho Flectora - a že nem keĎ kojíš - tak hádam Zuzi bude OK..... 😕 🙄 ...sa mi v poslednom čase daríííí - kynožiť si deti 🙄 🙄 🙄 😖 😠

inneska
27. apr 2010

luci..hej, je teraz babybazar vynovený, aj vyhladávanie je tam lepšie 🙂

ozi
27. apr 2010

Ahojte, babenky.

Som Vás prišla pozdraviť, som akurát dožehlila a reku aspoň nakuknem, som tu dlho nebola, tak neviem, či ma ešte poznáte 😕 😅

sa polepším 🤐

traktor
27. apr 2010

vyhladavanie lepsie....a podla mna aj viacej predas...teda ja ked som mala na mimibazariku inzeraty tak nic...tak som si ich zaplatila a tiez nic a ked som si zaplatila len aukcie tak super...

traktor
27. apr 2010

http://www.mimiaukcie.sk/objednavka.php aukcie si zaplatim tu...ja si davam ten najmensi pocet

ozi
27. apr 2010

Dostala som trošku predčasný darček k narodkám, tak tu budem častejšie 😉

aspoň v skratke o nás:

Saška je zlatá, ešte nechodí, iba okolo nábytku
Samko ide od septembra do škôlky
ja som začala chodiť do práce, ale iba dva dni v týždni na tri hoďky, takže pohoda

lucim
27. apr 2010

no tak teda idem nakuknut na ten babybazar, ked ho tak pekne chvalite 🙂
a rozmyslam, co by som ja predala ... len sa musim odosobnit od toho, ze mam pytat peniaze za to, co ja uz nechcem ....
a z detskych toho nie je vela, ak nieco, co by sme neposuvali Lukaskovi. ... ale mozem sa aspon zamysliet. 🙂 a vobec, chcela som upratat svoju skrinu, mozno nieco najdem ... 🙂
ahoj oziiiiiiiiiiiiiiiii, jasne ze si ta pamatame, ako sa mate? 🙂

inneska
27. apr 2010

tak to naflákam len na BB a bude....zatial mám 100% úspešnosť, jeden inzerát, jeden predaj 😀

traktor
27. apr 2010

ahoj ozi 🙂 , inka 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
27. apr 2010

a to ako sa postupuje ... dám že napr nohavice 1 euráš ...a hodím kedy je koniec aukcie a hotovo - pošlem to tomu kto vyhral?

lucim
27. apr 2010

inn - tak ericko uz je potapac? supeeerrrrrr, 🙂 a dakujeme za pochvalu.
traky, videla si fotku s bubnom?
zmur, neboooj, neublizila si zuzinke, to jednorazove natretie na malu plochu je v pohode. rozmyslam, co ti poradit ... homeopaticku mast traumeel S? alebo konsku mast. a tu nejaku elasticku bandaz vzdy ked citis, ze je to pretazene ...

zmurkaz
27. apr 2010

in 😀 😀 😀 😀

inneska
27. apr 2010

ozi..ahooj 🙂 a čo si dostala vlastné pc?? 🙂 a super, že sa vám darí 😵 😵

luci...pretried skrine, niečo sa nájde 😀 ja som pretriedila vrecia s malým oblečkom mojim a je toho požehnane 😀 aj mama mi dala niečo, čo už neoblečie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre