Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jennna
21. jún 2010

ale Dianka je zlatá...máme tretí zúbok von jedničku hore...a sa mi zdá, že sa vedľa nej tlačí dvojka...
už sa vie sama postaviť...a urobí zo dva tri krôčky.... ale teraz dosť hnačkuje..tak len dúfam, že je to z tých zúbkov, lebo ani papať jej až tak nechutí...
kojiť som prestala presne na 11mesiažc...o týždeň rôčik....a dnes som jej skúšala ponúknuť prso...a už si nespomenula...viete ako mi to prišlo ľúto???? ☹ ☹ ☹ chýba mi to....ale takto na flaštičke mi to je pohodlnejšie už....

no a v mojom živote tiež veľké zmeny.....a konečne som veľmi šťastná, tak nemám tak veľa času vypisovať....lebo poviem úprimne.... koník bol moja bútľavá vŕba a úkryt pred svetom.....ale teraz si život užívam....

Lucimka...a neplánujete alebo nerozprávate sa o nejakom stretku po roku...alebo ten august ako sme sa bavili ešte na Senci????

lucim
21. jún 2010

jenulik v prvom rade ti gratulujem, ze si zivot uzivas a ze si stastna 😵 😵 😵 ... a aj prezradis, ake zmeny to su alebo ostanes zahadna? 😉
na velke stretko tu zatial padla len otazka, ale este sa nic realne nezhana, neplanuje ... ale mozno by to bolo celkom fajn. 🙂

jennna
21. jún 2010

niečo prezradím..... mám nového životného partnera s ktorým som veľmi preveľmi šťastná....ktorý má veľmi rád aj Dianku a aj ona jeho zbožňuje 🙂)))) to je tak v skratke 🙂))))

a ja by som rada išla aj na to isté miesto , kde sme boli...často nad tým rozmýšľam....a možno by nebolo od veci zobrať aj chlapov.....aby urobili operky 🙂))))) alebo aj bez....dáko by sme to už zvládli.....alebo dohodneme 🙂)))

lucim
21. jún 2010

@jennna dianka je sikulka, o chvilu bude sama cupitat. 🙂 a zubky su potvory, ale potrebuju ich, nejak to s nimi zvladneme a pomozeme deturencom to zvladnut . ... tak o tyzden bude velka oslava u vas. 😉 uz chystas? darcek uz je? 🙂

jennna
21. jún 2010

hlavne chcem aby bola torta....a ostatné sa pridruží....ale isto viem, že dostane na záhradke obrovskú preliezku, šmýkačku a hojdačku..... a z toho bude mať ešte dlho radosť 🙂))))
videla som fotečky z vašej oslavy....Maťuľko si to užíval...a tých darčekov....zlatučký je!!!!

lucim
21. jún 2010

@jennna tak to ti velmi gratulujem, radikalny krok, ale pozitivny, uspesny, k spokojnosti vsetkych. 🙂
ten senec bol celkom fajn, len ci tam este funguje? ked zistime, budeme vediet ....
ja proti chlapom nic nemam, obcas na niektorych tatinkovia su a je to pohoda. 🙂 len neviem, ci nejaky letny termin zosuladime, ci nebudu ludia po dovolenkach a chata obsadena ...
inak, ja by som mala ist na stretko s inopu bandou v septembri .... idem nakuknut do temy, ci uz maju termin. 😉

lucim
21. jún 2010

jennn tak to bude paradny darcek ... u nas take bude, casom, obrazok, ako to bude vyzerat mam stale v Pc na ploche. 🙂 a rady a inspiracie okolo torty tu uz frcia, ja som dala urobit, urobila, aj priniesla svokra. 😝

samayka
21. jún 2010

ahojte

@jennna - juuuuuuuuuuu tak to je strašne super, krásna a pozitívna zmena... a to že sa dianke páči je na tom asi to najlepšie !!! bože... v nedelu máme rok. ale nám to uletelo, čo?? aj simonito, susy.. mousa... ale nás v ten deň bolo... fuuu

inak keď si spomeniem na pôrod.. ešte mi vie slza vypadnúť a mráz prebehnúť po chrbte, ale už je to stále lepšie a hlavne keď vidím sýkorenku ako nám lieta po byte a škerí sa od ucha k uchu, ako vrtí riťkou, keď počuje hudbu - trebárs aj od susedov... ako ma hladká a mojká... vždy si poviem - stálo to za to!! a vydržala by som pre ňu aj viac...

teraz krásne spinká a dnes sme spinkali spolu...tiež celkom slušne a dlho...

a stretko - brala by som ten senec - len asi by bol problém s postielkami, či? no u nás nie, my spávame aj tak na velkej posteli...len by sme večer namiesto volnej debaty asi mali každá spanie s bábankom... iba ak by sme ich nacpali všetky na jednu izbu 🙂))

lucim
21. jún 2010

samyyyyyyyyyy cmuk .. si vies predstavit, ako by spali same deturence na jednej izbe? 😀 😀 😀 to by bol curbes. 😀 t
inak, ake ste mali izby vy? my sme mali z brin takeho uzkeho sliza, ze manzelske letisko by sa tam nevoslo .. ale moji znami vsetci na vylety vlacia prenosne postielky ... len my nie, sak nemozem matyska ucit na postielku akurat na dovolenke .... ten by frflal, skusal vyliezt a spieval. 😝
samy na skaredosti pri porode nemysli, ja som si to takmer zablokovala ... radsej si vybavujem moment den po, ked mi ho dali na izbu 🙂

jennna
21. jún 2010

ahoj samay....áno tieto naše detičky už idú mať rôčik...ako to rýchlo ubehlo...

ja z pôrodu nemám žiadnu traumu....ale to tehotnestvo bolo "príšerne" nezabudnuteľné..... ale ako hovoríš...stálo to za to...a pre anjelika by som zniesla aj nevydržateľlné!!!!!

viete...čo sa týka tej mojej zmeny v živote...vždy som bola "sebecky smutná"....ked som počúvala, akých máte úžasných chlapov ako vám pomáhajú , aké ste šťastné a že by ste nemenili....a ja som tak hlboko v srdci snívala o takom istom šťastí!!!!! a moje modlidby boli vyslyšané....nevedela som si to predstviť..snívala som o tom...a teraz žijem svoj sen!!!!

...no a idem ja spinkať....prajem vám všetkým dobrú nôcku!!!! detičkám a ešte bábätkám aj mamičkám...cmučky!!!

jennna
21. jún 2010

a my používame prenosnú postieľku úspešne...a mám pocit, že v nej spinká lepšie ako vo svojej drevenej

blani2
21. jún 2010

@jennna Ahooooj Jenka 🙂

Jak ráda Tě tu vidím. Gratuluji ke všem pozitivním změnám 🙂 a zase se tu u nás ukaž 😵

Babulky, přeji vám dobrou noc 😵

lucim
21. jún 2010

ahoj blaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 cmuk kubickovi. 😵

zrnik1
21. jún 2010

ahoj,
ked sa budete chciet stretnut, pridam sa, urcite mi dajte vediet

majkas
21. jún 2010

ahojki,

u nas sa zaspalo az teraz o 22.10, poobede spaal do 6 tak sa ani necudujem. ale co s nou mam robit ked je umrncana okolo 4 to by som ju do 6 asi neudrzala hore.
a boli tu svokrovci lebo zajtra letia v BA na dovolenku a si predstavte ze im rano ked uz boli na ceste volali z cestovky ze nemaju pre nich hotel 😠 ktory mali normalne zaplateny.... tak sa isli este vyhadat po ceste do presova a tam im ponukli nejaky nahradny ale v rusnej casti co oni nechceli 😠 akoze no comment k takemu jednaniu....

majkas
21. jún 2010

k stretku sa pridame ak bude blizko, len to ubytko v senci asi nebolo to prave lebo aspon teda na nasej izbe to boli take dost uzke postele, neviem si velmi predstavit spat tam. to skor by som brala aj nejake s oteckami a najst nejake ubytko s manzelskymi postelami

@jennna jeni to je super, tesim sa s tebou, nech vam to stastie vydzi uz navzdy 🙂

@inneska fotky perfektne, len mi nejako uslo kto oslavoval 😅 🙂

@anavi85 toje dobre ze mozes byt s Adkom doma, tak to ma byt. a totry vuzeraju fakt skvele

@brusinka.pusinka mala je fakt super ultra dobry vykuk 😀 ale radsej nech bude zdravy vykuk ako ... (ani nepisem co) 🙂

majkas
21. jún 2010

tak asi zhasinam, ked nikde nikoho, dobru nocku vsetkym

ani3012
22. jún 2010

@adka12 .......................... Alexandra ma dnes presne 1 rok !!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Saška mala termín 12.7.,ale troška si to skrátila a na svet prišla práve v tento deň 22.6.2009 s hmotnosťou
2260 gramov a 47 cm.
Alexandra je veľmi šikovná,vyhrala tretie miesto v súťaži lezúňov v BB,ale nech sa pochváli maminka 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/adka12/

a my máme dnes 11 mesiačikov 😵 😵 😵
zrnik1..........................22.7............................Matej
labradorik..................22.7...........................Jakubko
Piri...............................22.7...........................Esterka
Aj k mesačninkám všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Paulína, Achác, Eberhard, Paulín, Paula, Rozvita, Zaira
Meniny oslavuje v ČR: Pavla, Jozue, Rozvita, Zaira

ani3012
22. jún 2010

z dôvodu,že fotky v príspevkoch sa nedajú zmazať-iba ak celý príspevok ,budem do príspevkov odo mňa dávať len link na fotobogy,kde si tie fotky môžete meniť a ak chcete fotku na nástenke,tak si ju potom môžete popridávať podľa svojho gusta 😉
Pred chvíľkou si Evička rozťala vrchné jasno ohrádku.Aj krvička jej išla,ale už papká sušienku,tak je dobre

@majkas tak to je teda dobrá blbosť. Z ktorej cestovky to bolo? nám tak menili hotel dva roky do zadu.Síce bolo do odchodu ešte mesiac,ale museli sme sa rozhodnúť vlastne behom chvíľky,aby mohli zarezervovať. Išli sme cez Kartágo

traktor
22. jún 2010

ahojte 😉 saske k prvemu rocku vsetko najlepsieeeeeeeeeee 😵 , uzite si tento den najkrajsie ako sa len da 😉 aj vymesacnikom vsetko najlepsie 😵 a matkovi a esterke velka cmuka leti 😵
@jennna tka ti prajem, nech si uz len stastnaaaaa 😉
@ani3012 ani tak mate akcne rano...matko je uz tiez hore, a ma super zabavu....otvori mraznicku , da do nej jablcko ,zatvori, otvori ,vyberie, odkusne , a zas vlozi....robi to uz 5 minut...

brinzulka
22. jún 2010

🙂 vsetko naj 😵

anavi85
22. jún 2010

Dobre ranko 😀 ,
Adusko v noci bol asi tisic krat hore...dokonca sa az dva krat precikal, normalne menime len jeden krat za noc plienocku...
Petko tiez zaspal, ale nastastie to do roboty stihol na fuz

majkas - ved to by mohly ziadat, aby im cestovka vratila cast penazi, alebo dala ich hotel podla ich poziadavkov, pripadne im dali all inclusiv,..na to maju narok

lucia32
22. jún 2010

@simonito držkám place, nech to nie je nič zlé....deti by nemali trpieť ☹ Držte sa, Malču cmukám na líčko,nech nekuše mámu 😀 už je to veľká holka 😵

@blani2 Kubík takto zlobí? Kusalkoš malinký....naša kuše len v rámci relaxacie ďasien 😀 a jedine maminu ruku 😵
@jennna ...no toto? kto to tu zavítal? 😀

lucia32
22. jún 2010

@jennna velmi ti prajem nech si už len šťastná 😵
@ani3012 fúúú to je teda sila, takto rozbiť pusinu 😝 , naša ma monikel na líci, sa jej nechcela uhnúť otvorená komoda 😅
ohladne dovoleniek...my sme tiež tak raz dopadli, prišli sme na miesto a že nemáme hotel, lebo cestovka s ním nakoniec nepodpisala zmluvu...ale vybavili nám penzion nový, práve dokončovali, akurát na balkone nebola ešte dlažba...tak sme boli vcelku spokojní...aj ked jednanie sa nám nepáčilo, predávať hotel bez zmluvy 😝 Šli sme cez JezzTravel 😅

lucia32
22. jún 2010

Saške velká gratulka k 1. rôčku 🙂 🙂 🙂 a oslávencom, hlavne zrníkovi Matejkovi veľa zdravíčka, šťastíčka 🙂

brusinka.pusinka
22. jún 2010

Ahojky sluníčka Malé Sašence k ročku vše nej nej nej 😵 😵 😵 😵 😵 a hlavně usměv na tvářičce a jedna malá písnička 😉 Pro všechny ostatní oslavence a hlavně pro zrníkového Maťka 😵 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=OECKDbx83Go


Jennka co víc ti můžu přát jak to co jsi přeješ ty sama 😉 😵 😵 😵
Ani uchhhh malá moja Evka fukáme a cmukáme 😵 😵 😵

adka12
autor
22. jún 2010

baby ďakujeme veľmi pekne za gratulácie 😵 😵 😵
dnes bude mega oslava, neviem či sa mi toľko ľudí aj do bytu zmestí 😀 😀 😀

jennna
22. jún 2010

ahojky....

Saške všetko najlepšie k prvému rôčku a výmesačníkom tiež všetko dobré 🙂 🙂 🙂

a ďakujem vám, že mi takto prajete...nečakala som to.... cmúúúk všetkým 😲

anavi85
22. jún 2010

toto pocasie ma zabija ☹

laurajana
22. jún 2010

Adka aj my sa pripájame ku gratulantom, nech malá Sašenka rastie do krásy v zdravíčku, ako sa hovorí, ostatné sa dá kúpiť 😉 a nech oslava dopadne podľa predstáv a malá nech má radosť s darčekov a ľudí okolo seba...aj ostatným oslávenčekom, ktorým sme nestihli popriať zdravíčko - dodatočne prajeme len a len to naj...krásne oslavy, tortičky, pohostenie...mamičky ste šikovné, pekne ste to popri všetkých starostiach a radostiach nachystali, postíhali, šikovné ručičky máte 😉

My sme po očkovaní do nožičiek, práve spinkáme, dali sme obklady a plakali sme len pri vpichu, uvidíme, snáď to zvládneme bez teplôt a bolačiek, ako doteraz po očkovaniach...

idem dať prať, tu stále mrholí..hrúza 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre