Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
23. sep 2009

joj mam nervy ze az. si zahresim piiiiiiiiiiiiip

traktor
23. sep 2009

no nie az take ako lucim....teeeeeda riadna palka..pako jeden debilny, co nema doma dieta? 😠

traktor
23. sep 2009

rei to iste sa mi stalo.....prisla misina spoluziacka s mamou, ze prisli sme pre ulohy , ale nejdeme velmi k malemu bo sme obydve chore....gabikanejde ani do skoly aby nenakazila ine deti.... 😠 krava a kde prislaved ja ich mam 4. no a matko samo dostal nadchu/ nie teraz to bol asi mesacny/....nam pomohol velmi mar a na hrdlo mucosolvan s fenistilom a ku postielke som dala hrniec s vriacou vvodou nech sa vyparuje a don harmancek , tak sa mu uvolnilo

blani2
23. sep 2009

už som tu

Lucim, to byl nějakej zakomplexovanej blb 😠 😠 😠
Rei, to je radost taková návštěva ☹ Takoví drobečci by neměli marodit. To úplně trhá srdce...kam letíte?
Traky, co se přihodilo?

blani2
23. sep 2009

Lucim, Matýsek je zlatíčko. Z oka mamce vypadl 🙂

inneska
23. sep 2009

traky...a čože?? 😕

reilyy
23. sep 2009

ja uz budem prisna, hoc si kazdeho pohnevam, ale moje dieta si nedam zachoriet....ked druhi nerozmyslaju tak aspon ja zacnem 😠 a ten harmancek zajtra vyskusam, znie to dobre 🙂

reilyy
23. sep 2009

cau blani, domov na slovensko na vianoce...takze musi vsetko prebehnut podla planu lebo inak nepoletime a prepadne mi 4000korun 😒

inneska
23. sep 2009

nechápem, ako niekto chorý môže ísť na návštevu, kde je malé bábo 😠 je to úplna nezodpovednosť...

inneska
23. sep 2009

traky ma moc fajn nápady...šak ako skúsená mamča 😀

reilyy
23. sep 2009

no, ja som hlavne blba ze som to dovolila

inneska
23. sep 2009

určite tá dotyčná nemá deti, že??

traktor
23. sep 2009

na bazariku jedna baba predava taky overal aky som chcela s quelle pre maleho, len o polovicu by ma vysiel lacnejsie. tak som jej vcera napisala ze mam zaujem a tak...bola zapnuta este chvilu potom sa vypla...pisala som jej zas ked sa zapla ci teda ten overal ma zas sa vypla, tak som to nechala tak, reku dnes sa urcite ozve ci je volni alebo nie, teraz sa zas zapla pisala som jej nech sa vyjadri, ze aby som sa vedela zariadit, ze ked nema tak objednam novy, ona vobec neraguje a teraz tam hodila ze rezervovane...tapa jedna...tak bud predavam alebo nie. ak uz ho ma pre niekoho druheho tak to napisem , zoberiem to a v pohode...naco dava inzerat ked nevie komunikovat s ludmi....ja viem malickost ale ma to nasralo, jatiez davam inzeratya kazdemu odpisujem ...

traktor
23. sep 2009

ono to naparovanie je este podla starych materi 😀 😀 , ale to sa ma tak ze nad vraci hrniec sa postavis s dietatom prehodis cez seba deku a naparujes....to mi prislo moc nebezpecne, tak je babo pekne v postielke hrniec pri postielke, ked sa donaparuje,vodu vylejeme a babetko je v bezpeci 😉

josifek
23. sep 2009

sluníčka jdeme hají a vám všem sladké sníčky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

traktor
23. sep 2009

MALY VELKY BOJOVNIK - UZASNE 😵 😵 😵 😵

blani2
23. sep 2009

Traki 😠 to je jednání...

Josi, dobrouuu 🙂

traktor
23. sep 2009

josi dobru nocku 🙂

inneska
23. sep 2009

traky...ja som tak písala o hrazdičku...mrzí ma, hrazdička je rezervovaná, ak ostane volná, ozvem sa...to je prístup a nie to, čo stvárala tá ťapa(celkom milý výraz 😀 ) treba napísať, aby sa človek vedel zariadiť..

traktor
23. sep 2009

tak ja slusne nadavam a volam.......niekedy 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
23. sep 2009

josi...dobrú nocku prajeme a posielame pusinku karamelke 😉

blani...krásne, ja som tu tiež nedávno dávala fotečku, že ako sa im krásne darí 😵 😵

lucim
23. sep 2009

mia dobruuuuuuuuuuu
bola som nakojit milacika....
a dakujem, ze ste ku mne take solidarne chapave a rozhorcene, aj ked si sama zatu rychlost mozem. 😉

blani kubik je coraz vacsi fesak a krasn sa usmieva. 🙂

a asi to bude fakt, ze je matko teraz viac po mne, diiik vam, len tatovi potom radsej furt ukazujem detaily , co ma po nom. pusku a prsty ... 😝

inneska
23. sep 2009

traky...lepšie povedať ťapa, ako píííííp 😀

blani2
23. sep 2009

Inn, to je štěstíčko. Pavčík tu asi nebyla, že? Má toho určitě dost.

blani2
23. sep 2009

Lucim, že Vaškovi vzkazuju, že je Matýseček celý tata, pssssssssssssst 🤐

traktor
23. sep 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1335390 a dnessme vydrazili, no u nas uz inak nemoze byt len disney 😀 😀 , som myslela ze tak na spanie, po kupani...

traktor
23. sep 2009

lucim je cely po tebe, bez debaty...ale to chlapci tak byvaju....ved aj erik je cely mamina 😉 😵

blani2
23. sep 2009

Traky, krásné. Medvídek Pooh teď jede. Taky máme pár kousků.

inneska
23. sep 2009

traky...som ho aj ja okukovala 😀 ale rozmyslela som si to, a prenechala ho tebe 😉

blani...pavčik tu nebola, určite sa naplno venuje matýskovi 🙂 ani zrnik tu nebola...nevieme čo je s matejkom 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre