Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

marara
26. okt 2009

vidim, že ste práve rozoberali príkrmy a spanie v noci, mne od minulého týžrňa malý spinká horšie ako doteraz, musím ho kojiť takmer každé dve hodiny!! ale cez deň spí pekne a papá len každé tri hodiny, neviete v čom to bude???

riusik
26. okt 2009

tolko roboty som si na dnes naplanovala a okrem nahadzania riadu do umyvacky som este neurobila absolutne nic, teda ak nepocitam, ze som naplnila aj moj zaludok, asi uz trikrat... a, samozreme, prebalila a nakrmila alexandru a dala ju spat

brinzulka
26. okt 2009

ahojte...bola som u doktora..treba vyuzit, ked moze mm strazit...este rtg chrupu, klbiky...ockovanie a hned tyzden v cudu...
Rozmyslame nas tym predlzenym vikendom..ale asi nie do vody s 3mesacnym nezaockovanym dietatom, ze?
Riu...BA...chceli sme ist dnes...ale ja migrena este zo vcera a mm strazi dorucovatela...dedo nam dal ulohu..si siel za svojim a mame cakat kuriera...tak snad zajtra by sme sli...Tu sa to tak meni..jak pocasie

riusik
26. okt 2009

lu: vdaka 😵

marara: asi sa boji, ze si zmizla...mozno potrebuje vediet, ze si pri nom... mne to robil tomas, ale to mal podstatne viac mesiacikov... to mal asi rok a pol, odisla som spat do inej izby a vratilo sa to do normalu, ked necitil mlieko, nepytal...

marara
26. okt 2009

riusik - aj môj je Tomáš 😉 a spáva vo vlastnej postieľke pri našej posteli, a v noci začne mrnčať so zavretými očami a akoby sa ani nechcel zobudiť, ale ani utíšiť. Väčšinou to nevydržím a dám mu papať, lebo asi by začal plakať a nechceme zobudiť tatina...

riusik
26. okt 2009

brin: jasne, ze treba vyuzit, ja by som tiez rada, ale ja som bola stastna, ze dnes prvykrat vzal P do skolky odkedy ma to zranenie, nemusela som von hned rano...
zajtra mozno ba? daj vediet...
do vody by som nesla, jedine ak by bola seci pre batolata... zato vstak vy mozete, nie? na striedacku...

riusik
26. okt 2009

marara: 🙂 a neskusala si mu zmenit polohu? moja alexandra tiez niekedy v noci zamrnka, zmenim polohu a spi dalej...

lucia32
26. okt 2009

marara, brinzul ahojte...

malka18
26. okt 2009

ahojte babule..sa vám musím posťažovať ☹ ☹ ☹ to moje díte stále niako divne spí v noci..už som z toho niako mimo...ani hračky ju nezaujmajú na hrazdičke a to stále leži pod nou..len si ručky pchá do ust a už začala vydávať niake nové zvuky a aj kriči pri tom...a ja ani nevyspatá mi ide hlavu urvať 😉 😉 😉 😠

marara
26. okt 2009

no akonahle sa ho dotknem tak asi zaciti mliecko alebo sa proste zobudi a uz ho neuspim. Ma reflux a musi mat nadvihnuty matrac, takze sa casto zosunie dole. Predtym som ho casto v noci nadvihovala v spanku a teraz sa vzdy zobudi a musime vyberat prsnik. 😒 dufam, ze sa to vrati naspat....

marara
26. okt 2009

malka - no to vykrikovanie som uz aj ja zaznamenala 🙂 nastastie len cez den 🙂

malka18
26. okt 2009

marara:ved aj u nás našťastie len cez den... 😵

traktor
26. okt 2009

luci FUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😀 😀, ...ryusyk neboi nezmenym sa 😀 😀 😀 😀 😝

marara
26. okt 2009

malka - tak prečo nespíš?

traktor
26. okt 2009

a ja viem ako sa co spravne pise, slovencinu mylujem 😀 😝 , len moje prsty su rychlejsie ako moje myslienky a .....ved vy uz viete , ze? 😀 😀 😀 😀

malka18
26. okt 2009

no pretože malá v noci sa vrti vzdychá mrví a neviem čo všetko potom budí seba aj mna...

traktor
26. okt 2009

marara je to tym, ze uz su deticky vecsie, maju viacej energie , pohybu, tym padom aj viacej papaju...ono sa to upravi, neboj....hold uz to nie su len babiky co lezia...a viete co ...bude aj horsie....o chvilku budu liezt...to bude.... 😀

marara
26. okt 2009

prave sa mi Tomáško zobudil a už len plače... 🙂 dakujem pekne za rady, budem trpezlivá

riusik
26. okt 2009

traky: ved ja viem, ze vies 😉 a my vieme tiez... ono je problem, rychle myslienky a este rychlejsie prsty... 😎

lucim
26. okt 2009
ani3012
26. okt 2009

baby ,chcela by som vás poprosiť
poradíte mi,ako mám pridať inzerát na MMB ?
Ďakujem veľmi pekne 😉

traktor
26. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage..., dnes k nam prisli na navstevu 2 fesandy a 1 fesak 😀 😀 😀 -sipka do prava

blani2
26. okt 2009

Traky to je supeeer háro 😀 😀 😀

Lucim, Matýsek programátor 😀

lucim
26. okt 2009

traky faaaaaaaantastis... musis nechat matkovi zapustit dlhe haro, coooooooool 😀 😀 😀 😀

riusik
26. okt 2009

traky: perfektneeeeeeeeee 😀 😀

lucia32
26. okt 2009

heh, ja som vás už vymákla na FB 😀
Traky: 😀 😀 😀

lucim
26. okt 2009

blaniiiiiiiiiii okukala som ti album, kubik je taky usmiaty fesak, straaaasne zlaty 🙂

blani2
26. okt 2009

Lucim vďaka 😵 nápodobně 🙂

Holky, máte někdo ten kolotoč od Fischer Price s medvídky? Drahé to bylo jak s...a, ale zapomněli dodat, že provoz stojí dalších 500 kč měsíčně 😠 Nehorázný žrout baterek. Má jediné štěstí, že ho Kubík miluje. Neustále si s méďi vykládá o životě a jak zapnu musik, tak chrní do 5 minut...MM vydělává na kolotoč

katica5
26. okt 2009

Ahojte,
pridavame sa k nespacom, asi to budu zubky maly stale len hryzie a hryzie a je mu jedno ze co, som taka unavena ...
pidala som par foteciek http://www.facebook.com/photo.php?pid=30780936&...

lucia32
26. okt 2009

Katica ahoj...Maxík je krásny chlapček 🙂
Tá únava je asi nejaká masová choroba 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre