Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

voskovka
9. jan 2010

to vam deti tak pevne držia chrbatik?že sami sedia na nočniku?moj teda nie...

lucim
9. jan 2010

ani u nas bol predpoklad, po rannom vyspati a vecernom nic ho drahy posadil proste na nocnik. a o chvilku vraj splachotalo, zjavne mu to trosku zapecene takto ide ...

vosky matko je zo dna na den pevnejsi a istejsi, sama niekedy nestiham, kedy sa to naucil a dotrenoval. 😉 ale ved aj je starsi ako adamko.

lucim
9. jan 2010

vosky - jo - pre upresnenie - matko tam sedel 3ti krat. 🙂

voskovka
9. jan 2010

ved aj mala karamelka je mladšia a ako pevne sedela...no uvidime...
nejdem robiť paniku ved každe je ine.... 😀

lucim
9. jan 2010

presne tak. 🙂

ani3012
9. jan 2010

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
ako sedíme na nočníku,fotka je robená pred týždňom (iba sa vycikala)

vosky- mne sa Evička ešte nepretáča a tebe Adamko áno,tak sme si kvit 😀 .
Ale sama neusedí.Na tom nočníku má zadok predlžený ako opierku 😖

lucim
9. jan 2010

ani my sme mali 2 pokusy, kde matko vobec nechcel na nocnicku sediet, uz som sa zamyslala, ze mam asi blby nocnik, ze kupim mensi a s operadlom aj v predu a zrazu to ide. 🙂

ani3012
9. jan 2010

ja ho mám ešte po Paťkovi,tak tento problém bol vyriešený

traktor
9. jan 2010

ahojte, oslavujucim gratulujem a vsetkym posielam cmuk erikovi cmuk cmuk cmuk 😀 😵 , ....ako kukam tak kukam, tak ja som sa tu hanbila dat matkove poklady v nocniku tu to ficiiiiiiii 😀 😀 😀

traktor
9. jan 2010

vyskococilo a / tu to.... 🙂

voskovka
9. jan 2010

ženy-radte.čo by som si mohla dať na brutalny menzes...ani brufen nezabral......idem umriet...rozmyslam či na pohotovosť nech mi pichnu dačo do zadku....

josifek
9. jan 2010

krásný večer zlatíčka my byli dneska na chalupě sáňkovat bylo supr, fota budou zítra ale máme nové video 😝 😝 😝 😝

https://www.youtube.com/watch?v=U1d5XHc98_s

kdo chce kukněte 😉

voskovka
9. jan 2010

😀 😀 😀 josi božská je...

josifek
9. jan 2010

Ahojky Vosky děkujeme 🙂 🙂 🙂 🙂

ani3012
9. jan 2010

ja používam algifen

josifek
9. jan 2010

Všem Oslavencům vše nej a velké cmuky cmuk, a Všem nočníkovým šikulům také velké cmuky šikulky jste 😀 😀 😀 😀

lucim
9. jan 2010

vosky nejaky ten panadol femina alebo no-spa sa nenajde?

traky tak to mozes napravit a foto matkovho pokladu este mozes pridat 😀

mia karamelka je v tom hopsadle podarenaaaa 🙂 a vy este mate sneh? u nas sa to vsetko znicilo dazdom, sme chceli ist sankovat aj my a nic z toho.

josifek
9. jan 2010

U nás dost sněhu my nemohly pomalu vyjet z chalupy 😀 😀 😀 😀 ale také začalo mrholit tak uvidíme co bude ráno 😠 a děkujeme za pochvalu 😉

lucim
9. jan 2010

mia dakujeme aj my ua pochvalu. 🙂
idem urobit mazanec. teda pekarnicka nech ho robi, ju idem ukecat. 😝

josifek
9. jan 2010

jj u nás také jede každej den hold výborný vynález 😀

lucim
9. jan 2010

takto pise mama ... a takto pise matulinko : nhnhnjhhnjujbuinbnyyxskjsj fkjvkvk...
lebo mame notebook v kuchyni aby sme mali recept po ruke ... nnbu nnnnb

josifek
9. jan 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blani2
9. jan 2010

Ahojte bambulky, jdu vás pozdravit 🙂

na úvod velká gratulace dnešním oslavencům (a že jich je!🙂 a taky naším nočníkovým hvězdám! Fota jsou super 🙂 To je sranda, jak tu spolu prožíváme všechny úspěchy našich drobců. No a ty kakací jsou jedny z nejdůležitějších! 😀 😀 Tak jak diskutujume o trávících problémech, o to víc musíme slavit, když se podaří taková umělecká dílka do nočníka!

Tak my máme dnes taky další mezník za sebou. Byla první mrkéééév 🙂 a světe div se, šmakovala. Jen jsem se přiblížila se lžičkou a že ham, Kubík otevřel pusu, šup mrkev do ní, krásně polkl a už čekal další nášup. Normálně mě úplně mrzelo, že se musím napoprvé držet tak zkrátka. Mám za něj takovou radost a už se těším na zítřek 🙂 Akorát čaji ne a ne přijít na chuť. Koupila jsem bylinkový od Lerosu. Včera ho měl poprvé (do té doby jen MM) a jen si hrál s dudlem od flašky, vrzal s nám o dásně a to pro něj byla děsná švanda..Pít z ní umí, dávala jsem mu v ní občas mléko. Stříkla jsem mu trochu na jazyk a nezdálo se, že by se nějak škňůřil, jako že mu to nechutná...tak nevím. Asi budu muset vydržet, co? A nebo myslíte, že mám zkusit nějaký jiný? Třeba ovocný?

A ještě mám dnes dobrou příhodu. Mm že mi udělá překvapení a objednal za 200 kč pár druhů italské čokolády v prášku. Dnes šel pro to na poštu, zaplatil 200 kč, podepsal převzetí a ženská za přepážkou se dotasila s 9ti kilovým balíkem. Na místě ho rozdělal a zjistil, že je to 250 sáčků čokolády pro hotel na Radějově 😀 😀 😀 😀 Ženskou to nezajímalo, tak s tím nasupený dorazil dom. Já už si představovala, jak budeme půl roku popíjet výbornou čokoládu, ale...Je to holt můj malý poctiváček a tak zavolal na číslo uvedené na faktuře. Dotyčná se mu stráášně omlouvala a prosila ho, jestli to může poslat zpět, že mu pošle správný balík a ještě za poctivost něco na přilepšenou...no story 😅

brinzulka
9. jan 2010

bambulky...vsetko najlepsie....babuliatkam...

lucim
9. jan 2010

blani, uz startujem auto a idem na cokoladu 😝 😝 😝

ahij brin 🙂

lucim
9. jan 2010

blani a ten cajik - mozno privela bylin na zaciatok, skus asi nejaky iny .... ja nedavam zatial caj, po prikrme docucneme z prska.
a gratulko k mrkvicke, urcite uz vkladas foto. 🙂

blani2
9. jan 2010

Zvu všechny koníkovky na čokoládovou párty 😀

Luci, díky za gratulku, foto bude později. Máme fotky na kameře a to bude muset zmáknout mm. V po zkusím teda koupit nějaký jiný čaj. Co mazanec, už se peče?

lucim
9. jan 2010

mazanec se - kyne. 😉

blani2
9. jan 2010

🙂 Luci, mně nikdy nevykynulo ručně těsto tak krásně jak v pekárně 😉 A Matýsek už spinká?

lucim
9. jan 2010

matysek sa prave o to pokusa za asistencie tatinka. a co kubicek?
a mas pravdu, v pekarni to kysne uplne fantasticky. bude sice pred polnocou, ale neva, na ranajky ako by sa nasiel doneseny od pekara. 🙂
a mas zlateho slusneho manzela, ze hned riesil ten omyl. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre