Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

katica5
3. mar 2010

lucim aj mne to je luto som sa dopredu tesila ale uz nastastie teplotka teraz nie je...

jennna
3. mar 2010

ahojky babenky....

mám problém...ktorý sa stupňuje...som si to spočiatku neuvedomila...ale už ma to unavuje...

Dianka nevie sama zaspať!!!! do 6.mes. zaspávala po kúpaní na cecíku....

odvtedy sa to zmenilo...už zaspáva hocikedy....nie po kúpaní...ani na cecíku....je unavená a umrnčaná a nie a nie zaspať...a ked ju šupnem do postieľky....tak sa tam začne prevaľovať na bruško, pasie koníčky a sranda preveliká....
veľmi chce spávať na boku....tak sa pretáča a prepína, hlavu vyvracia....no strach to sledovať....
v noci som cca každé 2hodiny hore....a nie je to o papaní....ale o tom...že je rozrušená....

čo mám robiť? najhoršie je, že nemá samostatnú izbu, tá by to možno vyriešila.....

lebo v tej našej kutici kľud chudiatko nemá...mm koľkokrát aj do druhej rána pracuje na PC...tým pádom ťuká do kláves, svieti sa....aj TV je pustený....som už z toho nervná....ale zatiaľ nemáme na výber....
a najviac ma štve, že sa to ozrkadluje na Dianke.... ☹

navyše začína byť odo mňa závislá, nemôžem sa ísť ani vy....rať....keď sme samé....musí ma mať vždy na očiach...

katica5
3. mar 2010

jenka ak nezabera cicik tak, ja si zvyknem dat Maxa na moje brucho a tak zvykne zaspat alebo je vedla mna na boku privinuty ku mne

jennna
3. mar 2010

kati....to robíme.....ale to zaspávanie je také na nervy.....sa krúti, mrnčí, je nepokojná.....nakoniec zaspí...ale trvá to....

lucim
3. mar 2010

jennka, asi si z toho unavena ... 😕 mne matko v postielke nezaspava, ale na mojej posteli, na boku, musim ho uspat tym, ze som pri nom, proste sa tulime a on spokojne zaspi. obcas ho kusok presuniem do jeho postielky - pol metra, obcas spi tam. a budi sa mi stale - posledne 2-3 dni sice trosku dlhsie niektore intervaly, ale dost dlho to bolo po hodine, dvoch. a staci mu, ked pridem, podvihnem paplonik, on sa zase doguli na bok, pohladim a spi. niekde som citala, ze su deti, ktore maju proste tu spankovu fazu slabu, az do zobudenia, niekomu sa to upravi na celonocne spanie v polroku, niekomu az v roku. tak to nejak musim vydrzat. nastastie, nezobudi sa uplne, ze by chcel vystrajat, ale hned zaspi.
dianka sa uplne preberie?

lucim
3. mar 2010

cerstva sprava od alex, oAZA platiiiiiiiiiiiii. 😅 🙂 😉 😎 😀 😝 😅 😵

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°stretko Blava - tato sobota - 6.3. o 13tej, v OAZE. tesim sa na vas. °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

jennna
3. mar 2010

lucim...tak nejak podobne to máme aj my....až na to, že ona sa v noci zobudí s krikom.....takže síce skúšam dať čajík alebo pohladiť....nepomôže, len ked ju vytiahnem z postieľky, vezmem k sebe na cecík...a tak zas zaspí a presúvačka do postieľky.....

no asi sme viaceré, čo??? a unavená som, to asik aj ty, že???

máte ďaľšie stretko??? závidím!!! tak si to užite!!!

jennna
3. mar 2010

a tie čo ešte kojíte..... do kedy sa chystáte v tom pokračovať.....??????

ja som chcela do 9mes.....ale teraz neviem....ale asi nie dlhšie ako do roka.....aj tak sa mi zdá, že cez deň sa už nechce cicíkovať veľmi...iba ak pred spaním.....
veľa krát len tak trikrát cucne...mne začne mliečko zbytočne tiecť a bolia ma cecíky.....proste rozbabre a nechá tak...aspoň v noci ich povyťahuje riadne.....

anavi85
3. mar 2010

ahojte maminky... 😉

brinzulka
3. mar 2010

jennusik...kojim a uvidim..dokedy potiahnem...kym nam to bude obom vyhovovat

brinzulka
3. mar 2010

a 😀 na WC chodim s delegaciou....aj do sprchy... 😀 ich musim mat na ociach...sa bavkaju na chodbe...a ja si robim svoje...vcera som sa sprch...a sa mi rozmazala spirala...vlas vzadu prudom vody zmacany...a Andrej prelaknuty na smrt a plakaaaaaaal 😖

lucim
3. mar 2010

jenn my sa v noci kojime alebo pohladime, cajik vobec nedavam. a moja pritomnost ho vzdy ukludni. len ja nemusim vstavat a nosit ho, postielku ma nalepenu na nasu a tak spava pri mne.
cauvik brin a anavi.

lucim
3. mar 2010

a ja tak isto ... kojim a budem, dokedy nam to bude vyhovovat obom, trefne si to napisala, brinka 🙂 cez den kojim malo, to matka zdrzuje od sledovania sveta, v noci to dohana.

brinzulka
3. mar 2010

my si spime spolu...David s tatom v druhej izbe...Ale raz...snad zasa spolu 😉 a chlapci si budu pochrapkavat v jednej izbe...Ja viem, ze to obtazuje...ale to tak rychlo leti baby...Ten starsi mi uz da ledva pusu...tak si uzivam moje male kojca...tiez zaspi cez den v poho...a vecer..ak ho uspim a idem prec..za pol hodku je hore...ak ho mam na sebe.tak kludne chrni

anavi85
3. mar 2010

budte radi, ze kojite, mysme davno na umelom mliecku ☹ , no a to som chcela aspon pol roka kojit

brinzulka
3. mar 2010

vcera sme ich ulozilli 19:30...predtym sme boli v TT ...o pol hodinu mlada hore a totok robil o 21:00

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aj vytiahol...a zalomil az 22hod a to so mnou 😉

brinzulka
3. mar 2010

anavi druhe pokojis...uz budes veciet, co a ako...nebud smutanko

traktor
3. mar 2010

my zo spankom nemame ziadny problem klop , klop, spinka sam v postielke...ale dnes tu bola kamoska ..a matko sa hanbi....ked bol pri mne na rukach, skeril sa na nu, rehnil o 106...ale furt pri tom daval hlavku na moje pleco.....a ked si ho zobrala tak nestastne kukol, vystrel ku mne rucky, mamaaaaa a aj slzy boli.....tak sme v dalsej faze...dufam, ze ho to skoro prejde....

anavi85
3. mar 2010

podla dokiny mi odislo mliecko kvoli stresom...tak, ale zatial je Adusko zdravucky a dufam, ze aj ostane...

traktor
3. mar 2010

brin, tak dolezitu pracu mal 😀 😵 😵 , zlaty je 🙂 ....anavi, ked to nejde tak to nejde, hlavne , ze je spokojny 🙂

lucim
3. mar 2010

traky vitaj v klube sa nazvom, viem kto je cudzi, tak preco ma chce nosit? beee 😉
brin snurky? 😀 aj ich cuca? bo u nas aj teplakove sa cucaju, vsetky.
anavi nesmut, bud to ide, alebo je UM.

anavi85
3. mar 2010

nase spinkanie je len cez obed asi hodku, no a potom len vecer, tak okolo siedmej zaspinka, stava pravidelne o 9,12,3 a 6 dame flasticku /mliecko, cajik, alebo kasicka/, chvilku cucka, no a pri tom ho hladkame na chrbatiku a zaspinka celkom v pohode...takze sme radi

brinzulka
3. mar 2010

jj cuca...musime davat pozor na papuce...bo plazi a ked ich najde cucle 😝 ...okusal ovladac dvoma spodnymi zubami a aj ho schoval...vyklada veci....strka pod sedacku 😀 presadza cinsku ruzu ...no skodny je 😀 😉

anavi85
3. mar 2010

inak som sa chcela opytat, my ideme s malym na 7 mesacnu kontrolu, tak, ze ako to vlastne prebieha...sestricka nam povedala, ze ho len prehliadnu a skontroluju reflexy...

brinzulka
3. mar 2010

andrejo ma ako tak rezim...ale david mu donho prudko zasahuje...

minule som rozmyslala, ze nemame hovoriaceho psa...ale david ho plne vynahradza...a maly ho zerie-vidim to az teraz, ked su dvaja..trak to ma este zabavnejsie...tolko vnemov...

anavi pracujes kolko?

anavi85
3. mar 2010

brin, pracujem uz 4 mesiace, ale dnes nam volno... 🙂

brinzulka
3. mar 2010

my ideme 13steho?
ak neockuju, prevazia, zmeraju obvod hlavy, popocuvaju, prehmataju vajka ..opytta sa, ci je vsetko ok...lapne ho za rucky...co spravi..a je

lucim
3. mar 2010

brin 😀 😀 😀 😀 tak matko este kuzlo zeminy zatial neobjavil aovladac a mobil ma pre istotu vlastny.
🙂
anavi, u nas to bola bezny poradna.

brinzulka
3. mar 2010

myslela som, ze kolko si cez den prec-zle som sa vyjardila...Aduskov tata je stale na MD?-resp.rodic.dovolenke?

lucim
3. mar 2010

anavi dojdes na stretko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre