Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
30. mar 2010

Blani...mmmm...neporadím, my máme bicykle väčšinou na parádu 😀 😝
Rius: ja mám na žehlenie lidi 😝 😀

lucia32
30. mar 2010

Ako tak pozerám, všetky sme do žehlenia ako divé 😎 😀
Jééé blani...Kuba je deduškom pekná dvojka 😉
Aj my máme niečo podobné, rozdiel medzi babičkou, prapra a Natálkou 88 rokov 🙂

riusik
30. mar 2010

blani: my sa hlasime do klubu cyklistov 😉 tomas mal rok a uz sme chodili na bike, nie na dlhe trate, ale chodili.. co sa tyka sedacky - zabi ma, zabudla som 😕 ked pojdem von, mozem sa stavit v pivnici alebo sa spytam mojho p, ze co to mame zac 😉
a fotecky krasne 😉

laurajana
30. mar 2010

blani ďakujem za radu, hodila som Ti IP 😉

čo sa týka bicyklovania...juj blani to milujeme tiež, my s mm bicykle máme, aj Mattiasko dostal od Ježiška 😀 a Laurinka cyklosedačku Ergon má ešte po Mattim sme s ňou spokojní, len mne a mm treba prilbu 😝 to budeme fešáci 😅

ja som už žehlenie ukončila, lebo už syn nemal čo na seba 😠 teraz ho láka piesok, preliezky, hojdačky...vonku - vzduch...takže máme toho viac ako doteraz prádielka 😒 fu ale stíhame nejak - ale ešte som nejedla, to je sranda, sme na tom podobne, pri deťoch 😀

laurajana
30. mar 2010

áno malý je nádherný a s deduškom ....to je krásna fotočka - moja starušká...ja ich volám karkulka už ani neviem prečo...lebo ú taká drobučká? 😉

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brinzulka
30. mar 2010

kojim...pisem 😉

s andrejom este len pojdeme bajkovat na jazera..s davidom -je augustovy sme sli hned v lete, ked mal mat rok...chceli sme kupit polohovatelnu cyklosedac.-neboli bubase...tak sme kupili taku...dozadu, istia sa nohy...da sa nastavovat podla velkosti nozurka...ma popruhy a siaha nad hlavu...v podstate je telo v tom plastoom sedatku aj nohy...nema mu co kam vyklznut

ked bol vahovo statnejsi-robilo mi problem, ze ked sa naklanal, aby videl co sa deje..tak ma to trosku pocitovo preklapalo...ze sa mi zdalo, ze sme sa naklonili...prilbu mal hned...

niekto zasa povie, ze davat dopredu-mamicky tvrdia, ze im to prekaza vo vyhlade...nemam skusenost, neviem....

tie polohy na vyklepavanie su super 🙂

tiez ma napada z praxe-aro pacient v kome-take big babo 😉...ze sme ho dali na bok...a vyklepavali-ruku do takeho kopceka a na chrbat poklepat vsade akoby ste mali v ruke piesok a chcete mu vyklepat tu formicku-ktoru tvori vasa ruka na chrbat...
http://www.omdvsr.sk/new/downloads/DYCHOVA_TERA...
strana 4 dolny obrazok

zvlhcovanie miestnosti a baby super-nepodavat "skvapalnovace" hlienov pred spanim...
inak..sme ho tam utesnili a za 5minut spal..manzel ho kontroloval sem tam..

ja zehlim cely tyzden-prehadzujem tu kopu, ze ved uz idem na to...dnes mozno budem v stave
Riu-ze vytiahnem aj dosku :D

verim, dufam, ze deturence budu na sviatky ok 🙂

brinzulka
30. mar 2010

nejak mi usla veta.....5min.spanie patri k monologu-cyklosedacka

lucim
30. mar 2010

aaaahpjte pusinky. na rychlo vas pozdravim z prace, halllooooooooooo 🙂
dnesna poradna: matko ma 10,60 kg. pekne tam kecal a predvadzal sa.
a mi citate myslienky? tiez chcem matkovi kupit k prvemu rocku trojkolku ... nejaku som videla na mmb, vecer to pohladam ... to co ste davali je pekne, ale sa mi nepaci to velke plastove zviera vpredu.
a bicykle zatial nemame. mozno na dalsi rok. ale to matysek asi dostane first bike. 🙂
krasne fotecky 🙂
brin vyborne vysvetluje expektorancia. 😉 blani poklopkavaciu metodu si zapamatam.

jennna
30. mar 2010

ahojky...aj my sme boli na poradni

no lucim...tak Dianka je oproti Matejovi krpček...má len??? 7450g 😀 ...ale je to taký živánik...

a už sama sa vie posadiť konečne a už aj lozí štvornožky...a hned sa chce aj postaviť....stihla to za tri dni...

traktor
30. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8209620&tab=5 lucimka tu je bez zvieratka...aj tato sa mi paci...tak teraz neviem ktoru 😕

asparaguska
30. mar 2010

Ahojte...
1. krásne fotočky a videá...
2. Ani, do kelu, chudák Evička...
3. Riuš, aj tak si odvážna. Neboj, určite sa tam zoznámiš s kopou ľudí, až sa ti nebude chcieť vrátiť domov... 🙂

Aj my sme boli včera na poradni. Máme 74cm, 8440g. Stav zubov: 1 a 1/4 a1/4 😀 Dostali sme Fenistil a tekutý púder, Denka sa po niečom vyhádzala na tváričke asi od petržlenovej vňate... Doka povedala, že je to silný alergén...Tak neviem, všade to deťom dávajú, či ja som to zle prečítala? 😕

V sobotu sme oslavovali, a boli u nás svokrovci. Všetko by bolo OK, ale bolo 21:30, a oni nie a nie odísť, ja už som bola mŕtva a nervná, Denka unavená a mrzutá. Svokra sa s ňou hrala ako s naším psíkom. Dala jej plyšovú hračku a keď sa Denka chytila, tak kmásala s obidvomi, ešte tie zvuky k tomu... (Dunčo trhaj..) Iné je pes, keď sa zahryzne a iné bábo, čo sa akurát nedávno naučilo sedieť... 😠

Aj my chceme First Bike. Kamoška poradila, že žiadne somariny nemáme kupovať, ale toto, že je to perfektné.

lucim
30. mar 2010

traky - napr. takato ma berie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8054127&tab=0 ... a tu druhu som tiez obzerala, co si dala 🙂

riusik
30. mar 2010

lucka, ta je frajerska 🙂 len ta cena by mohla byt troska nizsia 😖

lucim
30. mar 2010

ale kedze tolko za to urcite nedam, tak ideme nizsie http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7858058&tab=1 .... a hladam dalej .... 😉

traktor
30. mar 2010

krasne 😉 ...ale pre mna vysoka cena...patko ide do 1 rocnika...musime strit 😉

riusik
30. mar 2010

sranda, velmi podobna, akurat ze nie ferrari a o stovku lacnejsia 😒

traktor
30. mar 2010

a ja musim pozerat taku aby nemala popruhy, matko nechce byt priputany ani v kociku

lucim
30. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7931604&tab=4 frajerska, ale ma popruhy , v akom veku vbudu mat krpci 20kg?

traktor
30. mar 2010

nieco ine ale rozkosne 😀 😵

traktor
30. mar 2010

lucimka moj nazor...tu poslednu nie..teda ak ju chces vyuzit uz teraz, pretoze kde da dietatko nozky? na pedalik nedostane, nosky sa mu budu suchat po zemy...nema ich kam polozit

lucim
30. mar 2010

co bysa stalo, keby som tam dala rocne dieta??????????, idem sa pobit,?????????? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1949325

lucim
30. mar 2010

aha, ani tam nema kam dat nohy 😒 tak nic

traktor
30. mar 2010

je perfektna...ale ked ja fakt neviem co s tymi nozkami... 😕 su velmi nizko pri zemi tie trojkolky, ci nie...budu nozky visiet ci ako? boze preco furt tolko premyslam 😀

lucim
30. mar 2010

no dobre, tato sice vyzera, ako keby mala vpredu podprsenku, ale usla by .... uz dnes nehladam http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3284541&tab=8 😉

traktor
30. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa popisam s teba 😀 😀 😀

lucim
30. mar 2010

traky, preto, lebo si skusena mamina a myslis prakticky a nekukas len na paradu ako ja 😀
aj vam sa deti same vyberaju skumat svet? matko kontroluje kuchynu a chodbu. a keca pri tom, macka uz zdrhla do bezpecia ku mne na gauc 🙂

lucim
30. mar 2010

dokeluuuuuu, krpec vylial macke voduuuuuuuu

traktor
30. mar 2010

😀 😀 lucim..to je este v pohode...ked bol patko taky maly vijedol psovi z misky parky 😀 ...teraz davam misky do bezpecia....co ked aj matka pochyti hlad 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre