Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
8. apr 2010

sevzuz...pridaj do aktivie ovocie alebo presnidávku..ja tak miešam aj spolu s keksíkmi a erik sa ide za tým uthnúť 😀 a papáme aj ochutené aktívie a tie spapá aj samotné 🙂 ale najradšej má môj čoko jogurt..ale ten mu dávam len ked ja jem, teda len tak po troche 🙂

inneska
8. apr 2010

ani ja som o prvých 3 zuboch ani nevedela a potom sa mu nalial celý vrch a každé 2 dni mu vyliezol jeden..a to bolo zopár uplakaných chvíl...

sevzuz
8. apr 2010

dakujem za radu inn a to normalnu vyzivku myslis ze mu tam mam dat? by som myslela ze sa to sekne 😅

no a dufam ze tie zuby uz vsetky vylezu a budu posluchat, uz na ne cakame asi 4 mesiace, co sa stale slinta a vsetko okusuje 😖

inneska
8. apr 2010

normál výživku, alebo ja mu robím domácu(uvarené rozmixované ovocie bez cukru), to zohrejem na teplejšie, do toho drcnem aktiviu a kekse a zamiešam..nikdy sa mi nič neseklo 🙂 alebo len popučený banán a do neho aktiviu som dala..čo bolo doma 🙂

len ked tie zuby sú na dlho...skoro do 2 rokov budú trápiť, kým všetky vylezú 🙄 my máme už 2 mesiace pauzu..7 zubov nám vyliezlo a odvtedy ništ 😅

sevzuz
8. apr 2010

tak dakujem ineska za rady
uvidim ako to vymyslim zajtra

a este jedna otazka ako reaguje erik na vysavac?
do dnes lukasko uplne v pohode cucal na vysavac a ani fen mu nerobil problem dokonca po cely cas ako sa fenujem stoji pri mne a sa mu to paci a dnes som pustila vysavac a lukasko spustil taky rev, ked som vypla vysavac vypol sa aj lukasko, myslis ze by to bolo kvoli zubkom - ze je nervozny,

traktor
9. apr 2010

dobre ranko, gratulujem oslavencom 😵 , sevzuz ,aj nas matko presne ako pises doteraz mohol, ba priam miloval zvuk fenu, vysavaca, mixera, teraz ked zapnem tak mu ocka skoro vylezu a reeeeeeeev, ked vypnem vypne sa aj matko, to bude tym vekom, zacinaju velke zmeny...striedanie nalad ,striedanie chuti, hanbenie, presadzovanie svojho...a co sa tem tyka, ani mne sa to vobec ale vobec nepaci, hlavne co su take temy, kde sa moze zapojit hocikto a vlastne teraz uz nemoze.....ak by chcel niekto zosukromnit tu nasu tak rozhodne nesuhlasim...ved je to blbost , vsak nepiseme nic tajne a potom by sa k nam uz nemohli pripojit aj dalsie maminy ako napr. ty 😉 predtym , ked som si nebola niecim ista alebo ma nieco zaujimalo tak som si danu temu odklikla ,teraz si mozem akurat obzerat napis *sukromna * 😠

ani3012
9. apr 2010

lada82.................09.6.................Alžběta má dnes 10 mesiačikov 😵

dnes máme presne 9 mesiačikov 😵 😵 😵
kochanski.............09.7.................Zuzanka
battole..................09.7.................Sarlotka
inneska...............09.7...................Erik
Kamilečka..........09.7..................Sarah
meza...................09.7...................Nela

Meniny oslavuje: Milena, Erhard, Mileva
Meniny oslavuje v ČR: Dušan, Dušana

všetko najlepšie !!! 🙂

Kalendárium:
Narodenie Vlasta Burianu 9. apríl 1891 Liberec

brusinka.pusinka
9. apr 2010

Krásnéééé raníčko 😵 😵 😵 😵 a na tváříčkách jen usměv a sluníčko 😵 😵 😵 😵
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NÉÉÉÉ SOUKROMÍ, holky by pak byli na to sami a my nejsme tajnustkáři a rádi se chlubíme néééééé 😝 😝 😝 a kdo nechce ať se k nám nedíváááá 😉
Eričkovi,Zuzince,Šarlotce,Sárince,Nelince a Naší Veliké holčine Alžbětce ten nejsladčí cmuk co předaj mámy od nás 😝 . Měla jsem tu holky z Havířova a oni se zamkly no nic však nehoří , stejně není čas lítat s nimi po kafíčku 😝 😝
A dneska se už ráno chystáme do nově otevřeného MC dnes je to mrňouskovo 😀 😀 😀 😀 Karamelka miluje dětičky, vyfotím a pak dám fotošky 😉

ani3012
9. apr 2010

ani mne sa to nepáči tie súkromné témy 😠 ale aspoň som menej na koníku 😀
MC 😵 😵 😵 aj ja sa tam chystám,ale sme nejaký chorí.Patrik má teploty a vracal ,Evička len zvýšenú teplotu, ja teplotu a bolí ma hlava a aj mm je na houby-ale to on vždy,keď ho niečo len trošku bolí.
A teším sa na fotky,som zvedavá,ako to máte tam u vás zariadené.

traktor
9. apr 2010

tak vam tie MC v dobrom zavidim....u nas ani neviem ci nieco take je...skoda, matko by sa urcite pekne vyhral...

brinzulka
9. apr 2010

bre ranko....
vsetko naj ...happy mesacniky...

vecer som slamena vdova...pridem smirovat....ak chlapci budu ok....

nina41
9. apr 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

lada82
9. apr 2010

Dobré ráno, oslavencům vše nej! A Alžbětka také děkuje 😀

zmurkaz
9. apr 2010

Ahojky .... oslávencom 3x huráááá
MC ... v TT nič moc .... nič moderné ☹

..a milujem keď mi malá zaspí a niekto mi ju zobudí 😠 😠 😠 😠 😠 ....napr telefón 😠 (manželov) ....

ani3012
9. apr 2010

Ineska máš IP!

ani3012
9. apr 2010

http://tvnoviny.sk/bin/tv/?media_id=2145147
je pred tým reklama...ani cez slzy nevidím.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sevzuz
9. apr 2010

dobre ranko,
dakujem kocky ze ste to pochopili, som si pripadala ako pako, ze vsak je to asi fajn ale ja to nechapem.
ttraky a presne nemohla by som sa potom pridat. ☹

lucim
9. apr 2010

aaaahojte zlatinecka 🙂
dnes je krasny datum a oslavuju uzasne babatka, teda, uz velki ludia, vsetkych pozdravujeme a cmukame, zivijooooooooo 🙂

preberate MC? - asi by som tu mala nejake aj ja vyhladat .... len to mam tak na 15-20km z domu. ale uz mi trosku hrabe na mozgu, priznavam, ze vcera vecer som mala poriadnu depku , ze ma nic nemotivuje, ze nemam kam vypadnut, ze som do vecera sama a cakam na mm, no proste mi preskakovalo .... musim s tym nieco urobit, najst si nieco, a niekoho, co nas bude aj s matkom bavit.

traktor
9. apr 2010

ani otrasneeeee...nedalo sa na to kukat...vsak to babo sa tam pekne hralo... 😠 😠 😠 len prizabit taku zensku....sevzuz no mam pocit ked na to pozeram, ze tie sukromne temy kazdymdnom pribudaju...ze vsetko naokolo bude sukromne len my budeme pre vsetkych...

lucim
9. apr 2010

a zamknute temy? chapem, ked ma niekto nejaky intomny problem, ze nechce, aby to mohol citat cely svet ... ale na to uz vymysleli IP .... zatial nemam potrebu nieco pred kuskom sveta tajit. ale viem o takych, co verejne nepisu , a do sukromnej posty sa potom divime, co vyprodujuju.... 😀

lucim
9. apr 2010

no predstavte si, ze by sme boli sukromni ... to by k nam ani taka zlata sevzuz nemohla pribudnut. 😉

traktor
9. apr 2010

lucim plne ta chapem...mne sice este depky neklopu ale mrzi ma to pre matka,ze tu fakt nie je kam s nim ist...ked citam, ako niektore kocky chodia cvicit, plavat, do klubov a tu nic....co vsetko by sme mohli prezit, ved deti mi chodiadomov dost neskoro...ch jo...no aspon to matesi, ze ked uz konecne kuka nanas to slniecko, vybehneme do zoo, a niekam medzi ludi

traktor
9. apr 2010

lucim 😀 😀 😀

traktor
9. apr 2010

no a tie temy...no nechapem ..co je tajne , ze chcem tretie dieta....ja mam 4 a netajiiiiiiiiiiim 😀 😀 😝

lucim
9. apr 2010

este ma napadlo .... druha tema, do ktorej obcas pisem su Mamicky z missediek ... sme tam taka stara banda, ale vzdy radi privitame novu kocenu, ktora nestraca nadej, nakukne, popyta sa, vacsinou na to, ako dlho sme sa snazili, kym sa to babatko podarilo, ked uz to raz, ci viac krat nevyslo , tiez sa tam podporujeme... a ked sa potom pridu pochvalit ... jaaaaj, radost ... tam uz bezi druha vlna rodenia. 🙂 .. no neviem si predstavit, ze by sa to malo zamykat

lucim
9. apr 2010

traky dakujem si zlatko ... ja sa z tej blbej nalady vyhrabem 😉 len teraz to na mna nejak padlo ... ma to suvis aj s ty&m, ze vlastne moja jedina kamoska ma uz dlhsie hlavu v smutku, lebo lekarni sa nedari ... nechodia k nam moc ludia a este nas to neuzivi ... a rezervy sa velmi prudko minaju. ... tak to, co sme sa tesili zo zivota a chodili trebars po nakupoch a tak, tak sa nic nedeje, len to istee dokola, ze co robit ? a ja uz neviem ... napady dosli ... a mne sa vybili baterky s energiou na povzbudzovanie jej aj seba ...a vidis, pisem to na verejno. 😝 ... a uz prestavam knucat, ide sa zit 🙂

miskinadamko
9. apr 2010

draha sevzuz kedze mas zaujem o verejne diskusie nech sa paci
tema kocikove maniacky bola uzamknuta najma kvoli istej chorobomyselnej osobe ktora kradla fotky deti a kocikov , pchala si ich do svojho albumu a vypisovala k nim komentare, ze toto je moje,toto mi doniesol manzel a podobne
dalsi dovod preco sa tema zamkla a vytvorila sa sukromna źe sme si uz nechceli pisat len o kocikoch ale aj o veciach ktore sme si chceli vymenit len medzi sebou mozno nejakých 15 baba a aj z hladiska pravidiel na mk je zakazane odbocovat od povodnej temy a prispevky by nam boli mazane.
takze si myslim ze je kazdeho slobodne rozhodnutie ci bude verejne pisat veci zo svojho sukromia alebo sa bude rozpravat len s istými osobami. ked to vyhovuje daným osobam v skupine nevidim dovod na tvoje zbytocne komentare.
naozaj nepotrebujem aby si nejaky psychicky chorý clovek vkladal do svojho albumu moje dieta s komentarom toto je moje zlaticko a podobe a ver ze sa to tu na mk uz stalo. to by ti urcite potvrdili viacere.

zmurkaz
9. apr 2010

😉
...inak depky sú sviňa ....
....a my tiež nikde nechodíme ... ale máme tu takú partičku ... keď sú všetci vonku tak detí je 12 o chvíľu 13 🙂 ...ale zima je hnus - to sem tam návštevy...

zmurkaz
9. apr 2010

ÓÓÓÓ 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ....

lucim
9. apr 2010

aaaa zuzi, tak tam nechci byt, ked uz maju plno .... tu si vitana 😉
tak mi napadlo - fotoblogy su sukromne, ci verejne? ale to by ma nastvalo a poriadne.... len, to je riziko publikovania fotiek v eteri vseobecne ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre