Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
14. apr 2010

ani 😀 telepatia 😀

inneska
14. apr 2010

tak by sa to mohlo posunúť na 15h...ak by šlo viacero júloviek, tak môžu ísť skôr, my sa dovalíme neskôr..alebo stretko na stanici a potom sa hromadne presunieme 😀

inneska
14. apr 2010

a čo ostatné východňárky?? lusia, gabrielkabj, battole, maťa1976(tým číslom som nie istá, ale viete ktorú myslím)..kto je ešte odtial?? 😕

inneska
14. apr 2010

a idem aj ja variť...

laurajana
14. apr 2010

tak stertko po tichu závidime a čo tak okolie BB ozvať sa na stretko - sme tu také? 😉

ja mám navarenú čínu s tarhoňou a na zajtra si dnes spravím večerom buchtičky na pare a dám aj do mraziaka bude aj na iný dník heh-lenivosť, pohoda 😀 a na nedeľu asi pečené mäsko, knédlik, kapustička mňam segedín 😉

inneska
14. apr 2010

všetko sa varí, idem ešte prádlo vyvesiť...

jani..z BB je jennka, ozi, lenicka a zunajda(ani tá sa dlho neozvala)..jennka s lenkou sa stretávajú, tak by ste sa mohli dohodnúť 😉 tieto spoločné stretká sú nezabudnutelné 😵

laurajana
14. apr 2010

inn vďaka za info...pokúsime sa naviazať kontakty 😉 🙂

majkas
14. apr 2010

ahojki,

tfuj tfuj nech vam to stretko vyjde, teda obe stretka na vychode aj na zapade a deturence nech su zdravucke. potom sa tesi na foto 🙂

traky posielame Matkovi pusinky na cielko, nech sa hrca rychlo zahoji 😵

my sme chvalabohu zdravi ziadne sople, ale aj tak je taka mrncava a vyzera ze to bude tazka povaha, kriklunik jeden, ked nie je po jej tak horor, aj ked ona krici aj ked sa tesi 🙂 vcera sme tak 2krat rozplakali kamaratku z vedlajsieho vhocdu, chudinka sa zlakla ze co to vresti a tak nechapavo ze preco a to sa len Tami tesila z jej hraciek... az mi jej bolo luto. ale ako mam svojmu kriklunikovi vysvetlit ze na navsteve sa nekrici??? babo rad 🙂

a mali sme po dlhej dobe aj super noc, zaspala sice az o pol 10 ale spala do pol5 - kojo a potom do pol 8 tak som sa aj ja pekne vyspala.

majkas
14. apr 2010

jani, a uz ste domalovali izbicku? podarilo sa? predpokladam ze hej ale napamatam 😅

idem aj ja dat prat

zmurkaz
14. apr 2010

majki - dáme ich dokopy ... my máme tiež riadnu "babu" ....buď po jej - alebo sa tešte na tú zábavu 😀 😀 😀 😀

laurajana
14. apr 2010

majkas skoncilo to pri jednej kresbe nestihame nejak

traktor
14. apr 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod ...je to cas, ked sa stretneme tie, co pojdeme na stanicu pre inku a ani....pre ostatne , ktore nestihaju, alebo pre zle pocasie ...stretko v aide o 15,00hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička
REI s PETKOM
MONIKABE s Tiborkom

ani3012
14. apr 2010

východ tras sa ! Lístky na vlak už máme kúpené 😵 😵 😵 😵 😵

blani2
14. apr 2010

Ahojte sluníčka 🙂

tak se ozýváme po delší době, že jsme ok. Děkujeme za gratulky a opětujeme všem oslavencům, hlavně Miške 😵

Koukám, že se tu plánují samá střetka 🙂

My se máme dobře. Kubík mi "kjamuje" celou domácnost. Je to můj malý ocásek. Furt za mnou. Mám doprovod i na wc 😅 Je až neuvěřitelné, jak jsou ti človíčci už skoro dospěláci. Kubík má zakazané kramovat v šuplíku. V neděli odpoledne já v kuchyni, mm u naťasu a malý hlavou v šuplíku a vytáhl si krabičku od náplasti a hurá do pusy. Mm se k němu potichu připlížil a očividně ho ze zadu překvapil. Jak ho Kubík zmerčil, tak sebou taaak trhl a odhodil krabičku zpátky do šuplíku 😀 😀 😀 Musím se tomu smát ještě teď. Jinak počet zubů nevím, poslední stav 6, ale už přes měsíc si nenechá do tlamičky sáhnout. Venku vypadá, že je to děsivé počasí u konce, tak hodíme něco na sebe a hurá ven.

Mějte se tu krásně, průběžně čtu 😵

brinzulka
14. apr 2010

jaj, zuzu navarila, nakrmila, vyprala a ide relaxovat...len ci si to mysli aj andrejo s davidom 😀
vsetko naj
nestiham citat...ale zacitala som, ze buchty na pare mnaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😝

laurajana
14. apr 2010

blani tak hurá vonku, tu nám stále leje, tak pochrapkávame vnútri...šidielko je malý...ako tá naša princezná, tiež si vyžaduje tuľkanie a hrajinkanie, nevie sa dočkať keď príde domov Matti zo škôlky

26.4. nás čaká kontrola na genetike (mala som problémy počas tehu - teda ja ani mimi nie - ale doktori áno by som to konštatovala - tak im idem ukázať aká je malá vitálna, krásna a zdravá na to, že ju chceli nechať "potratiť" - debilkovia...)

buchticky az vecer brin 😀

zmurkaz
14. apr 2010

blani .. jééé že 6 zúbkov 😵 😵 😵
Brin - oddychúúúúúúj 😵 😵 😵
laurajana .... to sú debili!!!!!! Im to tam ukážte! 🙂 🙂 😉

a u nás sa ukázalo slniečko 😵 😵 😵 ...konečne po 2 dňoch 😉 ...len nech sa nesková ☹

majkas
14. apr 2010

kuk

zmurki OK, prideme my k vam ci vy k nam? ze ktora rodinka to dlhsie vydrzi 😀

laurajani sak stena pocka a farby maju hadam dlhu trvanlivost 😉 a k tej genetike no comment

brin tak ako, oddychujes?

blani sprievod na wc poznam a to ju vzdycky necham na konci chodby len poviem ze ciki ciki a uz lezie za mnou. a s jakym usmevom 😀 my sme caro suflikov zatial nastastie neobjavili, resp ptvara len jeden spodny v kychyni ke su sacky ale to len otvori a necha tak. a ja ked ho zavriem, tak ho zase pride otvorit a necha tak 🙂

inac uz ma tu dost dlho navnadzujete na tie buchty na pare, jak tu traky dala foto Matka s buchtou, tak dajte konecne aj recept na to cesto a vyskusam, prvykrat v zivote, ale sak nepojdu na vystavu 😀

samayka
14. apr 2010

ahojky.

tak my hajame... asi mi niekto vymenil dieťa... 😉

my šuflíky lúbime - od kedy je na 4 tak im nedá pokoj... a tie kuchynské, aninehovorím... som vyberala pred rokom úchytky, nuž... blbé som si vybrala. má to ako rebrík. keby som len také guličky, tak si to ani nevšimne.. nieee ja som hrazdičku z kuchyne spravila...

a s doprovodom na wc som navyknutá ešte od Beky. aj tá mala pocit že ju opúšťam, keď si idem ciknúť.. tak mám teraz pred záchodom dva páry očí 🙂 no švanda velká...

majkas
14. apr 2010

samy ahoj a na ten sprievod 😀

monr
14. apr 2010

ahojky,
Miška ďakuje za gratulky, a zároveň sa pripájame aj my ku gratulácii (Kubíkovi veľkú pusu)

samayka
14. apr 2010

u nás vykuklo slnkooooooo !! aj odpadnem od radostíííí !!!

😀 😀

inka - my sa koncom mája chystáme na Rovne a do Dubnice, tak sa uuuuurčite ozveme a dáme si mini stretko. len my dve + naše dve 🙂 súhlasíš????

monr
14. apr 2010

samy, ráno si to vystihla, som sa vytešovala 😀

monr
14. apr 2010

Samy, Lednicke Rovne?

laurajana
14. apr 2010

majkas - jasné farby čakajú na našu ruku 😀 postupne dokončíme, stále niečo vyskočí - tak bude isto na to stih...a k buchtičkám, neboj moje prvé boli ako skala a potom tie ďalšie a ďalšie, prosto našla som si recept, ktorý mi vždy vínde a teraz machrujem 😎 slniečko tu bolo a kde je? 😉

samy sranda musí byť, je to milé...a ešte aj hafan keď sa pridá...aspoň máte o zábavku postarané...na šuflíky zatiaľ máme čas, lebo ešte len cúvame 😀

dnes ste ma zakecali, jedna polievka - paradajková skončila vo WC a druhá mi teraz vajíčková vykypela po sklok. doste...smradek dobry...kecalky 😠 😉 🙂 - idem dovariť radšej 😀

samayka
14. apr 2010

lauri - hoď recept na tie buchty,aj mojimi skôr okno rozbiješ o chuť spravíš... ale nemusíš hneď, kludne si daj variť tretiu polievku a medzi tým píš 🙂 som škodoradostná, že? fuj, hanba mi...

monr - áno lednické.

majkas
14. apr 2010

monr ahoj, ako sa mate? uz sme sa tu dlho nestretli, co ocka? je to uz lepsie

lauri tak daj uz konecne ten recept mozno aj mne vyjde 🙂

a u nas prestalo prsat ale je este zatiahnute

monr
14. apr 2010

lauri, veru recept sa hodí, mne zatiaľ z troch pokusov nevyšli žiadne.

Samy, mužova babka odtiaľ pochádza, jedna Medné, druhá Pruské. Krásna príroda tam je.

inneska
14. apr 2010

mon..hej, myslí lednicke rovne 🙂

samy..tak to sa už teraz tešíme, ked sa u nás zastavíte...ale prosím ťa na dlhšie, nie ako minule, že len medzi dverami sme sa pozdravili...aspoň na kávičku, nech sa trochu naši drobci pohrajú a zoznámia 😉 a nech sýkorečke vydrží spánok čo najdlhšie..aj my spíme...

jani..tak ked sa darí, tak sa darí 😀 ale poznám, nie raz mi vdaka koňovi ušlo na šporáku..

majkas
14. apr 2010

esteze exituje refresh ktory si nikdy nedam, ale sak aspon je tu prosba na ten recept duplovana 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre