Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brinzulka
3. sep 2009

kam som bola tehu a ako tak klud...tiez ked som pospala...tak v noci som buntosila....teraz nemam cas....a som rada, ze idem hajati...A mrzi ma, ze serial klinika grace, kosti..vsetko to chodi neskoro a ja uz nevladzem...
A lucim sa..ideme daco vymysliet...ze cvo...s nami...pa bambulky

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brinzulka
3. sep 2009

monr...to som rada-myslim v dobrom..ze aj vy mate tieto problemy...lebo potom mam pocit, ze nie sme asocialna rodina, co nieco zanedbala a rastie nam doma kriminalnik...
dava mi to silu sa tym tolko netrapit a dat hore hlavu, ze to prehrmi, musim vydrzat...a nejako ho usmernit a nezblaznit sa....Ze v tom nie som sama....

reilyy
3. sep 2009

inn, teraz zacal plakat 😒 zasranko maly, na ruke zaspi jak drevo, ale ked ho polozim na vankus tak spusti kolikove divadlo 😠 a nekakal este

lucim
3. sep 2009

ked uz o tej noci, po vcerajsom cool veceri sme spali od 22 do 3:50. na rekordmanky nemame, ale ja som spokojna. 😅
dnes sme doma, cakame na dovoz pracky. 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
3. sep 2009

baby, aj ked to konikovanie leze do penazi, aj tak som happy ze vas mam 😀
ked si predstavim, ako by som tu sama zufalkovala, ze co s malym na rukach .... a takto mam lehatko, satku , (pracku), ... a klud. alebo aspon postupy ako na to. 😵

btw dieta mam v kolieskovej postielke a tukado hraciek a nedozaduje sa okamziteho vybratia. 😝

lucim
3. sep 2009

mon a budes aj satkovat este? 😉

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
3. sep 2009

hrazdicka mi este nedorazila, takze dufam, ze pod nou vrestat nebude 😝 ... ale na bokoch mam pricvaknute ... tu fiaLOVU opicu z lehatka prave fascinovane ukecava na dalsi zvuk .... dnes ho ta melodia konecne zaujala. 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
3. sep 2009

mon ja vlastne robotu uz mam, keby som chcela, zatial pomaham, lebo ma to bavi, a citim sa dobre, ked mozem poradit a vypadnut na chvilu von. 😉

ja do obchodov tiez beriem satku, zmestim sa pomedzi regale a pohodka. ale na velky nakup tak uz sama nepojdem. (nemozem sa spoliehat, ze sa zase najde dobra dusa, co mi pomoze 😀 , blbo sa zohina do vozika s krpcom na hrudi) ... v banke som mala manducu. ja neviem, asi o tom pouvazujem, ci chcem aj pevnu, asi hej, uvidime, ako casto budem mateja nosit.

museli ste byt v tej skole rozkosne. 🙂

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
3. sep 2009

nevies nahodou? tusim teraz oficialne kym berieme matersku , nie rodicovsku nemozeme pracovat? potom na dohodu mozeme bez obmedzenia vraj. neviem, kdeby sa to dalo overit.
noooo, u mna jeto take absurdne , robit by som mohla vlastne aj hned, len ja nechcem, ja si chcem uzivat mateja. 🙂 to by som ho musela odkladat a aj tak kojim a nemienim s tym prestat. nieco budem musiet vymysliet.

manducu som mala zatial raz v meste, nosi ju skor drahy. satku som mala v obchodoch asi 4x.

lucim
3. sep 2009

zatial pomaham radami zadarmo. 😝

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
wydata
3. sep 2009

bre ranecko 😝
od dnes nas s naty mozu volat prdikofci...celu noc sme cvicili jak blazdnive a prdkali jedna viacej ako druha 😝
anio neviem preco,nic take som nepojedla...
inn ja som spravila objednavku za vyse 20 euri, bo som dala este aj starsie fotky nejake povivolavat...a mate peknucky albumicek 😉
a robotka na domka nie je vobec zly napad aj ja som uz nad niecim takym premyslala.... 😖

riusik
3. sep 2009

ahojte babulky 😵
alexandra spala vcera od piatej do druhej v noci, ale vidim, ze na askinu sasku nemame 🙂 napapala sa a spala dalej do siestej, trocha cucla a spala do deviatej... super dieta... 😉

brin, mon: ano, "potesi", ked clovek zisti, ze nie je v niecom sam, dodava to silu a vieru, ze vsetko sa da zvladnut... i ked ja a mon to mame ovela lahsie s nastupom deti do skoly/skolky...

wyd: aj mne sa stalo, ze malu krutilo a ja ze ved nic som nejedla... a jedla, zeleninovu polievku a v nej hrach 😒

robotka na doma - uprimne priznavam, ze neviem kedy, aj tak nestiham, co by som chcela... asi som leniva 😎

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucim
3. sep 2009

sorry, krpec sa zacal v postielke nudit, tak vrestal ....

monr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre