Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
1. okt 2010

@lucim okej....a máš peknu hrubizňu 😀
idem kuk albumček
@zaba2707 už je to predsa schvalene, tých 190 aj 300 € na jasličky/opatrovatelku 😉

lucia32
1. okt 2010

@lucim super 😉 čiapky

lucim
1. okt 2010

@lucia32 sak ja viem, aj som sa zacervenala, aj som si to na monitore vybielitkovala, aby som piiiisala makko 😒 😝
a dik.

jajona
1. okt 2010

@lucim ahoj. už som kuki.... pekné a pekne aj ozdobené

jajona
1. okt 2010

@lucim a tú ponožku môžeš poslať, resp. 2 - pekne uhačkované a nie vyťahané. Matúško cupitá asi 2 týždne

lucim
1. okt 2010

@jajona a to ako to ze som to nepostrehla, to vazne? hurrrrrraaaaaaaaaaaaa hurrrraaaaaaaaaaaa hurrraaaaa, sikovny cupitaci matusko cupkacik, posledny to tu uzavrel , super. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 hned ti vyzuvam jednu moju a ked pride drahy, pribalim aj jeho a ked matko vstane, tak aj jemu vezmem 😀 😀 😀

lucim
1. okt 2010

@jajona a ponozky neviem hackovat ... zatial ... ale to ze je lepsie strikovat ... a na take ja zase nie som, na to mam susedu . 🙂 tak ako pisala hath, kedysi v detstve som to skusila, moc utahovala a nervozne odhodila. 😉

lucia32
1. okt 2010

@jajona tak to je super cupkáčik 😉 uháčkujeme mu štucne 😀

lucia32
1. okt 2010

@lucim tak už som začala po svojom, som zvedavko, čo z toho bude? 😀

lucim
1. okt 2010

@lucia32 ze by ciapka? 😀

jajona
1. okt 2010

@lucim tuším som to tu ani nespomínala. veď to už nie je také, ako keď sa ostatné púšťali 😅

jajona
1. okt 2010

@lucia32 no najprv sa trápiš návodmi??? po svojom a basta

lucia32
1. okt 2010

@lucim žeby? 😀
@jajona no tááák...však o posledného cupkáča bola aj súťaž...vy ste dôležití 😉

jajona
1. okt 2010

dnes ideme aj Maťkom k našim. Juraj ide zajtra do roboty a potom hneď na ping-pong. boli by sme celý deň doma samy, tak budeme otravovať babku, dedka, krstnú a ostatnú rodinu 😀

jajona
1. okt 2010

@lucia32 tak ďakujeme pekne 🙂

lucim
1. okt 2010

Inak , prisli mi matulove zimne veci z mmb, a som to precenila, tu rezervu vo velkosti, 😖 😒 mame kraaasnu ale fakt fantasticku zimnu bundu, -ale vzadu po kolena a siroka, rukavy vyhrnut a oteplovaky som k tomu perfis nasla - dole by sa museli vyhrnat .... cize mam nakupene na dasi rok dopredu ... tak mmb v druhom kole - bundu som uz nasla 😉

jajona
1. okt 2010

@lucim škoda... a akú veľkosť si kupovala?

jajona
1. okt 2010

asi sa už pôjdem pomaly chystať... aspoň učesať 😀 nech nám to potom netrvá dlho

lucia32
1. okt 2010

@lucim 😀 aj my máme nakúpené...2 bundy, 2 oteplovaky 😉

brusinka.pusinka
1. okt 2010

@lucia32 nejjednodužší je to jak píše Lu opravdu si nelámej hlavinku udělej jak děláš čepičku a já pak ze zadu dle hlavičky obháčkuji jednoduchým očkem a pak hčkuji dlouhým sloupkem požadovanou šířku na ouško co druhá řada uberu na každé řadě buď jedno nebo dvě očka podle šířky a ukončím pak opět ze středu vzadu uháčkuji na opačnou stranu stejný počet oček jak předtím jednoduchým očkem a pak opět udělám dlouhým očkem celou ušnici viz, jako první 😉 Pak celé obháčkuji přízy i okolo hlavinky a přidělám bambulku 😉

@lucim děkuji moc za pochvalu a jo my dělali becovky a pletla jsem svetřík a štulpny a rukávník 😉 a Eriček s Ineskou pokračovali 😉

jajona
1. okt 2010

@lucia32 my máme zatiaľ len jedny zateplené také šušťáky a ešte som mu ich ani neskúšala, či mu budú dobré. v stredu sme kúpili aj s vetrovočkou. tá je dobrá, ale myslím, že tie nohavky budú trošku väčšie... ale uvidíme

a tie skafandre sú pekné... aj my budeme musieť také niečo kuknúť

brusinka.pusinka
1. okt 2010

@lucia32 krásné věci my máme 3 kombinézky 2 bundy a oteplováky dokoupíme jinak máme zateplené gaťata 2x 😉 😀 😀 😀

lucia32
1. okt 2010

@brusinka.pusinka tak som začala uvidíme...zatial len skúšobná vlnka z vyparaneho komunistického svetra 😀
@jajona naša je živel, tá sa bude válať v snehu, tak skafandre budú inn 😀

lucia32
1. okt 2010

Neviem či to bude dobré...vlna je hrubšia, háčik komunistický 4-8 hlinikový

brusinka.pusinka
1. okt 2010

@lucia32 myslím že je to supr Luci jen dál 😉

lucim
1. okt 2010

kupovala som 92 ... tak som teraz nacrela do 86 a podla rozmerov v porovnani s tou co mame by to malo byt ok ... alebo to co je vacsie vynosime vo februari. 🙂 aj skafander mame, ale este v lete som mu ho skusala ... fotecky budu , ale su v mobile a ten je niekde v chaose, vykopnite ma upratovat .....

lucim
1. okt 2010

@lucia32 pokracuuuj, je to fajn 🙂

lucia32
1. okt 2010
brusinka.pusinka
1. okt 2010

@lucim my máme nyní vel 80 ale kombinézky máme 86 a bundičky 80 a jednu dokonce 74 a je nám pořád fajn je asi blbě číslovaná 😀 😀 😀 a co je velké dorosteme však zima bude dlouhá 😉

brinzulka
1. okt 2010

ahojte sikovnice...
co tak si dat tuto svoje prace?
http://www.sashe.sk/handmade/pletene-veci?p=1

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre